Ilk Bebeği Erken Doğumla Yada Düşükle Kaybedip 2.gebeliğini Sağlikli Doğum Yapanlar??

YAXGXMURCN

ALLAHIM KUZUM SANA EMANET
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2007
4.827
23
Sorum Olacak..kizlar Yardimlarinizi Cevaplarinizi Bekliyorum Ben Yaklaşik 24gün önce Tüp Bebekle Sahip Olduğum Ikizlerimi Erken Doğumla 21.ve 23.haftalarda Kaybettim.. şimdi Merak Ediyorum Benim Gibi Ilk Bebeğini Erken Doğumla Veya Düşükle Kaybedip Ikinci Bebeğini Sağlikli Birşekilde Dünyaya Getiren Varmi Merak Ediyorum???
Zaten şuanda Hamilelik Için Bana çok Erken Fakat Stresimi Atamiyorum Bunaliyorum.. Tek Tesellim Birdaha Hamile Kalirim Fakat Ilk Doğum Böyle Olunca Bidaha Hamile Kalirsam Berbat Geçer Diye Düşünüyorum

merhaba.
benimde ilk gebeliğim preeklampsi nedeniyle 26 haftalıkken sonlandırıldı ve kızımı kaybettim.daha sonra çok şükür allah bana sağlıklı bir evlat nasip etti.
sanada geçmiş olsun cnm.hiç moralini bozma.allah tekrar nasip eder inş..

merhaba.
benimde Ilk Gebeliğim Preeklampsi Nedeniyle 26 Haftalıkken Sonlandırıldı Ve Kızımı Kaybettim.daha Sonra çok şükür Allah Bana Sağlıklı Bir Evlat Nasip Etti.
sanada Geçmiş Olsun Cnm.hiç Moralini Bozma.allah Tekrar Nasip Eder Inş..

Teşekkürederim.. Arkadaşim Allah Yavrunu Sana Bağişlasin.. Inşallah Bir Daha Banada Nasip Eder..

bende ilk bebeğimi 19 haftalıkken kaybettim. şimdi tekrar hamileyim. inşallah sağlıklı bişekilde dünyaya getiririm.

yamurcan ben yeşimnur bende bebeğimi 35 haftalıkken kaybettim daha sadece 1 hafta oldu ve szaryanla aldılar yani ikinci bebek için en az 6 ay beklemem lazım seni benden iyi anlayan olamaz hatta benim durumum senden daha kötü doğuma 20 gün kala böyle bi olay yaşadım kızımın adı eşyaları odası hep hazırdı ama nasip olmadı o kadar kötü bir duyguki bu anlatamam doğumdan sonra sütüm geldi sütün gelmesini engellemek için ilaç kullandım arkadaşlarım sütünü artırmak için yöntemler denerken ben kesmek için uğraştım hastanede her odadan bebek sesleri gelirken benim odamdan ağlama sesleri geliyodu bunun ne demek olduğunu anca yaşayan bilir 9 ay hep hayal kurdum sanki hayatım hamilelikten ibaretti bu görüntüme hamilelikten daha zor alışıyorum ve inanılmıycak bi durum bebeğimin ve benim sağlık durumumuz o kadar iyiydiki bu olayı nasıl yaşadık bilinmiyo hiç bir nedeni yok dna testi bile yapıldı ama herşey mükemmel bir şekilde gözüküyor insan düşünmekten alamıyor nedenini ama tek açıklaması var bunun Allah verdi gene Allahaldı bence ama o 8.5 ay hayatınmın en güzül aylarıydı diyebilirim.benimle aynı durumu yaşayan biriyle dertleşmeye inan çok ihtiyacım var

yamurcan Ben Yeşimnur Bende Bebeğimi 35 Haftalıkken Kaybettim Daha Sadece 1 Hafta Oldu Ve Szaryanla Aldılar Yani Ikinci Bebek Için En Az 6 Ay Beklemem Lazım Seni Benden Iyi Anlayan Olamaz Hatta Benim Durumum Senden Daha Kötü Doğuma 20 Gün Kala Böyle Bi Olay Yaşadım Kızımın Adı Eşyaları Odası Hep Hazırdı Ama Nasip Olmadı O Kadar Kötü Bir Duyguki Bu Anlatamam Doğumdan Sonra Sütüm Geldi Sütün Gelmesini Engellemek Için Ilaç Kullandım Arkadaşlarım Sütünü Artırmak Için Yöntemler Denerken Ben Kesmek Için Uğraştım Hastanede Her Odadan Bebek Sesleri Gelirken Benim Odamdan Ağlama Sesleri Geliyodu Bunun Ne Demek Olduğunu Anca Yaşayan Bilir 9 Ay Hep Hayal Kurdum Sanki Hayatım Hamilelikten Ibaretti Bu Görüntüme Hamilelikten Daha Zor Alışıyorum Ve Inanılmıycak Bi Durum Bebeğimin Ve Benim Sağlık Durumumuz O Kadar Iyiydiki Bu Olayı Nasıl Yaşadık Bilinmiyo Hiç Bir Nedeni Yok Dna Testi Bile Yapıldı Ama Herşey Mükemmel Bir şekilde Gözüküyor Insan Düşünmekten Alamıyor Nedenini Ama Tek Açıklaması Var Bunun Allah Verdi Gene Allahaldı Bence Ama O 8.5 Ay Hayatınmın En Güzül Aylarıydı Diyebilirim.benimle Aynı Durumu Yaşayan Biriyle Dertleşmeye Inan çok Ihtiyacım Var
Canim Bende Ayni şeyleri Yaşadim Benimde Sütüm Geldi Kesmek Için Uğraştim Odasini Eşyalarini Hep Almiştik Benimde Hayatimin Engüzel Aylariydi 5.5 Ay Bi Kizim Bi Oğlum Olcakti Ama Dediğin Gibi Allah Yanina Aldi Veren O Alan O Diyecek Söz Yok Dertleşmek Istersen Her Zaman Yanindayim Arkadaşimm...
çok Zor Ama Zorluklar Bizim Için üstesinden Geliriz..

merhaba yagmurcn neler yaşadıgını tahmin ediyorum benim ilk bebegimin kalpi durmuş ve ölmüştü sancı verip düşük yaptırdılar sonra kızıma 3 ay sonra hamile kaldım normal dogum oldu ama sezeryanlık bir dogummuş zorla bastırarak kaburga kemiklerimi ezdiler allahtan karın bölgem kiloluydu bebegime birşey olmadı ama ben 40 gün çoçugumu kucagıma alıp emziremedim allah razı olsun annemden hep o bakdı bebegime ve bana ilk bebegimde erken hazırlık yapmadım ama pskolojim bozuldu kabullenemedim derdimi satırlara döktüm bence sende öyle yap günlük tut içini ona dök faydası olacagına eminim canım.

merhaba Yagmurcn Neler Yaşadıgını Tahmin Ediyorum Benim Ilk Bebegimin Kalpi Durmuş Ve ölmüştü Sancı Verip Düşük Yaptırdılar Sonra Kızıma 3 Ay Sonra Hamile Kaldım Normal Dogum Oldu Ama Sezeryanlık Bir Dogummuş Zorla Bastırarak Kaburga Kemiklerimi Ezdiler Allahtan Karın Bölgem Kiloluydu Bebegime Birşey Olmadı Ama Ben 40 Gün çoçugumu Kucagıma Alıp Emziremedim Allah Razı Olsun Annemden Hep O Bakdı Bebegime Ve Bana Ilk Bebegimde Erken Hazırlık Yapmadım Ama Pskolojim Bozuldu Kabullenemedim Derdimi Satırlara Döktüm Bence Sende öyle Yap Günlük Tut Içini Ona Dök Faydası Olacagına Eminim Canım.

Tşk... Içimi Sayfalara Değil Buraya Döküyorum Yani Eşimin Göremeyeceği Burda Onlara Mektuplar Bile Yaziyorum Artik Atlatmaya çalişiyorum Fakat Olmuyor Olmuyor... Ilersi Daha çok Düşündürüyor Beni...
Allah Bebeğini Bağişlasin Inş. Darisi Benim Gibi Isteyen Herkesin Başina

Canım benim bebegimn hepinizden ufaktı 1.5 aylıktı ilk hamileligimdi kaybettigimde ve ardından kızıma hamile kaldım ve dogdu.Şimdi 7 aylık olduk.
Canım acın büyük ama inşallah RAbbim evlatların en güzelini nasip eder acını dindirir.
Gecmiş oldun basın sagolsun canım

Allah Size Bu Güzelliği Yaşatmiş Inşallah Benimde Acimi Azaltacak Evlatlar Nasip Eder Tşk..
Bi Umut Doluyorum Bir Olmuyor Aklim Karmakarişik
Daha çok Yeni Heralde Atlaticam Gibide Gelmiyor Ama Zaman Herşeyin Ilacidir...
Allah Yavrunu Sana Bağişlasin..

ben ilk bebegimi 38 inci haftada kaybettim süni sanciyla 3gün ölü bebegimle durdum süni sanciyla 13bucuk sat sonra dünyaya getirdim, sonra 1yil sonra tekrar hamile kaldim 2ayliken kürtas oldum, simdi Allahima cok sükür saglikli 17aylik bir erkek evladim var, kendini üzme senin gibi binlerce anneler var yavrusunu kaybeden, hele bide doguma 2hafta kala onunla yatiyon onunla yiyon iciyon geziyon kalkiyon, bunlar okadar zor seylerki ben depression aplariyla ayakta durdum cok sükür hersey düzeldi, hersey zamanla zaman herseyin ilacidir!!!!!

Umarim Güelliği Bende Yaşarim Evet Benim Gibi Okadaer Insan Varki Kk Girince Anladim Ben Bunu çevremde Yaşayan Görmemiştim... Bütün Arkadaşlarimdan Allah Razi Olsun..

Canım üzülme artık..Yavaş yavaş toplanmalısın rabbim bize tekrar o güzel duyguyu yaşattıracak ama bu sefer saglıkla bebeklerimizi kucağımıza alıcağız...
bende 5,5 aylıkken erken doğum yaptım ve kaybettim kızımı..Şimdi yeniden istiyorum...biraz daha zamana ihtiyacımız var..herşeyin hayırlısı cnaım

Canım üzülme artık..Yavaş yavaş toplanmalısın rabbim bize tekrar o güzel duyguyu yaşattıracak ama bu sefer saglıkla bebeklerimizi kucağımıza alıcağız...
bende 5,5 aylıkken erken doğum yaptım ve kaybettim kızımı..Şimdi yeniden istiyorum...biraz daha zamana ihtiyacımız var..herşeyin hayırlısı cnaım

tşk.toparlanmaya çalışıyorum ama elimde değil randevu aldım psikolojik destek alacağım böyle olmuyor
ALLAH'IM EN KISA ZAMANDA BİZEDE NASİP EDER SAĞLIKLI GEBELİK... BEBEK..

Sorum Olacak..kizlar Yardimlarinizi Cevaplarinizi Bekliyorum Ben Yaklaşik 24gün önce Tüp Bebekle Sahip Olduğum Ikizlerimi Erken Doğumla 21.ve 23.haftalarda Kaybettim.. şimdi Merak Ediyorum Benim Gibi Ilk Bebeğini Erken Doğumla Veya Düşükle Kaybedip Ikinci Bebeğini Sağlikli Birşekilde Dünyaya Getiren Varmi Merak Ediyorum???
Zaten şuanda Hamilelik Için Bana çok Erken Fakat Stresimi Atamiyorum Bunaliyorum.. Tek Tesellim Birdaha Hamile Kalirim Fakat Ilk Doğum Böyle Olunca Bidaha Hamile Kalirsam Berbat Geçer Diye Düşünüyorum

canım yanlış düşüncelere kaptırma kendini..Bende ölü doğum yapmıştım ilk hamileliğimde geçen yıl ağustos ayında ,allaha şükür şuan yeniden hamiŞim ve kızım 8.ayında bir ay sonra kollarımızda olucak hayırlısıyla.Olumlu şeyler düşün ilki kötü bitti ikinciside ya öyle olursa düşüncelerini bir kenara at pozitif bak o zaman herşeyin nasıl düzgün gittiğini göreceksin.Sevgilera.s.

yamurcan ben yeşimnur bende bebeğimi 35 haftalıkken kaybettim daha sadece 1 hafta oldu ve szaryanla aldılar yani ikinci bebek için en az 6 ay beklemem lazım seni benden iyi anlayan olamaz hatta benim durumum senden daha kötü doğuma 20 gün kala böyle bi olay yaşadım kızımın adı eşyaları odası hep hazırdı ama nasip olmadı o kadar kötü bir duyguki bu anlatamam doğumdan sonra sütüm geldi sütün gelmesini engellemek için ilaç kullandım arkadaşlarım sütünü artırmak için yöntemler denerken ben kesmek için uğraştım hastanede her odadan bebek sesleri gelirken benim odamdan ağlama sesleri geliyodu bunun ne demek olduğunu anca yaşayan bilir 9 ay hep hayal kurdum sanki hayatım hamilelikten ibaretti bu görüntüme hamilelikten daha zor alışıyorum ve inanılmıycak bi durum bebeğimin ve benim sağlık durumumuz o kadar iyiydiki bu olayı nasıl yaşadık bilinmiyo hiç bir nedeni yok dna testi bile yapıldı ama herşey mükemmel bir şekilde gözüküyor insan düşünmekten alamıyor nedenini ama tek açıklaması var bunun Allah verdi gene Allahaldı bence ama o 8.5 ay hayatınmın en güzül aylarıydı diyebilirim.benimle aynı durumu yaşayan biriyle dertleşmeye inan çok ihtiyacım var

oncelıkle cok gecmıs olsun allah kımseye bırdaha yasatmasın
bende bebegımı 27 haftalıkken kaybettım kordon dolanmasından
ve bana zorla normal dogum yaptırdılar cektıgım o işkencelerı anlatamam yasanır ancak
herkez bebegının aglama seslerıyle mutluluktan aglarken ben bebegımı gormek bıle ıstemedım
hatırlamamak ıcın ona baglanmamak ıcın
sutum geldı haftalarca kesmek ıcın ılaç kullandım
esım ellerıyle gomdu yavrumu
9 ay oldu bunları yasayalı sımdı yıne bebek ıstıyoruz rabbım bu sefer nasıp eder ınsallah
cok zor allah hepımızın yardımcısı olsun
senağlamasenağlamasenağlama

X