sevgiliniz akşamları nasıl vakit geçiriyor

..nehir..

mutluyum ben mutluyum
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2008
672
0
34
kızlar sevigiliniz akşam eve saat kaçta geliyor..direk evemi gelir yosa arkadaşlarıyla gezer cafeye yada kahveye gidip vakit geçirirmi?
peki bu durumda tepkiniz nedir?
normalmi sizce iş çıkışı direk eve gelmemesi
paylaşımlarınızı bekliyoruma.s.

:asigim:benimki eve gelir direk yemekten sona bazen arkadaşlarıyla zaman geçirir pek sıkmam o zamanda onunda kendine göre bir hayatı var biliyom nerde kiminle olduğunu zaten benden saklamaz bişey güveniyom aşkıma

benimmkiii askerr nehirimmm a.s.
ama askerlikten önce elbetteki hep eve gidiodu.ayda yılda bi arkdaşlarıyla buluşuodu onuda burnundan getiriodum.çnkü sağlam papuç deil arkadaşlarııı . . . .

benimmkiii askerr nehirimmm a.s.
ama askerlikten önce elbetteki hep eve gidiodu.ayda yılda bi arkdaşlarıyla buluşuodu onuda burnundan getiriodum.çnkü sağlam papuç deil arkadaşlarııı . . . .

canım işte bende o durumdayım arkadaşları çok iyi ama ne bilim böle
yerinde duran oturaklı tip değiller
askerden önce eve hemen gelmezdi yani akşam 9 veya 10 gibi ama gelince nolcak bakalımmfisfisfis

şu an askerde ama yine öğrencilik yaptığı ve çalıştığı şehirde askerlik yapıyor..

yani akşamları işten sonra(iş gibi askerlik 8-17.00) evine geliyor..

arkadaşları eve geliyor playstation falan oynuyorlar..

bazen okey falan..dışarda gezinmeyi sevmez arkadaşlarıyla özellikle..

rahatsız olduğunu söylüyor o kadar erkek birlikte gezerken..

askerden önce de böyleydi ,hala böyle..

şu an askerde ama yine öğrencilik yaptığı ve çalıştığı şehirde askerlik yapıyor..

yani akşamları işten sonra(iş gibi askerlik 8-17.00) evine geliyor..

arkadaşları eve geliyor playstation falan oynuyorlar..

bazen okey falan..dışarda gezinmeyi sevmez arkadaşlarıyla özellikle..

rahatsız olduğunu söylüyor o kadar erkek birlikte gezerken..

askerden önce de böyleydi ,hala böyle..

inşallah hep böyle kalır canım ne güzel dıışarı çıkmak istememesi:nazar:

Benimkini biliyorsun canım ben nereye o oraya,1 yıldır evliyiz bir akşam benden ayrı dışarı çıkmadı ve çok mutlu böyle olmaktan...
Hayattan alacağını alan,artık durulmaya ve aile sorumluluklarını yerine getirmeye hazır olan olgun kişiler evlendiklerinde dışarıya çıkma isteği göstermiyorlar sanırım..
Evlendiğinizde o da artık dışarı çıkmak istemeyecek ve kendi arkadaşlarınız olacak ailece görüştüğünüz..
Şafak kaç oldu peki güzelliğim?:nazar::nazar:a.s.

canım seinn aile hayatına hayranım zatennŞeniz
bende senin gibi düşünüyorum benim aşkımda öyle zatenben varken gitmez biyere:1rolleyes:
evlenene kadarda fazla sıkmayı düşünmüyorum
şafak 15:nazar:

üff benim aşkımdaa benimle olabileceği saatte kadar benimle ama ben eve gitmek zorundaysam oda kendi mahallesindeki arkadaşlarıyla oyundaa maçda falan :eek:klava:çok gıcık oluyorum yaa yakıcam en sonunda o mahalleyi :dilcikar:çok konuşuyorum,çok dırdır ediyorum ama çevremdeki herkesde çıkar tabi kız gbi evden oturcak hali yok diyoo:uhm:

üffff. offff.. pufff..
ya kızlar benmki ögretmen asker. okuldan sonra arkadaşlarıyla parka giderler otururlar. yemege giderler. ordan ögretmen evine geçer oyun oynarlar. arada ben ararım n.e yapıyorsun diye, sonra da ha aradı ha arayacak diye beklemekten uykum gelir ve uyurum.sonra sabah görürüm ki gece aramış ama duymamısım. e bende işe gidiyorum erken kalkmam gerek gece 12-1lere kadar onu bekleyemem ki.. diyorum ama dediğimle kalıyorum. biz nişanlıyız bi de. evlendikten sonra yanımda da böyle devam ederse ne yapacagım bilmiyorum. ama sinir oluyorum. düşüncelerimi dile getirince de naz yapıyor oluyorumm. çıldıracam

Benim nişanlım sabah 8de evden çıkar akşam 5e doğru işten eve gelir.Öğrenci evinde olduğu için arkadaşları ile yemek hazırlar.
Daha sonra kpss ye girecek arkadaşlarının yanına gider ve ders çalışırlar.Dersten arta kalan zamanıda bana ayırır.Çok seviyorum ben aşkımııı :asigim:

benim ufuğum grafiker olduğu için sabah 7.30'da evden çıkar mesai olmassa 6.30 gibi evde olur sonra evde bacaklarını uzatıp tvkeyfi yapmayı çok ever elindede sürekli tel yatana kadar mesajlaşırız :) hafta sonlarıysa birbirimize aittir ikimize vakit ayırırız kahvaltı keyfi sinema keyfi ve alışveriş keyfi onun haricinde çok çok şaşırcaksınız ama benim aşkım tam bir ev kuşu evet evet çok ciddiyim ev kuşudur kalabalık ortamları sevmez :) sadece maç için evden çıkar derneğe gider maçını izler evine gider bu sitedeki çoğu kızlar bilir zaten attığımız adımdan her ikimizinde haberi olur ve arkadaşlarımız ortaktır görüştüğümüz zaman çiftler olarak hep beraber görüşürüz (ee boşuna aşık olmadım ben bu adama bu devirde bölesini bulmak vallahi zor)...

Son düzenleyen: Moderatör:
eve kaçta geliyor demişsinya canım bene eve gelmiyo evine gidiyor tatlicadiarzu
dışarıda gezmez çok nadir çıkıp bir cafede yada düzgün bir yerde oturur birşeyler içer arkadaşlarıyla ama sürekli değil arada.. normalde evdedir oturur benim aşkım..

dışarıya çok mera değildir.. ayda yılda bilerede çıkacagı zaman ben kıyameti kopararsam daha ne arıyon der evde elişimi yapıyım der ama çıkma dersem hayatta çıkmaz..

Aaaaa ben seni onu espiri olsun diye yaptın sandım..:1shok:
Çok sevmiştim..:dance:
Sen yapmamış mıydın ki?:uhm:

ya canım ciddi resim görünüyomu ?? yoksa sadece benmi görüyom üff ne bu.. ticker.7910 adresi linki neden resim :))))) :uhm::uhm:

şevgilim akşamları evine gider, arada eve giderken film alır ve evde seyreder. evden haftasonları bile pek çıkmaz. çıktığı zaman da nereye gideceğini gittiinde ise ne yaptığını bildirir. (benden de aynısını ister)
tv , film, bilgisayar programları ile uğraşır... zaten her akşam eve gidip kendi yemeğini yapmak zorunda tek yaşadığı için. e haliyle evde çok vakit geçiriyor. ve iş dışındaki her an telefondayız. film seyrederken bile. ehu ehu ehu (((((((((((:-)

eve gider bi yarım saat hiç aramaz yazmaz sonra sürekli mesajlaşırız napıyoruz ne ediyoruz 22 civarında da arar en az bir saat konuşur uykumuz gelince de kulaklıklarımızı takar telefon açık beraber uyuruz:KK3:

benım sevgılım suan calısmıyo evde oyalancak bısıler buluyo havalrda sogudu zaten hıc cıkmaz sımdı dısarı ıyı yı cıkmasın :KK52: ama calısıtıgı zamanlarda eve gıderdı yanı ıs cıkısı ılla :KK8:

Benim paşa askere gidecegi için bol bol oyun oynuyor gece günüz akşamlarıda yıllardır bildigim tanıdığım nişanımızada gelen kankasıyla kafede tavla oynar evine gelir :) Biyere gitcek olursada haberim olur

X