leylak ve hanımeli kokusu arıyorum bilen varmı

the bady shop vanilya...aynı güneş kremi gibi canım..

pd_vanilla_toilette.jpg

canimcim bu parfumu nereden bulabilirim

cok tsk ederim ilginiz icin acaba ne kadardir web sitesinde urunu buldum ama fiyati yazmioda bileniniz varmi ona gore almaya gidicem taksimde body shop varmista

arkadaslar bana gecen sene donna karan ın kısaca DKNY:) 'gold' ADLI parfümü hadıye geldi. şiseside adı gibi altın gıbı.
kokusuda tam başlıkta ardığınız gibi leylak buram buram... çok hoş tavsıye ederım

eğer hindistancevizi kokusu arıosanız yves rocher de var fiyatıda son baktığımda 28 tl.ydi sadece hin.cevzi kokuo :) çoğu parfümde içerir hin cevzni ama bn hoşlanmıorum sadece hin.cevzi kokcak bnm için :) yine yves rocherde hanımeli kokusu varmış bnde merak ediorum ilk fırsatta gdip bakıcam adı fraicheur vegetal die geçiomuş

yves rocher de hanımeli kokusu buldum diye havalara uçarak gidip denedim ancak hanımeli ile yakından uzaktan ilgisi olmadığını görünce boynum bükük döndüm, avon today i deneyelim bakalım. tekin acar da denediğim ve yukarda da ismi yazan issey miyake l'eau d'issey tam bir hanımeli kokusu yalnız fiyat 137 :sinifsinif:

Pur Desir de Lilas
Eau de Toilette - Leylak
Eau de Toilette - Lilas
Mor leylakların baş döndüren kokusu sizi başka bir dünyaya götürüyor...
60 ml sprey
Yves-Rocher-Pur-Desir-Lilas-Leylak-Parfum-KUTUda__23004273_0.jpg

evt yukardaki parfumun fiatı ve nerde satıldığını yazabılırmısın.. tam leylak kokusumu.. kalıcımı

arkdşlar, istanbul beşiktaşta bi parfümeride geçen akşam gördüm bir marka sadece çiçek kokuları çıkarmış küçük şirin şişelerde.. manolya, hanımeli, yasemin ve 2-3 tane daha çiçek kokuları vardı kokladım birebir ve nefis kokuyolardı.. fiyatlarıda yüksek değildi..ama bana çiçek kokusu dokunduğundan fiyatınada dükkanın adınada dikkat etmedim alabilen olursa özellikle bakar yazarım size..ama dediğim gibi herçiçeğin tek kendi kokusunu yapmışlar yanlış hatırlamıyorsamda 6 çeşit vardı ve birebir o çiçeğin kokusuydu.. dileyenler için...

yves rocher leylak gerçekten harika tek eksiği kalıcı olmaması
ama burda pahalı 55 lira almanyadan 16 liraya aldım ben
keşke daha fazla alsaydım
free shopda bi bayan miss diorun bi parfümünü dedi
saf leylak ve edp miş çok kalıcıymış
salak kafam yazsana bi kenara
ben de yeni armani ıdol aldığımdan sonra alırım dedim
inşallah adını bilen vardır
birde IDYLLE var harika hem leylak hem hanımeli kokusu aldım ben onda bakabilirsin

Gıvenchy Organza hanımeli ve yasemin kokusu ağırlıkta.Şekerli değil, fresh değil, sıcak değil. Bahar ayları için güzel.Biraz ağır bi parfüm ilk sıkışta.Koku oturunca gerçekten güzel oluyo.Fakat kadınsı bi koku.Özel günler için birebir.

X