leylak ve hanımeli kokusu arıyorum bilen varmı

hanxixmsultan

Guru
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2008
161
16
merhaba......
ben leylak çiçeğinin aşığıyım diyebilirim.aynı zamanda hanımeli ve yasemin kokusunu da çok çekici buluyorum.bu çiçeklerin kokusundan oluşan bir parfüm varmı,marka ve isim söylermisiniz.
şimdiden teşk.a.s.

sanırım clinque ın turunculu bi parfümü var happy diye yanlış hatırlıyoda olabilir o hanımeli kokuyo ve çok güzel bir kokuydu. bide ona bak istersen.

merhaba......
ben leylak çiçeğinin aşığıyım diyebilirim.aynı zamanda hanımeli ve yasemin kokusunu da çok çekici buluyorum.bu çiçeklerin kokusundan oluşan bir parfüm varmı,marka ve isim söylermisiniz.
şimdiden teşk.a.s.

Aynen bena.s leylak kokusuna bayılıyorum..Baharda açmalarını sabırsızlıkla beklerim..Zaten parfümlerde çiçek kokulu olanlarını tercih ederim hep..Çok teşekkürler..Benim için de çok faydalı oldu..a.s.

evet yves rochernin leylak parfümü var, ancak söylendiği gibi kalıcı değil. daha kalıcı olması için vücut sütüyle beraber kullanmayı dene, daha çok işe yarıyor. bir de aynı markanın gardeniasını tavsiye ederim, leylaktan daha çok beğeneceğine eminim.

marks and spencer'ın bu kokusu bir harika...
indirime girmesini bekledim, ama baktığım yerlerde hemen tükenmiş...

inanılmaz kaliteli bir koku

bu arada ben dün body shoptan white musk intrigue aldım...
eşim bayıldı...inanılmaz temiz kokuyorrr

hanımeli kokusu diyince aklıma hemen avon today geldi. bu arada ben de the body shop tan vanilla aldım 2 al 1 öde. birini nanacım a gönderdim. mis gbii vanilla kokuyor bayıldım

LEYlak kokusunu bilemem ama hanımeli arıyorsan buram buram TODAY EDP derim.
Direk hanımeli kokuyor, katıksız :)
bu ay da indirimde sanırım. delikafadulden

hanımeli kokusu arıyosan canım kesinlikle ıSSEMıYAKı derim üstüne tanımam çiçek kokusu olmasın arahmen süper kalıcı canım den derim:)

ben sevmem çiçek kokularını ama arkadaşım ultraviolet parfüm kullanıyor..güzel..hanımeli kokuyor..ben bile bayıldım..

Ultraviolet_Paco&

X