Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Saçlarim çok Inceldi Yardim Lütfen??*

1. Konu Sahibi : aşk_meleği #1
    Giriş tarihi
    Aug 2006

İkaz ... Saçlarim çok Inceldi Yardim Lütfen??*

HANIMLAR eskiden çok harika dalgalı gür bi saçım vardı ama hergün düzleştirici kullanmaktan ve sürekli yıkamaktan saçlarım iyice inceldi uçlarını kestircem ama şuan değil başka ne yapabilirim yardım edin bana çok ince ve bakımsız görünüyor:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. Konu Sahibi : aşk_meleği #2
    ayşül Guest
    ya ben ınce tellı parlak duz saclarım vardı o duz saclarla yetınmedım daha duz olsun ıstedım fonlu gıbı sureklı duzlestırdım onlada kalmadım boyadım ve duzlestırdım sımdı mahvoldu bıde bısey sorucam sızınde sac uclarınız boyle beaz beyaz mı yanmıs gıbı sankı tutup cektıgımde cıt dıye kopuyo oraları:((((

3. Konu Sahibi : aşk_meleği #3
    Alıntı ayşül kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ya ben ınce tellı parlak duz saclarım vardı o duz saclarla yetınmedım daha duz olsun ıstedım fonlu gıbı sureklı duzlestırdım onlada kalmadım boyadım ve duzlestırdım sımdı mahvoldu bıde bısey sorucam sızınde sac uclarınız boyle beaz beyaz mı yanmıs gıbı sankı tutup cektıgımde cıt dıye kopuyo oraları:((((
    Benim de saç uçlarım düzleştirici kullanmaktan öyle oldu.Kopmaya basladı.Bide yanık gibi sanki ütüyle burusturmuş gibi kırış kırış oldu uçları aynaya bakıp bakıp uçlarını kesiyorum yakında kel oğlan gibi olcam galiba:1no2:

4. Konu Sahibi : aşk_meleği #4
    ayşül Guest
    ya allahtan yaz tatılıne cıktık valla bakım falan bayaa bı dınlendırıcem ama dısarı cıkaken duzlestırmeden duramıyorumkı arrtık olmuyo yanı bıde boya yapmaya basladıgımdan berı daha kotu oldu artık eskı sacıma donmek ıstıyorum sonbıkez kuafore gıdıp kendı rengıme boyatıp aralara bak rengı gıbı bısey dusunuyorum sızce nasıl olur ben kumralım fotograflarım dogal sac rengıne donmek baslıgında var yardım edın lutfen

5. Konu Sahibi : aşk_meleği #5
    ayşül Guest
    kenı sac rengıne donmek mıs baslık yanls yazdım

6. Konu Sahibi : aşk_meleği #6
    benim de saç uçlarım çok ince ustura sağolsun kestirmek hiç istemiyorum kökten daha gür saçım her ay uzadığı kadar kestirmek ve aynı boyda tutmak gerek sanırım ki incelen uçlar gidip sağlıklı uzayanlar aynı boya gelsin

7. Konu Sahibi : aşk_meleği #7
    ayşül Guest
    pekı hem duzestırıp hemde saglıklı tutamazmıyız yokmu bunun bı cagresı sakın yaglar demeyın cunku he hafta bakımımı yaparım bana daha etkılı bısey lazım

8. Konu Sahibi : aşk_meleği #8
    izmirliii Guest
    kızlar size bi ürün önercem yıpranmış saçlar için ben aldım uyguluyorum baya hoşuma gitti.ürünün adı ''wella balsam liquid hair''.banyodan sonra havluyla saçınızın ıslaklığını alıyosunuz nemli saça uyguluyosunuz ve sonra da biraz kurutma makinesiyle ısı veriyosunuz.baya iyi bi ürüne benziyo bi deneyin derim.

9. Konu Sahibi : aşk_meleği #9
    ayşül Guest
    marketlerde bulunuyomu bu urun?

10. Konu Sahibi : aşk_meleği #10
    izmirliii Guest
    hayır markette bulunacağını sanmıyorum.ben hobi parfümeriden aldım.

Sayfa: 1/2 12 SonSon