Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçlarim çok Inceldi Yardim Lütfen??*

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

BenAskMelegi

ol DE olsun ALLAHIM
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2006
1.893
1
37
HANIMLAR eskiden çok harika dalgalı gür bi saçım vardı ama hergün düzleştirici kullanmaktan ve sürekli yıkamaktan saçlarım iyice inceldi uçlarını kestircem ama şuan değil başka ne yapabilirim yardım edin bana çok ince ve bakımsız görünüyor:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ya ben ınce tellı parlak duz saclarım vardı o duz saclarla yetınmedım daha duz olsun ıstedım fonlu gıbı sureklı duzlestırdım onlada kalmadım boyadım ve duzlestırdım sımdı mahvoldu bıde bısey sorucam sızınde sac uclarınız boyle beaz beyaz mı yanmıs gıbı sankı tutup cektıgımde cıt dıye kopuyo oraları:KK43:(((

ya ben ınce tellı parlak duz saclarım vardı o duz saclarla yetınmedım daha duz olsun ıstedım fonlu gıbı sureklı duzlestırdım onlada kalmadım boyadım ve duzlestırdım sımdı mahvoldu bıde bısey sorucam sızınde sac uclarınız boyle beaz beyaz mı yanmıs gıbı sankı tutup cektıgımde cıt dıye kopuyo oraları:KK43:(((

Benim de saç uçlarım düzleştirici kullanmaktan öyle oldu.Kopmaya basladı.Bide yanık gibi sanki ütüyle burusturmuş gibi kırış kırış oldu uçları aynaya bakıp bakıp uçlarını kesiyorum yakında kel oğlan gibi olcam galiba:1no2:

ya allahtan yaz tatılıne cıktık valla bakım falan bayaa bı dınlendırıcem ama dısarı cıkaken duzlestırmeden duramıyorumkı arrtık olmuyo yanı bıde boya yapmaya basladıgımdan berı daha kotu oldu artık eskı sacıma donmek ıstıyorum sonbıkez kuafore gıdıp kendı rengıme boyatıp aralara bak rengı gıbı bısey dusunuyorum sızce nasıl olur ben kumralım fotograflarım dogal sac rengıne donmek baslıgında var yardım edın lutfen

benim de saç uçlarım çok ince ustura sağolsun kestirmek hiç istemiyorum kökten daha gür saçım her ay uzadığı kadar kestirmek ve aynı boyda tutmak gerek sanırım ki incelen uçlar gidip sağlıklı uzayanlar aynı boya gelsin

pekı hem duzestırıp hemde saglıklı tutamazmıyız yokmu bunun bı cagresı sakın yaglar demeyın cunku he hafta bakımımı yaparım bana daha etkılı bısey lazım

kızlar size bi ürün önercem yıpranmış saçlar için ben aldım uyguluyorum baya hoşuma gitti.ürünün adı ''wella balsam liquid hair''.banyodan sonra havluyla saçınızın ıslaklığını alıyosunuz nemli saça uyguluyosunuz ve sonra da biraz kurutma makinesiyle ısı veriyosunuz.baya iyi bi ürüne benziyo bi deneyin derim.

bayan olmanın zararları işte bakımlı ve güzel görünelim diye normal olan saçımızı anormal hallere sokuyoruz boyaydı düzleştiriciydi mahvoıluıyo saçlar benimkide uçları yanık gibi oldu kestricem artık başka çarem yok gibi

:kahve:arkadaşlar, sacımıza neredeyse günaşırı ısıya maruz bırakıyoruz. ne kadar etkili oluyor bilmiyorum ama ben bir ürün aldım schwarzkopf GLISS pembe kaplı bişey bu ürünün özelliği extra olarak 80 dereceye kadar ısıya karsı koruyormuş.Ben suan kullanıyorum sanki fena bi ürüne benzemiyor hem kokusu da cok güzel ve kalıcı.bu arada kendinden ışıltılı bir ürün simli gibi ama bariz değil doğal. saça baya bir ışıltı veriyor.
birsürü şey deniyoruz bir umutla .Bunu da denemenizi tavsiye ederim.özellikle sürekli fön çektiriyorsanız. umarım işinize yarar yerimseniben

Canım zaten fön çektirenler için daha uygun o uzaktan ısı verdiği için düzlestiricilerden daha farklı.yani bana sorarsanız düzleştiricinin ütüden farkı yok. hatta bizim ütü var philips aynı seramik taban istediğin ayar da oluyor düzlestiricinin büyük boyu gibi bişey yani :)
dediğim gibi tabikide 80 derece az ama yani zaten 130 derece demek baya fazla saclar için
hani belki bi ihtimal zararı minimuma indirmeye yardımcı olur.

:Çok üzgünüm çoook benım saclarımda rofleden sac duzleştırıcılerınden cok ınceldı ucları kırık kırık ve dokundugum an sac uclarına elımde kalıo kopuolar bı suru sey kullandım duzelme yok en ıyı yol sanırım sac uclarından duzenlı kestırmek

mafoldumbenal bendende okadar angel uclari cok inceldi yaa off
duzenli kestirmek sanirim en iyisi:gitme:

AŞK_MELEĞı arkadaşım sana tavsiyem şudur zeytnyağı + tatlı badem yağı + 1 yumurta + kemik iliği + bepanten ampul bunları bulabilmen biraz uğraştırabilir ama dene 1 ayda acayip sonuç alırsın saçların hem beslenir hemde çabuk uzar bepanten ampulü eczaneden temin edebilirsin yumurtayı da günlük bulabilirsen daha iyi olur ama bulamazsan normal yumurt kullanabilirsin kemik iliğini de kasaptan alacağın kemiklerden çıkart sıcak suya konulmuş kasede erit su karışmasın ama içine hemen eriyiveriyor o zaten kabın içinde. sonra hepsini karıştır ve sür derine masaj yaparak yedir streçle sar hem bulaşmaz biyere hemde daha iyi emiyor saç derisi bide saçını falan boyama bu aşamada ben yapıyorum bunu denenmiştir yani benim saçlarım göbek deliğimden 1 karış aşşağıdalar düşün artık ve tek bi kırığım yok kuaförüm şaşıyor :KK70: bi de kendinizi okutun bol bol .saçlara nazar değebilir işlermler sonrası :p:p:p:p kolay gelsin..

KIZLARR SAÇLARI KESTıRMEYıNNN ONARIN BAKIM YAPINN YUKARIDA YAZDIKLARIMI DENEYıN SONUÇ ALAMAZSANIZ KENDıMıNKıLERDEN KESER SıZE YAPIŞTIRIRIM :):KK70::KK70::KK70::KK70::

sık yıkanan saçlarda incelmeler normal çok şampuanlamadan yıkamakta fayda var. bende aynı sıkıntıyı yaşadım şimdilerde revivogen şampuan saç kremi kullanıyorum faydasını gördüm. tavsiye ederim.

X