Ellerim Çok Çirkin

lütfen kompleks yapmayın kendinizi böyle kabullenmeye çalışınn siz kendinizi kabullenemediğiniz sürece kimse kabullenemez ve sevemez...benimde ellerim uzun ,zun süre voleybol oynamış olmamdan ötürü ayaklarımda ama ben bunu kesinlikle sorun etmiyor aksine şükrediyorum...
sizi seven böylede sever kimse mükemmel değildir lütfen sıkmayın canınızı...

bence tırnaklarını kısa kesip ellerine nemlendiriciyi düzenli olarak uyguladığında problem edilecek bir şey kalmaz.esmer tende kötü bir şey değilki esmer tende pembe tonlarında oje çok hoş duruyor.eğer yinede tırnaklarından şikayetçiysen takma tırnak kullanabilirsin.

Canım bende aynı dertten muzdaripim xD xd

ben her daim manikürlü ve temiz geziyorm. Tek kusurum parmaklarımın cok kalın olması ve normal annemin yüzüğünün bile bana olmaması xD Cok komiğk biliorm ama bana sevgilim DOLMA PARMAKLIM derdi. Bu beni diğerlerinden farklı kılan bir nokta. O günden sonra böyle düşündüm ve ellerimi, parmaklarımı cok seviyorum xD

merhaba ben yeni üyeyim ellerinizle ilgili söyledikleriniz dikkatimi çekti biyerden duymuştum kendimde yapıyorum iyi geliyo 1 kutu vazelinin içine 2 kutu gripin katın karıştırıp akşamlaraı ellerinizi ve ayaklarınızı bununla ovun hem çizgiler hafifliyor daha esnek güzel oluyor denemenizi tavsiye ederim kolay gelsin.iyi günler

ellerin saglıklımı? işlev görüyomu? gerisi boşşşşşş
sen kendinle barışık ol
evet bir bayanın elleri güzel olmalı ama seninde başka güzelliklerin vardır
çok kafana takma :smiley-cool:

kızlar Allah böyle yaratmışsa şükretmek lazım benimde ellerim çok mükemmel deildir yani biraz tombul ama problem etmem kendıme Allah korusun düşünsenize ya onalr olmasaydı şuan bu yazıyı bile yazamazdık

çok fazla kafana takmışssın.Bende bir ara kafama çok tamıştım ellerimi,ama ellerimden ziyade üzeinde çıkan damarlarını ,bir de zayıf olmama rağmen,parmaklarımın maşallahı var.yani etli değil kemikli hele hele orta parmağıma yüzük bulmaıyorum o kadar kemikli ortası...ama bakımını güzel yap,manikürünü yap yada yaptır.Ama kafana takma,belkide sana ne kadar çok yakışıyor sen farkında değilsin belkide..

arkadaşlar ya benim ellerim kocaman esmer çirkin kupkuru tırnaklarım yamuk
arkadaşlarımın yanında ellerimi göstermeye utanıyorum onların elleri negüzel bembeyaz narin yüzük takıyorum o bile yakışmıyor bişey alırken veya verirken utanıyorum ellrimden
oje felan süremiyorum çünkü yakışmıyor ya ben ne yapmalıyım
benimle aynı dertte olan varmı
vazelişin sürüyorum eldiven takıyorum aynı yardım:1no2:

bende ellerimi begenmezdim,tabi begenilmez cünkü bakim yapmiyordum..tirnaklar yamuk eller burusuk kup kuru mor v.s
birgün artik yeter dedim hergün düzenli olarak basit bir nemlendirici kullandim tirnaklarimi uzatip törpüledim tirnak etlerimi temizledim kestim..git gide güzelesti ellerim..simdi ellerimi begeniyorum oje sürebiliyorum ...en önemlisi ellerini gercekten nemlendirmek tirnaklarini güzel tutmak ister ellerin kück yada büyük olsun inan grcekten düzelecek,bakim yapmadan önce bende ellerim cok kaba cirkin diyordum ama simdi hicte öyle degilmis ya diyorum..ayrica esmer beyaz el farketmez hatta esmer ele bi kirmizi oje cek bomba olur jeyyar bunlari mutlaka yap

taktığınız şeye bakın yaa bende de vardır böyle takıntılar ama abartmayın bi çevrenize bakın insanlar mükemmle mi ??? bi ara bnde beğenmezdim ellerimi ama şimdi seviorum ben beyaz tenliyim damarlarım da çıkıo mavi mavi o kadar çok hoşuma gidiyo kii anlatamam bence çok kadınsı bilmiyorum herkese göre değişir ama genelde beğenirler ellerimi ben büyük elleri uzun parmakları çok beğenirim benim fazla büyük değil parmaklarım da çok uzun değil. bakım yaparsanız çok güzel olur toz şekerle peeling çok etkili elleri çok zarif gösterio

el kremi olarak rosanse die bir krem var. onu önerebilirim çok ama çok düzenli kullanınca çok işe yarıyor. dermokozmetik ayrıca. pahalı değil 5 ytl.

ya benimkilerde çirkin parmaklarım çok uzun ve şekli çok çirkin oyüzden tırnaklarımı uzatamıyorum

bende eskiden ellerimi arkadaşlarımın ellerine nazaran daha çirkin bulurdum ama zamanla sen ellerini sevdikçe yani güzel gördükçe özelliklede bakım uyguladıkça düzeliyorlar ben üzerindeki tüyleride alıyorum bi zararı varmı bilmiyorum ama tüylüyken daha kara gibi gözüküyor gözüme alınca oh mis gibi sürekli nemli tutmaya çalış ellerini ben avon'un bi nemlendiricisi var CARE onu birde aleo veralı bi krem kullanıyorum şuan çok memnunum tavsiye ederim:1hug:

ellerinin pamuk gibi olmasını istiyosan limon suyu sür,eline limon geçtiği zaman sık suyunu ellerine sür çok güzel yapıyo ellerini ben öle yapıyorum kreme gerek kalmıyo..

iste en güzel formül. elleri yumusacıkyapıyor hem de rengini açıyor.

öyle bihassa ugrasmaya da gerek yok salatanıza faan limonu sıkınca atmayın hemen iyce ovun ellerinizi.ohh müthiss

kızlar neutrogena krem kullanın.yoğun bakım kremi..ben ablamda kullanmıstım hem yuzume hem elıme gece surmustum.sabah uyandım yuzum,ellerim kadife gibi nemli ve yumusacık.. gittim hemen kendime de aldım. he bu arada benım de ellerime we ayaklarma karşı kompleksim wardır.uzerlerinde mınık anlamsız tuyler olur ama alıyorum ve tırnakları uzatınca ojeleyınce çok tatlı oluyor.bakım kısacası..
gecen gun gül suyu surdum elıme ve sevgilim elimi tutunca yumusacıkk ellerin oy oyy:) dedi.
limonu bende deniycem salatadan snra bosa gitmesin sıktığımız limonlar.

bu neutrogena kremın bır güzelliğide diğer nemlendiriciler gibi elleriniz vıcık vıcık olmuyor.hemen emiyor ve kadifemsi oluyor cildiniz.:teselli:

benimde tırnaklarım cirkin.. manikür vs de yaptırıyorum ama. önceden tırnak yiyordum artk eskisi gibi yemiyorum ama nafile düzelmiyor artık :KK43:

X