Ellerim Çok Çirkin

umutyaren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
775
1
40
arkadaşlar ya benim ellerim kocaman esmer çirkin kupkuru tırnaklarım yamuk
arkadaşlarımın yanında ellerimi göstermeye utanıyorum onların elleri negüzel bembeyaz narin yüzük takıyorum o bile yakışmıyor bişey alırken veya verirken utanıyorum ellrimden
oje felan süremiyorum çünkü yakışmıyor ya ben ne yapmalıyım
benimle aynı dertte olan varmı
vazelişin sürüyorum eldiven takıyorum aynı yardım:1no2:

tırnakları manikürle daha güzel gösterebilirsiniz.oje sürmenize gerek yok.
kuruluğu da yoğun nemlendiricilerle halledebilirsiniz.
bir de temizlik yaparken eldiven kullanın.
bunlar dışında, el renginin güzellikle alakası yok bence.

ben ellerim çirkin olsa bile bundan utanmak yerine
şükrederdim düşünsenize ya elleriniz olmasaydı :1hug:
belki çok klişe oldu ama olsun şuan içimden bunları söylemek geçti

canımcım belki sen çok fazla incelediğin için sana öyle geliyordur..senin ellerini gören kişiler belki senin düşündüklerini düşünmüyorlardır bile...ama biz insanlar herhangi biryerimize kafamızı taktıysak eğer...herkesin de bizle aynı düşüncede olduğunu sanıyoruz ve varsayıyoruz..

benim de gözlerimin altında yarım ay şeklinde bariz çukurlar var...ama bazı insanlara bunu dert ettiğimi söylediğimde inan onlar ben söyleyene kadar farkında bile değillermiş..ben söyledikten sonra dikkatlerini çekiyor..yani daha önceden farkında bile değillermiş...." aa daha önce farketmemiştim" dediler....bence senin olayın da bu...

canım sana bakım ürünü olarak lapitak ın el kremini tavsiye ederim...4 günde elleri gözle görülür şekilde farkettiriyor nemlendiriyor..fiyatı da uygun...ben 6 kusur ytl ye alıyorum...

Son düzenleme:
ben ellerim çirkin olsa bile bundan utanmak yerine
şükrederdim düşünsenize ya elleriniz olmasaydı :1hug:
belki çok klişe oldu ama olsun şuan içimden bunları söylemek geçti

canım arlkadasım onu bende biliyorumda ama düşünsene eşinini yanında bişeye uzanıyorsun sana ne kadar kaba ellerin var diyor bu hiç hoş bi durum olmaz
bide o açıdan bak:1no2:
yoksa çok önemli değil

eşin de biraz patavatsızlık yapmış..
hiç kimse dört dörtlük değildir.
eşin de dahil.
eşim bana benzer birşey dese;şaka yollu'' o kadar mükemmel olsam senle ne işim var ''derim.
kafanı takma canım. sonuçta evlenmeden önce ellerini görmüştür.

arkadaşlar ya benim ellerim kocaman esmer çirkin kupkuru tırnaklarım yamuk
arkadaşlarımın yanında ellerimi göstermeye utanıyorum onların elleri negüzel bembeyaz narin yüzük takıyorum o bile yakışmıyor bişey alırken veya verirken utanıyorum ellrimden
oje felan süremiyorum çünkü yakışmıyor ya ben ne yapmalıyım
benimle aynı dertte olan varmı
vazelişin sürüyorum eldiven takıyorum aynı yardım:1no2:

Canımcım , 3 sene önce falan tırnaklarım çok bakımsızdı , 1 ay boyunca her gece 5 dk zeytinyağında beklettim , şimdi kırılma problemim bile yok :nazar:

Ellerim içinde her suya değdinde nemlendirici sürüyorum , hastalık gibi bişey benimki :roflol::roflol: Sende alışkanlık haline getirirsen kısa zamanda mükemmel ellere kavuşursun , sıkma canını :1hug:

canım sıkma canını mesela banada oje sürmeden sanki tırnaklarım sarı geniş gibi geliyordur ama sonradan aştım bunu kafana takma canım manikür yaparken kenarlara biraz daha fazla gir ve çok kuruysa devamlı el kremi sür,tırnaklarına zeytin yağı sür,el renginide problem etme esmer mankenleri düşünsene fıstık gibiler millet esmer olmak için solaryumdan çıkmıyor senin Allah vergisi canım:)hiç canını sıkma

Canım sıkma canını. Senki kocanın hiç kusuru yok mu? Sende onun kusurlarını söyle. İnsanın yüreği güzel olsun. Tırnakların düzgün değilse kısa kesmelisin. Hem esmer tende açık renk ojeler çok hoş duruyor. Ben çok beğenirim!

Canım benim ellerini kafana takma bence,çünkü hayatta daha da önemli problemler var...Ellerine sürekli nemlendirici sürmeyi alışkanlık edin,az da olsa faydası olacaktır,düzelmezse de düzelmez,kendini böyle sevmeye çalış,Sevgiler...

benim de parmaklarımın pek güzel olduğu söylenemez. yamuk yumuktur hatta. arkadaşlarım da çok takılır ama hiç sorun etmedim. biraz kendini beğenmişlik olacak ama çok becerikli ellerim vardır :roflol: çok birincilik kazandırdı bana onlar :hooray: grur duyuyorum ben onlarla :eek:
bence takmaya değmez. tırnak etlerinizi düzenli olarak yumuşatıp geriye itin, gerekirse alın ölü deriyi. güzelce törpüleyip renksiz cila sürün. vazelin yerine de çok güzel el kremleri var şimdi onları deneyin bence. lapitak neutrogena falan. teniniz esmerse zaten ellerinizin de esmer olması kimsenin gözüne çarpmaz

vazelin elleri karartır diye biliyorum bence sürmeyin

benim ellerim fena değildir bazen çok iş yaptığımda yapranır o dönemlerde pamukla saf zeytinyağ sürüp bekletiyorum bir süre ve bir iki gün içinde düzeliyor
şu sıralar bepantene kremin de ellere iyi geldiğini farkettim özellikle geceleri sürüp yatabilirsin

kahve telvesi de elleri yumuşatıyor fakat o da karartır belki bende yapmıyor ama sizin zaten esmermiş bilemiyorum
limonla ovmak da iyi gelir ardından da yıkayıp iyi bir krem sürün

ellerinin pamuk gibi olmasını istiyosan limon suyu sür,eline limon geçtiği zaman sık suyunu ellerine sür çok güzel yapıyo ellerini ben öle yapıyorum kreme gerek kalmıyo..

Teşekkürler Arkadaşalr Umarim Tavsiyeleriniz Işe Yarada şu Kürek Gibi Ellerimin Bir şekli Olur Hani Burhan Altintop Diyorya Makbuleye '' Ellere Bak Kürek Gibi Inşata Götür Harç Kariştir

Teşekkürler Arkadaşalr Umarim Tavsiyeleriniz Işe Yarada şu Kürek Gibi Ellerimin Bir şekli Olur Hani Burhan Altintop Diyorya Makbuleye '' Ellere Bak Kürek Gibi Inşata Götür Harç Kariştir
eczanelerde el bakım kremleri satılıyo yıpranan eller için bence bi süre onları kullan çok işe yarıyor..

yAA aynı problem bendede var ellerim çok çirkin esmer, damarlar çıkık, kocaman parmaklar ve tırnaklarımda bakımsız. uzatsam yakışmıyoor oje sürsem yakışmıyor. Evlenince nişan yüzüğünü nasıl takıcam? Çok kötü ellerim var, nişanda elimi uzatıp yüzük taktırmaya bile utanıyorum. :çok üzgünüm:

bu arada benim sadece ellerim değil ayaklarımda çok çirkin kocaman parmaklar. Baş parmağım diğer parmaklarımdan uzun ve giydiğim ayakkabıdan dolayı olacakki ayağım yarım yamalak yandı. Bir kısmı yanmış bir kısmı yanmamış (güneşten). Yaa ne dertli bi kızım ben? açık ayakkabı bile giyemiyorum. Ayağıma açık ayakkabılar hiç yakışmıyo. senağlama yinede bunada şükür bin şükür. Ama gerçekten ellerim ve ayaklarımdan rahatsızım.İnş ilerde eşim bunu sorun etmez ...
Bendeki açık ayakkabı giyme sevdasını bir bilseniz...ama giyemiyorum senağlama

halimize şükür etmeliyiz bence benimde aynen esmer değil ama ellerim pide gibi ayaklarımda kürek gibi :)önceden çok takıyodum yazın bile çorap giyiyodum ayaklarımı göstermemk için ama şimdi diyorum boşuna üzmüşüm kendimi şimdi millet ellerin ayakların ne kadar bakımlı diiyo herkes bayılıyo yani bakım çok önemli sen çirkin diye koyuverirsen korkunç olurlr tabi ama onları öle kabul edip bakım yapman gerekli bence limonla ov,z.yağı sür devamlı manikür pedikür yap inan sende çok seviceksin sonra bakım yapmayı ben gece 4 te bile uyuyamayınca yapıyorum çok zevk alıyorum tavsiye ederim canım kendini üzmekle bi yere varamazsın çok şükür elin ayağın tutuyo k.i.b

cnm benim manikürcüye pedikürcüye açamıycak kadar çirkinler senağlama
ama evde kendi kendime bakayım bari. Sırf ayağım çirkin diye bugün denediğim açık ayakkabıyı alamadım senağlama hadi şimdi kapalı ayakkabılarla idare ettikte ben düğünlerde ne giyecem :a015:

X