Bebek Beslenmesi bebeğım elını ağzına sokuyor

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
ONLARI BİZE VEREN RABBİME BİNLERCE ŞÜKÜRLER OLSUN. AY OLUM ELİNİ EMERKEN BENDE ONU YESEM ISIRSAM SIKSAM OYLE Bİ HIRSLANIYORUM Kİ ALIP İÇİME SOKASIM GELİYOR.EŞİM ÇOCUĞU YALNIZKEN SEVME SEVECEĞİM DİYE OLDÜRÜRSÜN FİLAN DİYO MANYAK:)))))))
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

benim oglumda 2 elini birden sokuyo bazen emzirirken bi kenardan hala sokmaya calısıyo:) bazende parmaklarını diklemesine sokuyo kusası geliyo

çok şekerler yaaa benim bebeğimde 2 3 gündür yapmaya başladı önce omzuma yasladığım zaman omzumu soruyodu şimdi ise ellerini yumruk yapıp ellerini soruyo bide şapırtatması yokmu offf offffff offfff kelimeler bulamadığım için yazamıyorum:))))))

benim kızım 3 ay 5 günlük, 2. ayında ellerini emmeye başladı. 3. ayın bitimine doğru da ellerini kenetlemeyi ögrendi. annesinin bitanesi ellerini ayıramadığı zaman da çaresiz kalıyor. bence de normal.dış dunyayı tanımaya ve anlamaya başlıyor...

emzik kullanmıyor musuz kızlar emzik kullanan bebeklerde bu tür şeyler fazla değil bebekler anne karnında sürekli elleini emdikleri için yapıtyorlar bide annem elini emöen bebek obur olur derdi gerçekten de öyle oluyo doymak bilmiyo sürekli bişeyler yemek istiyo bulamayınca da ellerini yiyo:KK70:DDD

benim oğlum da 3aylık ayne şekilde 2elı ağzına sokuyor tabı ben bu arada yalancı memeye alıştırmaya çalışıyorum yoksa parmak emmeye alışacak o daha kötü ılk olumdan bılıyorum ondan sonra vaz geçirmek çok zor oluyor

benım oglum 10.5 aylık hala agzına gotuuryorr parmaklarını..kasınmak degıl bu parmak emıyor:KK43:((

KIZLAR BENİM OLUŞUMDA 2 AY 16 GÜNLÜK ODA ELİNİ AĞZINA SOKUYOR DİĞERİYLEDE SIKI Bİ DESTEK VERİYOR AMA OLE GÜZEL EMİYOKİ ÇIKAN SESE BAYILIYORUM SANKİ BAL YİYO OYYYYYYYYYYYYYY FINDIK KURDUM BENİM:dance::dance::dance::dance::dance:

benim oğluşumda öyle arkadaşlar 2 aylıkken yumru yapıp sokuyodu şimdi ellerini açıp damağını parçalıyo adeta :KK43:( ama elini emerken cıkardığı ses cok keyifli gercekten :)) dr muz dentinox jel önerdi diş çıkarma belirtisiymiş bu duruma bizim bide salyalarımız eslik ediyo tabi jel biraz olsun iyi geliyo

benim oğlum da 2 ay 8 günlük,o da ellerini yumruk yapıp şapır şupur emmeye çalışıyo,annem çok alıştırma parmak emmeye başlarsa bıraktırmazsın diyo,ben de biraz emince emziği tıkıyorum ağzına onu emsin diye,sanırım kartakteristik bi hareket bu,eldiven takmayı da doğru bulmuyorum,40 günden sonra takmadım hiç,elleriyle dokunması önemli çünkü

X