neden uyumaz???

Biricik

üç böcek bir çiçek
Kayıtlı Üye
22 Mart 2007
1.170
6
arkadaşlar oğlum yeni bir huy edindi. uykusu olduğu halde bir türlü uyumuyor. emziriyorum altını temizliyorum gazı çıkıyor. ama gündüzleri uyumuyor. uyuyamadığı içinde sürekli mızırdanıyor. ayağımda sallamayı, banyo yaptırmayı herşeyi denedim ama faydasız. böyle sorunla karşılaşan anneler ne önerirsiniz?

aynı dert bendede var hatta suanda ayagımda sallıyorum.hala dalmadı.yalnız benımkı gun asırı yapıyor bunu.uyumuyor ve uykusu oldugu ıcınde sureklı kucagımda aglıyor.bende napıcamı sasırdım.butun ıslerım kalıyor.

canbım bıyerı agrıyor olabılır druna sorsana daha ıyı bılgı verır sana

Bazı bebekler gündüz uyumayı pek sevmezler benim kızımda pek uyumaz gündüzleri maalesef

aynı sorun bizdede var battaniyeyle sallıyoruz anca öyle uyuyor gündüzleri yanlız olduğumda da kucağımda sallayarak uyutuyorum dalması zor oluyor dalamayıncada basıyor çığlığı bazende kendi kendine dalıyor acaba bi ağrısı mı var....

ay kızlar yazdıklarınızı okudum ay ben ikiz oğluşlarıma hamişim ben ne yapacağım zor olacak inş. benim oğluşlarım sakin olurlar yoksa annemi kayınvaldemi göndermem hiç yanımdan yardım şart................. sizlerede kolay gelsin

Gündüzleri benim oğlumda uyumazdı ama son iki gündür uyuyor aşı olunca düzenimiz değişti.Gündüzleri uyuyor uyumadığı zamanda kendi kendine durabiliyor.Daha önce uyumadıı zaman bir an ayrılamıyordum yanından sürekli ağlıyordu.bence kendilerine özgü sıkıntıları oluyor onlarında rahat oldukları zaman hiç zahmetleri olmuyor.

canım büyüdükce böyle oluyorlar sanırım benim kızım gündüz en fazla yarım saatcik uyuyor sevmiyor gündüz uyumayı
memede uyuyor yatagına koyar koymaz gözleri acıyor
normal bence aglamıyorsa şikayeti yoksa sorun yoktur canım

her cocuk farklidir bence üstüne fazla düsme serbest birak bebegin kac aylik bilmiyorum ama onu sallayip uyutmaya calisacagina baska seylerle oyalamaya calis mesela müzik dinlet yada kitap oku, resim yaptir, disari hava almaya götür, cizgi film izleyin, yatakta birlikte uyuyun yani sallamak en son care bile olmasin cünki cok zararli, ben oglumu müzikle uyutmaya alistirdim simdi 18 aylik hala müzikle uyuyor.

canım büyüdükce böyle oluyorlar sanırım benim kızım gündüz en fazla yarım saatcik uyuyor sevmiyor gündüz uyumayı
memede uyuyor yatagına koyar koymaz gözleri acıyor
normal bence aglamıyorsa şikayeti yoksa sorun yoktur canım

Canım bizim kızlar aynı türden benimki de memede uyuyor yatağa koyunca hemen uyanıyor:))

benimde oğlumda uyumuyo oda benimle uyumaya alıştı o uykusunu alana kadar yanında yatarsam çok güzel uyuyo ama ben kalktığım zanam hemen açıyo gözleri

X