Medical Park Fatih Hastanesinde Doğum Yapanlar!

harzemsah

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
361
24
40
Kızlar Medical Park Fatih hastanesinde doğum yapan veya yapacak olan var mı? Ben orda yapmayı düşünüyorum normal doğum ssk ya 1250 dediler. Daha önce burda doğum yapmış olanlar siz ne kadar ödediniz acaba sonradan ek ücretler çıkıyor mu? Bu paracı bir hastane mi? Siz memnun kaldınız mı?
Birde bazı hastaneler hasta bezi bebek bezi bakım ürünleri falan veriyormuş. Medical park veriyor mu bilmiyorum bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim. Hastane çantamı ona göre hazırlıycamda.

Kızlar Medical Park Fatih hastanesinde doğum yapan veya yapacak olan var mı? Ben orda yapmayı düşünüyorum normal doğum ssk ya 1250 dediler. Daha önce burda doğum yapmış olanlar siz ne kadar ödediniz acaba sonradan ek ücretler çıkıyor mu? Bu paracı bir hastane mi? Siz memnun kaldınız mı?
Birde bazı hastaneler hasta bezi bebek bezi bakım ürünleri falan veriyormuş. Medical park veriyor mu bilmiyorum bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim. Hastane çantamı ona göre hazırlıycamda.

harzemşah benim bi tanıdığım orda yaptı doğumunu çantasını herşeyini o hazırladı yani oraya güvenerek almamazlık yapmadı. birde doğum ücreti olarak senin dediğin ücretle aynısını ödedi. hayırlı doğumlar

Sağol sevocan. Birde doktorum Ayşegül hanım hakkındaki yorumlarınızı da bekliyorum arkadaşlar.

HANGİ HASTANE OLURSA OLSUN HASTANEYE GÜVENİLİPTE HASTANE ÇANTANI HAZIRLAMAMAZLIK YAPMA BENCE BENDE O HASTANEDE KÜRTAJ OLDUM HEMDE AYŞEGÜL HANIMIN HASTASIYDIM HEM HASTANEDEN HEMDE DOKTORUMDAN ÇOK MEM NUN KALDIM AMA HASTANE NORMALDEN ÇOK PAHALI KÜRTAJI KAÇA OLMUŞTUM HATIRLAMIYORUM AMA MUAYENESİ FELAN OLSUN ÇOK PAHALIYDI BEN BAGKURLUYUM HEM HER AY BAGKURA PARA VERİP HEMDE ORADA YÜKSEK FİYATLAR ÖDEMEK OZAMAN NEDEN BAGKURLUYUZ DEDİK BİZE HEM BAGKUR ÖDE HEMDE HASTANEYE OKADAR PARA ÖDE BİZE BİRAZ ENAYİLİK GİBİ GELDİ OYÜZDEN ŞİMDİ BAŞKA HASTANEYE DEVAM EDİYORUM BU HASTANEDE ÖZEL HASTANE VE ŞU ANDA ÇOK MEMNUNUM AMA TAVSİYE ET DERSENİZ BEN MEDICAL PARK I VE AYŞEGÜL HANIMI TAVSİYE EDRİM TERCİH MESELESİyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

Evet biraz pahalı ama Ayşegül hanım çok iyi gerçekten. Sen hangi doktora gidiyorsun o hastanenin fiyatlarınıda yazarmısın canım?

slm cnm bende medical parkta ayşegül hnmda yaptım çok memnun kaldım.her yönüyle çok güzel ilgileniyorlar maddi açıdan bi problemin yoksa yap derim..biraz pahalı ama ben başka dr güvenipde gidemedim ayşegül hnmdan snra açıkcası çok ilgili bi dr ve güler yüzlü....
halamın kızıda ona gidiyodu erken doğum sebebiyle bebeğini kaybetti:çok üzgünüm:ayşegül hnm çok moral verdi...
çanta işine gelince herşey veriyolar ama bebek kıyafetlerini falan koy kendi kıyafetlerini koy genede sen hazırlıklı git ama eksik kalanı veriyolar ayrıyetten hastaneden çıkınca mamalar önlükler bezler falanda veriyolar 3aylıkken eve tekrar bi paket yolluyorlara.s
başka yardımcı olabileceğim bi konu varsa edeyim cnmyerimsenibenne kadar kaldı doğuma bu arada:sm_confused:

:emir_bebek:tatlicadiarzutatlicadiarzuharzesah canım bende şuanda özel huzur hastanesin gidiyorum ayşegül hanımada tavsiye üzerine gitmiştim şimdiki doktorumada tavsiye üzerine başladım doktorumun adı RENGİNAR opr.doktor hakikaten çok ilgili ve bilgili bikere seni piskolejikmen çok tamin ediyor ve rahatlatıyor esasen şunu söylemek isterim hiçbir yeri kötülemek amacıyla yazmıyorum ama medical parkta kürtaj olduktan sonra testlerim yapıldıktan sonra temiz çıkınca 6 ay bekleme süresi verip gönderdiler ama şimdiki doktorum düşügüm olduktan sonra testlerimi nneyse gerekenleri yaptı bu doktorumda 6 ay bekleme süresi verdi ama beni her ay çagırmak şartıyla şimdi korunuyoruz dahada 3 ayımaz var ama bizi her ay kontrole çagırıyor bir sıkıntın varmı diye ayriyeten her muayenede muhakkak sıkıştırtıyor tuvaletimi ve hiç şuana kadar bana alttan bakmadı düşüğüm esnasında bile geçen hafta bi işimiz dolayısıyle muayene günümüz gelmişti ama biz gitmeyeiz bugün yarın gideriz demişti ama son anda bi karala ogün gitt,k hazırlıksızdım yani sıkışıkdegildim doktor hanıma dedimki acelemiz var bugün böyle baksanız bizde hemen çıksak doktor hanımda dediki kızım sen bana 40 yıldır yapmadıgım şeyimi yaptıracaksın dedi ve yine bana 2 litre su yolu gözüktü velasıkiram doktorum hastanem her yönüyle istedigim gibi daha önce demiştimya biz bagkurluyuz ve bu hsatanede bgkurumuz medical parktan fazl çok çok fazla geçiyor bikere muayene ücreti 50 ytl ben ödüyorum 20ytl medical parka verdigimiz paraların hakkını çıkartıyom ha ha ha dogumun ücretini bilmiyorum tam olrak ama bir beyein veznede sordugunu duydum ve kulakmisafiri oldum eger yennış duymadıysam normal dogum 250 ytl ama emin degilim ama daha önce yazdıgım gibi medical parkı tavsiye ediyormusun dersen onuda ederim ama resmen bir ticarethane

slm cnm bende medical parkta ayşegül hnmda yaptım çok memnun kaldım.her yönüyle çok güzel ilgileniyorlar maddi açıdan bi problemin yoksa yap derim..biraz pahalı ama ben başka dr güvenipde gidemedim ayşegül hnmdan snra açıkcası çok ilgili bi dr ve güler yüzlü....
halamın kızıda ona gidiyodu erken doğum sebebiyle bebeğini kaybetti:çok üzgünüm:ayşegül hnm çok moral verdi...
çanta işine gelince herşey veriyolar ama bebek kıyafetlerini falan koy kendi kıyafetlerini koy genede sen hazırlıklı git ama eksik kalanı veriyolar ayrıyetten hastaneden çıkınca mamalar önlükler bezler falanda veriyolar 3aylıkken eve tekrar bi paket yolluyorlara.s
başka yardımcı olabileceğim bi konu varsa edeyim cnmyerimsenibenne kadar kaldı doğuma bu arada:sm_confused:

Çok sağol canım. Temmuzun son haftasına bekliyoruz kısmetse. Ben gene hazırlarım çantamı dediğin gibi ne nolur ne olmaz. Maddi bi sıkıntım yok çok şükür. Ama yinede gereksiz yere para veriyormuşum gibi de düşünüyorum. Bu saatten sonra da doktor hastane değiştirmek iyi olmaz. Hayırlısı bakalım. Senin doğumun nasıl geçti. Normal mi Sezeryan mı oldun? Birde bu normal doğum ücreti haricinde doktora falan da para veriliyor mu yani ek ücretler çıkıyor mu? Ben sanki öyle bir şey duymuştum gece falan kendi doktorunu evinden çağırırsan para alıyormuş diye? Sen sadece doğum ücreti mi ödemiştin? Tekrar teşekkür ederim canım ilgin için. a.s.

harzemsah canım senin doguma çok az kalmış allah hayırla kurtarsın ama başladıgın yerde bitir çünki kaç aydır bütün herşeyini ayşegül hanıma gitmişsin maddi açıdan sıkıntıda olmaz demişsin herşeyini bilen doktorda dogum yapman daha iyi olacaktır diye düşünüyorum senin için herşeyin hayırlısı olsun bebişini kucagına alınca yaşadıgın güzel duygularıda paylaşırsan sevinirim allah yardımcın olsun:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::teytey:

kankimin kız kardeşi özel huzur hastanesinde doğum yaptı .dr ismini tam hatırlamıyorum ama tek bayan dr o var zaten o hastanede çok ilgilenmişler.dr ve ebe bebek hemşirelerinden çok memnunlardı fakat hastane çok da güzel değilmiş.odaları çok küçükmüş ve özel hastaneden çok devlet hastanesi gibiymiş.kankim beğenmemiş kardeşi gece sancılanınca bide bayan dr illa olucak deyince oraya götürdüler.bildiğim kadarıyla normal doğumu 500 ama 650 700 ytlyi bulmuş.özel fiyatı bu anlaşması yok hiç bir kurumla bilginize.kankim istanbul şafakta düşünüyor normal doğum 600 sezaryen 1200 ytl özel.ssk ile anlaşmalı 400 ytl normal 600 sezaryen

Çok sağol canım. Temmuzun son haftasına bekliyoruz kısmetse. Ben gene hazırlarım çantamı dediğin gibi ne nolur ne olmaz. Maddi bi sıkıntım yok çok şükür. Ama yinede gereksiz yere para veriyormuşum gibi de düşünüyorum. Bu saatten sonra da doktor hastane değiştirmek iyi olmaz. Hayırlısı bakalım. Senin doğumun nasıl geçti. Normal mi Sezeryan mı oldun? Birde bu normal doğum ücreti haricinde doktora falan da para veriliyor mu yani ek ücretler çıkıyor mu? Ben sanki öyle bir şey duymuştum gece falan kendi doktorunu evinden çağırırsan para alıyormuş diye? Sen sadece doğum ücreti mi ödemiştin? Tekrar teşekkür ederim canım ilgin için. a.s.

hayırlısı olsun cnm...eğer maddi problemin yoksa gereksiz para verdiğini düşünme cnm kim ne derse dersin dr mükemmel bi dr:hooray:hastane ona keza ee her güzelliğin bi cefası olacak öle değil mi:sm_confused:hemde sen dediğin gibi bu zamana kadar herşeyini o bildi bundan snra başkasına alışmak zor olur gibi geliyo banakafamçokkarıştıbenim sona kadar normal görünüyodu ama 15 gün önce oldu doğum erken doğum yani gece 3 te gittik sancım yoktu ama suyum gelmişti..acil bi durum yoktu eğer acil olsa ayşegül hnm gelicekti. acil olmadığı için ve daha rahim açılmadığı için ayşegül hnmı çağırmadık sabah geldi normal doğum için çok çaba sarfetti ama olmayınca sezeryan oldum... kolay toparladım allaha şkr:nazar:
doğum ücreti haricinde ek ücret almıyorlar çocukta ve sende herhangi bi problem olmassa cnm inş olmaz sağlıklı kurtulur doğumunu yapar müjdeli haberi verirsin...
hiç bi sorunun yoksa git ayşegül hnma kafanıda karıştırmaa.s.

Çok sağol canım. Benim de sezeryan olcak gibi duruyor gerçi daha 7 haftam var ama dönmedi benim yaramaz oğlum. Hayırlısı bakalım dualarınızı eksik etmeyin..

bu sene şubat ayında kızkardeşim orda normal doğum yaptı ssklı olarak 1.000 ytl ödediler ekstra bişey istemediler. doktoru ayşegül hanımdı evet çok iyi bir doktor diyolar bir çok tanıdığın onda doğum yaptı ama ben ona gitmem gitmiyorumda bir kaç kez kızkardeşimle kontrole gittiğimde çok ilgisiz geldi bana birde kızkardeşim ve eşinde kan uyuşmazlığı vardı bunu bile kızkardeşim kendi doktoruna söyledi o söylemese hiç sormamıştı belki yoğunluktan dolayı olmuş olabilir tabi çünkü çok hastası var e çok bekliyosun kesinle dr kötülemek için söylemiyorum sadece benim fikrim bu

bu sene şubat ayında kızkardeşim orda normal doğum yaptı ssklı olarak 1.000 ytl ödediler ekstra bişey istemediler. doktoru ayşegül hanımdı evet çok iyi bir doktor diyolar bir çok tanıdığın onda doğum yaptı ama ben ona gitmem gitmiyorumda bir kaç kez kızkardeşimle kontrole gittiğimde çok ilgisiz geldi bana birde kızkardeşim ve eşinde kan uyuşmazlığı vardı bunu bile kızkardeşim kendi doktoruna söyledi o söylemese hiç sormamıştı belki yoğunluktan dolayı olmuş olabilir tabi çünkü çok hastası var e çok bekliyosun kesinle dr kötülemek için söylemiyorum sadece benim fikrim bu

Dediğin gibi yoğunluktandır canım. Çok tercih ediliyor kadın sürekli hastası var hiç boş olduğunu görmedim. Diğer doktorların kapısı boş oluyor onun sürekli dolu. Bende her gittiğimde 1 saat bekliyorum ama tabi acil olunca hemen alıyor. Napalım biraz bekleriz iyi bi doktor sonuçta..

Merhaba Arkadaşlar, Fatih Medikal Park'ta Esra Çebi'ye muayene olan var mı peki? Nasıl bir doktordur?

X