Kadınlar kadınlar için mi süslenir

SU IXSXIK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
178
0
kafamçokkarıştıbayanların bayanlar için süslendiği doğru mu millet benim görüşüm bu kesinlikle doğru bi erkek deil olay bence en güzel giyindiğini kızların isze aa şuna bak ne güzel olmuş giyinmiş demesi için giyinip süsleniyoruz sizcee???

valla ben şahsen ne kocişim için nede bayan için süsüleniyorum.
ben kendim için kendimi güzel görmek istediğim için süsleniyorum.

öle o birinci sebep zaten önce aynaya baktığımızda kendimizi iyi hissetmemiz gerekir iyi hissettiğimizde kendimize güvenimizde tam olur benim demek istediğim bayanların erkeklee güzel gözükmek gibi bi derdi yok bence bayanlar bayanlar için süsleniyor nacizade benim görüşüm bayanlar

hayır tam olarak kendim için mesela ben hiç kimseye
şunu yeni aldım güzel mi demem çünkü almışsam beğenmişimdir beğenmişsemde
kimsenin fikri beni ilgilendirmez :kahve:sadece muhabbet olsun diye sorarım çirkinmiş
deseler bile tın-- yani

Ben ilk kendim için ikinci sevgilim için en son da başkaları için süslenirim. Yani önce aynaya bakıp kendimi beğenicem, sonra sevgilimden bir iki iltifat duyucam onun dışında da arkadaşlarımdan destek alıcam. Ama sonuncu olmasa da olur :)

bence hiç ilgisi yok çok saçma neden bir bayan için süsleniyimki hiç aklıma gelmez kızlar hakkımda ne düşünücek diye bu benim görüşüm tabiki birinci süslenme nedenim kendimi iyi hissediyorum ikincisi tabiki sevgilim için...

bence herkes ilk olark kendisini iyi hissetmek için va daha sonrada çevresindeki insanlar tarafından beğenilmek için süslenir püslenir..bay bayan farketmez herkes trafından beğenilmek herkesin hoşuna gider..sadece kendim için yada sevgilim için süslenirim diyenlere inanmıyorum..

Bende herkesin beni beğenmesi için süslenirim, kadın erkek farketmez, beğenilmek her insanın isteğidir aksini iddia eden yalan söylüyordur.

ben doğuştan süslüyüm,küçükken bile çok süslüymüşüm...ama ben her şeyden once kendim için giyinirim süslenirim,biri beni begensin diye süslenmem...

yapmayin kizlar ya evde kacimiz makyaj yapip saclarimizi fonleyip suslenip puslenip oturuyoruz , neden disari cikarken ustumuzu degistirme ihtiyaci duyuyoruz yada aynaya bakmadan cikmiyoruz

baskalari tarafindan begenilmek herkezin hosuna gider kendimizi kandirmayalim

kesnlikle hayır bence.ilk önce kendim için giyinirim.ama cevreme görede giyinmem dersem yalan olur

öncelikle begenilme duygusu ve baskalarının karsısında daha iyi görünme.. ikincisi birlikte oldugumuz kişiye en güzel kendimizin oldugunu ispat etme dürtüsü ki birazda kıskanclık bunu destekler..üçüncüsü ise karsı cinse karsı üstünlük saglama istegi.. her nekadar farketmesekte karsıdan gelen bi bayanın bastan asagıya süzüldüğü durumlar her zaman olmustur.. en sonuncusu kendini iyi hissetme ruh halini olumluya cevirme kendini tatmin etme bence.....

giyinip süslendikten sonra aynanın karşısına geçip tamamdır derim ve gerisi beni enterese etmez :icecream:

Ben kendim için süsleniyorum diyen arkadaşlara hiç katılmıyorum.
evde kendi kendine otururken, ya da düşünsenize dünyada tek başınıza kalmışsınız süslenir misiniz Allah aşkına.
İnsan kendim için süsleniyorum diyorsa bence kendi egomu tatmin için denmeli buna. Çünkü her insanın içinde beğenilme arzusu yatar, bence de bunun aksini iddia eden yalan söylüyordur.
Kişisel temizlik farklı ama giyinip süslenmek falan farklı bence.

Ben kendim için süsleniyorum diyen arkadaşlara hiç katılmıyorum.
evde kendi kendine otururken, ya da düşünsenize dünyada tek başınıza kalmışsınız süslenir misiniz Allah aşkına.
İnsan kendim için süsleniyorum diyorsa bence kendi egomu tatmin için denmeli buna. Çünkü her insanın içinde beğenilme arzusu yatar, bence de bunun aksini iddia eden yalan söylüyordur.
Kişisel temizlik farklı ama giyinip süslenmek falan farklı bence.

canım sana aynen katılıyorum kimse kendi için süslenmez yani hem kızlar bayanlar arasında da hep bir rekabet vardır erkekler her zaman ikinici planda bence önce hemcinslerimiz için sonra erkekler içinnaniknanik

mini eteği de kendi bacaklarımızı görmek için mi giyiyoruz?
kızlar ne olursa olsun başkasının bize bakması bize mutluluk verir.Bence ön planda olmak için yapıyoruz.

Valla ben kadınlar için süslenmiyorum ne yalan söyliyeyim, biraz kendim en çokta sevgilim için süsleniyorum. Yani evde tek başınaysam kendim için süslenmem elbette, ama sevgilimle buluşacaksam kendime olabildiğince özen gösteririm

hiç bir erkek için süslenmem güsel görünmek için kasmam kendimi. Ben en başta kendim için süslenirim ama sonrasına gelince bayanlar bayanlar için süslenir çok mantıklı doğru bi söz . aynen katılıyorum bende yaneeeee

eğer bi insan kendini beğenmiyosa başkalarının da onu beğenmeyeceğini düşünür. bu yüzden önce kendini beğenmek, güzel hissetmek için süslenir süsleniyosa bence..

X