Saç Rengi ve Saç Boyama saçlarımın rengini ne yapsam ?

file_maker

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2007
117
0
selam kızlar,benim bu sene temmuzun 11-13ünde düğünüm var.saçlarımı boyatcam.yardımlarınızı istiyorum.ben önceden yaptığım röfleyi siyahla kapatıp orjinal saç rengime dönmek istiyordum fakat annem gelinlikle röfle gölge güzel olur dedi.kuaförüme söledim ben resimde bulamıyoumki ekliyim şöle bi renk istiyorum diye.kuaförüme anlattım oda hepsini sıcak çikolataya boyarız arayada fındık kabuğu atarız dedi sizce nasıl olur bana??ben resmimi ekliyorum alta sizde bi fikir verirseniz çok sevinirim inanın....a.s.

25zj9.png

Son düzenleme:
ama hiç yorum yokmu:çok üzgünüm:senağlama

hoys4lp0.jpg

hairstyle2008c3uq9.jpg

ehkc9ny8.jpg

kızlar bunlardan hangisi bana gider yada bi öneriniz var mı???

Son düzenleme:
aslında ortadaki model benim çok hoşuma gitti.. fakat günlük hayatta kullanımı nasıl olur bilemiorum.. cnku hiç bi zaman koaförün kesip şekillendirdiği gibi durmuyo saclar maalesef:1no2: ama ortadaki modeli sewdim..şakkıdı

aslında ortadaki model benim çok hoşuma gitti.. fakat günlük hayatta kullanımı nasıl olur bilemiorum.. cnku hiç bi zaman koaförün kesip şekillendirdiği gibi durmuyo saclar maalesef:1no2: ama ortadaki modeli sewdim..şakkıdı
,,,

canım şekilden çok rengi sormuştum.bana gidermi???? yada sizin önerceğiniz bişi var mı:eek:

yanıltmak istemem file maker ama sanki karamel balyaj değil de daha açık bal sarısı altın sarısı ya da daha açık bir sarı gidebilir gibi sana tabi karamel de yakışır ama daha açık tonları da kaldırabilirsin yani öyle bir düşüncen varsa ama oryalle açtırma şimdiden mutluluklar inşaALLAH istediğin gibi olur saçın

hoys4lp0.jpg

bence buuu harika bir renk sanada çok iyi gider
gelinliklede hoş olur.çok beğendim kıız.dur bu saçın fotosunu çekeyimde kuaförüme göstereyim hele.

1. resim mükemmel gelinliktede cok güsel durur senin teninede girer bnde yaptırcam ya cok güsel

X