Saç Rengi ve Saç Boyama esmerler için en iyi tonu buldum, dahası yok!

gamsee

xoxo
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2007
304
4
kızlar ben de esmerim ve tüm kahveleri kestaneleri denedikten sonra şuna karar verdim, esmerlere ne kızıllı renkler ne siyahlar gitmiyor.. içinde sarılık bulunan bi kahveyi alıyorsunuz ve boyuyorsunuz.. yalnız şu var saçlarınız önceden açılmışsa daha şanslısınız çünkü o zaman tam tutuyor.. kaşlarınızı nötr bi renge boyatabilirsiniz rengini kırdırabilirsiniz.. benmkiler siyaha yakın, seyrekse önemli değil.. göz renginizi takmayın siyah diye bi göz rengi yok zaten çok koyu kahverengi var.. unutmayın ten renginiz ve göz renginiz saçlarınıza göre değişkendir.. benim gözlerimi siyaha yakın zannediyordum meğer koyu kahveymiş saçlarımı boyayınca anladım...

canım bende saç rengi arıyorum yaa bende esmer sayılırım heralde :) bilmiyorumda off ya ne yapsam bulamıyorum:KK43:

aa bende daha dün içimden esmerlere hafif sarı tonu gitmiyor diye düşünmüştüm. Bunu düşünmeme sebep olduran şeyde acunun programında seyircilerin arasında esmer fakat biraz sarı saçlı bi kız oturuyordu. Onda o rengi gördükten sonra iyiki saçımı kızıl kahveye boyatmışım diye düşünmeye başladım. Ben epey kullandım sarıyı. Bi ara iyi gidiyorduda sonradan rengi iyice açılınca kötü durmaya başladı. Biraz koyuları deniycem

gamsee arkadaşımız şu yönden dedi hani dore kahve bakır kahve karamel tonlarını düşünün içinde sarılık olan dorelik olan renkler bunları daha çok esmer ve bronz tenlilere öneriyorlar çok açık tende renkler kendini gösteremiyor parlak ve sıcak renkler oldukları için ama şu var ki iki esmer kişi olsun birine siyah saç çok yakışırken diğerini siyah boğuyor ve daha açık bu tarz doreli karamel tonlar çok daha yakışıyor örnek jennifer lopez,beyonce,jessica alba,...vs ama fark hem kaşlar kalın ve siyah gözler de çok koyu kahve ise bu dorelik sarılıklar pek gitmiyor koyu renkler daha çok yakışıyor ama teni biraz daha bronz gibi olanlar sarı-esmer olanlar göz rengi biraz daha açık olanlara bu tarz renkler iyi gidiyor o yuzden bazılarına yakışmayıp bazılarına da yakışıyor:)))

kızlar ben de esmerim ve tüm kahveleri kestaneleri denedikten sonra şuna karar verdim, esmerlere ne kızıllı renkler ne siyahlar gitmiyor.. içinde sarılık bulunan bi kahveyi alıyorsunuz ve boyuyorsunuz.. yalnız şu var saçlarınız önceden açılmışsa daha şanslısınız çünkü o zaman tam tutuyor.. kaşlarınızı nötr bi renge boyatabilirsiniz rengini kırdırabilirsiniz.. benmkiler siyaha yakın, seyrekse önemli değil.. göz renginizi takmayın siyah diye bi göz rengi yok zaten çok koyu kahverengi var.. unutmayın ten renginiz ve göz renginiz saçlarınıza göre değişkendir.. benim gözlerimi siyaha yakın zannediyordum meğer koyu kahveymiş saçlarımı boyayınca anladım...

canım saçlarını ne renge boyadın sen ?
bir de esmer derken acaba tenin mi esmer yoksa koyu renk saçlı anlamında mı esmer demek istedin ?

fotografini koysanda baksak dimi ama oyle nisbet yapar gibi olmaz bacim aaaaaaasırnaşık şey

evet bencede fotonu koy bizde fikir edinip belki deneriz değilmi ama kızlar :))))

valla ben esmerim hemde baya bi esmer karamel boyadım süper oldu kaşımıda kırdırdım oo tmm işde süper oldu gözlerimd baaya koyu kahve

kızlar valla foto koyamam erkek arkadaşım sorun eder.. ama şu kadarını söyleyeyim diğer esmer olan arkadaşlarım da bu renk boyatmak istiyolar şu anda... benim durumum karışık biraz benim röflem vardı, üstüne açık kahve boyamıştım şu anda sarı kahve arası gözüküyo saçlarım..

yaa yalnız aklıma bir renk düştüü, hayatımda gördüğüm en güzel renk... ne dersiniz gider mi? esmerim de şöyle söyliyim çağla şıkel kadar değil, belki onun solaryumsuz hali gibi belki biraz daha açıktır bilemiyorum... ama bu renge bayıldımmmm..
my.php

bende esmer sayılırım tenim açık ama saçım koyu kahveydi.. koyu kumrala açık kumral balyaj yaptırdım. çok beğendim.

kızlar valla foto koyamam erkek arkadaşım sorun eder.. ama şu kadarını söyleyeyim diğer esmer olan arkadaşlarım da bu renk boyatmak istiyolar şu anda... benim durumum karışık biraz benim röflem vardı, üstüne açık kahve boyamıştım şu anda sarı kahve arası gözüküyo saçlarım..

ya arkadasım seni anlıyorum ama söyle bir sey yap bari bizim için yüzünü gösterme sacının fotosunu koyy sonucta sacını merak ediyoruz değilimi yani?
şakkıdı

kaş rengin çok koyu değilse gider bence ama bronz esmersen daha şık durur sarı yakıştığına göre bronz esmersin demektir bence olabilir tabi görmeden bir şey demek ne kadar doğru ise bu da o kadar doğru cnm:)

merhaba kızlar..bende esmer tenliyim..saçlarımda şuan hiç boya yok ve orta kestane rengi..bende resimdeki saç rengini çok beğendim..hatta netten hep aynı mankenin saç rengini inceledim ama bu saç rengini kuaför tutturabilirmi..birde beceremeyip rezil olmak var...:KK43:(( eğer beğenmezsem bikaç gün depresyona girerim kesin...

X