3'ü 1 Arada Nescafe Kilo Aldırır mı?

Alemonia

Guru
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2008
150
105
ben oldukça koyu bi nescafe tiryakisiyim özellikle 3ü bir arada olanlarından günde 8 fincan kadar tüketiyorum biliyorum selülit yapıyor ama kilo aldırıyor mu bilgisi olan var mı:1rolleyes:

genelde kilo aldirdigi söylenir ,3 ü birarada olanlarin ...cunku sut tozu ve sekeri fazla ,ama kendin nescafeyi hazirlayip sut tozu yerine light sut ,seker yerine tatlandirici koyabilirsin ..

ben oldukça koyu bi nescafe tiryakisiyim özellikle 3ü bir arada olanlarından günde 8 fincan kadar tüketiyorum biliyorum selülit yapıyor ama kilo aldırıyor mu bilgisi olan var mı:1rolleyes:

slm tatlım bende bir neskayfelaelaelaelaelaetiryakisi olarak sana bilgi vereyim gerçi ben hiç içmiyorum artık çünkü sana zararlarını sayayım dişlerini saratiyor belli bir süre sonra çok kötü oluyor selülit aşırı derecede yapıyor ve haliyle içindeki şeker ve maddeler kilo aldırıyor bana diyetisyenim bunları sölemişti Allaha şükür bende sadece selülit problemi yarattı onla uğraşıom dişlerim sarramadı yani benden sölemesi hayatım:asigim:yerimseniben

Canım benim eşim günde en az 2 fincan üçü bira arada içiyor ve kilo falanda almıyor belki erkekya selulit falan olmaz ama kilo almıyor bıraksan 5 fincanda içer alsa o alırdı belkide bünye meselesi.

ben diyetisyene gidiyorum, sekerli oldugu icin yasak...hatta 2si birarada bile sınırlı olarak icebiliyorum cunku suttozu da kilo aldiriyor...

seker zaten en cok kilo aldıran sey bilginize...

canım kesinlikle aldırır bence.çünkü çok şekerli ve kremalı.kahveyi bende çok seviyorum.yalnız şekerini azaltmaya çalışıyorum.

Şeker ve krema yani yağ içeriyor, tabii ki kilo almayı kolaylaştırır. Ama kilo almayan bünyeniz varsa ya da çok yakıyorsanız, sorun olmaz, baklava yiyeceğinize mesela 3 ü 1 aradalardan fincan fincan tüketseniz aynı kapıya çıkar sanırım.

Bende sabahın köründe almış olduğum bir haberi vereyim sizlere
Bir arkadaşım vermesi gereken 3 kg için diyetisyene gidiyor
Diyetisyen kesinlikle nescafeyi içmemesi gerektiğini çünkü yağ hücrelerini güçlendirdiğini söylemiş.
Bunun yerine küçük şu şişesine soğuk sütü ve 2 kaşık nescafeyi ekliyorsunuz ağzını kapatıp iyice çalkalıyorsunuz.
Veee bunu bütün gün akşama kadar her saat başı 3 yudum olmak şartı ile içiyorsunuz
Günlük kahve ihtiyacınızı bundan karşılıyorsunuz, ayrıca metobolizmayı süt sayesinde hızlandırıyorsunuz:1rolleyes:

Ben de kilo vermek istiyorum ama kahve tiryakisiyim... Tabi ki kilo aldıracak... Tercih yapmak lazım bir 3 ü bir arada içmek yerine bir elma mı yesemde meyve şekeri (fruktoz ) alsam yoksa yağlı ve şekerli (glikoz) bir kahve mi içsem ? Ya ne olursa olsun kahve vazgeçilmezim benim... Çikolata gibi... Benim diyet işim zor biraz yaaaa

3 ü biraradalar deli kilo aldırıyo..onun yerine kahve,süttozu ve tatlandırıcıyla için tiryakiyseniz...3 ü birarada çok tehlikeli..

Benim diyetisyenim 2 kaşık sade nescafenin 1 tatlı kaşığı yağ içerdiğini söyledi. Bende günde 2 fincan bol sütlü şekersiz nescafe içiyordum, bunu bir fincana düşürdü. Süt ve şekerden bağımsız, sadece su ile yapılan kahve de yağ varmış. Bu bana biraz garip geldi açıkçası ama sonra içinde direk yağ olmasada yağ oluşumunu tetikleyebilceğini düşündüm.
Şimdi diyetimde günde 1 fincan yarısı sütlü şekersiz nescafe var.

aldırmazmı???
kahve kremasının nasıl yüksek kalorisi..
az içmeye çalış canım..kreması kilo aldırı..şereride çok..

ben aç karnına içiyorum günde 1 bardak üçü bir arada bi kaşıkta şeker atıyorum hiçte kilo yapmıyo tok tutuyo beni akşama kadar kilo vermeye yardımcı bence

bence kalorisi yuksek olduğu için 1 taneden bişi olmaz belki ama 2-3-4 giderse kötü. bende gun içinde canım şeker çekince içiorum. şeker ihtiyacımı karşılıo hemde kahveyi seviorum normal çikolataya oranla masum gibi gelio

bir tanesi 70kalori civarı olduğuna göre diğer tükettiklerinizle birlikte günlük kalori ihtiyacınızı aşıyorsa tabi ki kilo aldırır.

valla ben 16 kg verdim . benim kadar tiryaki olan yoktur . ne kilo vermem yavaşladı nede kilo aldırdı. selülitimde yok açıkçası öle. ama ben şekersiz içiyorum. ben bırakmadan çok hızlı ve güzel kilo verdim. bilemicemmm. eger tiryakiyseniz diyetinizle bence 2 tane şekersi kahvenin zararı olmaz diyorum. ama bilemem gene bana olmadı ki ben 8 füncan felan içerim.

X