8 Haftalık Gebeyim İlişki Sonrası Kanamam Oldu.Yardım..

valla canim ne yaptiniz ya bence birdaha yapmayin dusuk tehlikesi olabilir dikkatli olun gecmis olsun

canım bizede doktorum gebelikde cinselliği yasaklamıştı.ilacını al ve hareketlerine dikkat ederek yat lütfen..ayağa kalkma mümkünse.

geçmiş olsun canım benimde düşük riskim vardı tam bir ay yattım hiç bir iş işlemedim şu an atlattık tehlikeyi umarım sizde atlatırsınız hiç bişi kafaya takma ve kesin istirahat et insan yat yat sıkılıyo ama bebişlerimiz için katlanmalıyız tekrardan geçmiş olsun

geçmiş olsun canımm benimde 8 haftalıkken ilişki sonrası hafif pembemsi kanamam olmuştu ama sabaha bişi kalmadı gerçi korkusu yetiyo aman dikkat et a.s.

ya arkadaslar bır sey daha soracağım. butun gun yatıyorum zaten fakat dunden beri böbrek tarafımda sancılarım oluyor. Bır de bu sabah uyandıgımda gördüm çok küçük damla halınde kanama olmus gece. Bu durumlar normal mi acaba :S ?

tumeeeeeeeee
kız ne arıyon burda
hayırdırrrrrrrrrr:KK52::KK52::KK52::KK52:

telefonda doktora bunu nasıl soyluyorsunuz yaw ben utanirdim valla, esimle iliskiye girdim falan diyemem herhalde ayyyy

valla canım bende öyle diyordum çokta utangaçımdır ama o korkuyu yaşayınca sebebi anlaşılsın önlemi ona göre alınsın diye söyleyemeyeceğin birşey olmuyor. tabi doktorun yakınlığınada bağlı..

C
bugun sabahtan doktora gıttım. Ultrasonda falan baktı. Bebek hala duruyor ama zarar görmüş. Kese 'nin yeri kaymış ve şekli bozulmuş biraz. Ama kalp atışları falan devam edıyor ıcınde.. Progestan adlı ılaca devam edip 1 hafta boyunca yatacağımı soyledi. Su an düşük tehlikesi varmıs fakat bunları yaptıgım taktirde toparlanacagını soyledi. Bakalım ınsallah eski haline gelir :çok üzgünüm:
Anım baya olmuş sen yazalı ama aynı durumu bende dün yaşadm acaba bebeğinde daha sonra bi sıkıntı yaşadın mı inşlh sağlıklı bi şekilde kucağına almışsındr..

Konu çok eski ama bende araştırma yaparken buraya geldim benim gibi konuyu araştıranlar olursa diye bende bilgilerimi paylaşayım.
öncelikle doktor izni olması gerekiyomuş artı bide pozisyon önemliymiş kese zarar görürmüş pozisyondan ötürü

X