Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Seyrek saçlardan kurtulmak için toppik spreyi kullanan var mı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

nursevil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
38
0
47
arkadaşlar geçen gün televizyonda toppik spreyin tanıtımını izledim daha sonrada internette araştırdım aranızda kullanan var mı sadece görüntü olarak seyrek bölgelere serpiliyor ancak yıkayarak çıkabiliyor ne dersiniz:1no2:

hadi arkadaşlar neredesiniz hiç duyanınız olmadı mı yarın almayı düşünüyorum varsa kullanan arkadaşlar lütfen fikirlerini söylesin..

bende bu spreyın ısmı ne dıe dusunup duruyordum bende ızledım ama bızım ıcın pek uygun olmaz gıbıme geldı beyaz kalıntı bırakır dıe korkuyorum zaten keratınden yapılıyormus
ama bılmıyorum kullananlar varsa paylasımları okuruz

canım fıyatları cok pahalı bak sana gonderıyım fıyatları
6+1 toz toppik 693 mılyon
2 topık toz+25 gr sprey hedıye 220 mılyon
3 topık toz+25 gr sampuan 342 mılyon
2 toppık toz+25 gr sampuan 220 mılyon
teklısı de sanırım 92 mılyon bana pahalı geldı ayrıca 25 gr sampuan nekı .. hemen bıter

baya bir süredir araştırıyorum.ve bu gördükçe beni bunalıma sevkeden saçlarım ne kullanırsam kullanayım fırlamayacaklarına göre bir de topik kullanalım bakalım.ben tesettürlü olduğum için evde biri gelince veya bir yere giderken kullansam kafi.normalde hergün kullanacaklar için en küçük şişe bir ay gidiyorrmuş.ayrıca terle ve yağmur suyuylada akma yapmıyormuş.
dün akşam var mısın yok musunda acur yine tanıttı.canlı canlı izledim bana mantıklı geliyor.ama orada dediler ki sadece toppik kendi sitesi var oradan temin edin.ben araştırdım.şu anda en küçük boyu +spreyi 65 ytl.ayrıca worlde 3 taksit.bulayımda videosunuda ekleyeyim size.

merhabalar.bende babam için almak istiyorum.acaba şu andaki kampanya setindeki toppik en küçük boyu yani 10 gr lıktanmı yoksa dahamı küçük

kızlar sipariş verdim.koyu kahve rengi istedim.kargo ücretiyle beraber şuandaki kampanya 1 aylık seti 67.99 tl ye gelecek.tek düşüncem saç rengiyle uyum sağlaması.babamın saçları siyah ama siteye not düşmüşler,siyah toppik kömür karası saçlar için ideal diye.eğer koyu renk saçınız varsa,koyu kahve rengi rencih edin demişler.bende koyu kahve verdim siparişi.2 gün içinde gelir deniyor.bakalım.bekliyorummm.inşalah memnun kalırız arkadaşlar

kullanan oldumu hiç kızlar bende bugun sordum 83 tlmiş +saça zarar vermiyomuş herhangi bi kalıntıda bırakmıomuş almayı düşünüorm

ben kullanmadım ama tanıdığım bir bey kullanıyor..ben o durumda olsam kullanır mıyım kesinlikle HAYIRR!! saçları kısacık ve de seyrek topik de sürünce resmen saçları kalemle kara kalemle çizilmiş gibi ,boyama kitabı gibi iğrenç çok yapay duruyor ve bence özellikle erkekler kel bile gezse topikten daha hoş olur...

Arastirdim kullananlar cok memnun yoksa bu kadar satmazdi. Amerikada da cok satilan bir urunmus, etkinpazar.com sitesinde uygun fiyata bulabilirsiniz.

hihoyyyt

X