fsh yi düşürmeyi başaranlar

Ben suyunu almıstım canım.Ankara bahçelievlerde bi aktarcıdan almıştım markasını hatırlamıyorum.Sabah- aksam bir bardak sulandırarak ictim.Tadı cok kötü.Bununla beraber sabah-aksam bal polen arı sütü karışımı bir tatlı kaşıgı yedim.Çok gec gördüm msj nı kusura bakmayın.Sormak istedigini sorabilirsin seve seve cvp verebilirim insallah sizde sifa bulursunuz.
Hayıt suyunun ölçüsünü 1 bardak yada fincan damı hazırlayacağımızı söylermisiniz canım

Hayıt suyunun ölçüsünü 1 bardak yada fincan damı hazırlayacağımızı söylermisiniz canım
Bir caybardağı hayıt suyu üzerine su ilave ediyordum.Ayrıca adet bitince hergün adacayı içtim yumurtlama zamanı bıraktım. Bol beyaz cig lahana yedim. Ve ceviz.Canım yas ve fsh kac senin.Stres yapma olur bol dua .

Bir caybardağı hayıt suyu üzerine su ilave ediyordum.Ayrıca adet bitince hergün adacayı içtim yumurtlama zamanı bıraktım. Bol beyaz cig lahana yedim. Ve ceviz.Canım yas ve fsh kac senin.Stres yapma olur bol dua .
Yaşım 40 fsh 12 1 Kızım var 3'5 Yaşında. Allah izin verirse kızıma kardeş olsun istiyorum. Yaşımda gecikti ama kısmet tabi

fsh 14,8 çıktı. ben düşürdüm, düşürdüğüm ay hamile kaldım diyen arkadaşlar var. nasıl düşürdünüz? neler kullandınız? gerçekten düşürmenin bir yolu var mı?:uhm:
arkadaşım fsh.yi düşürmek için testere dişli aslan pençesi otu var sabah aç karnına kahvaltıdan 2 saat sonra akşam yemeğinden 2 saat sonra mide aç kalacak şekilde iç aynı şekilde devam edeceğin civan perçemi ile karşım paketi var çay olarak iç hayırlısıyla fsh.en düşer Allahın izniyle çünkü benim de problemim vardı fsh ile ilgili yüksekti tam sınırdaydı tüp bebek deneyecektik maddi konulardan dolayı tüp bebek tedavisine hiç giremedik sonrasında bu dediğim çayları içtim ve en son 28 nisanda adet oldum sonrada adet olmayı bekledim ve gecikti adetim.sonrasında test yaptım ve çift çizgi çıktı sonrasında da kadın doğum dr.una gittiğimizde 5 haftalık ikizlere hamile olduğumu öğrendim ve şoka girdik eşimle birlikte gel sen bu kardeşini dinle ilk önce rabbime dua et ve çayları içmeye başla tadı biraz kötüdür ama tiksinerek içme içtikçe alışırsın.

slm.Arkadaşlar fsh.hormonunu düşürmenin en güzel yolu hayıt suyundan geçiyor 1 ay sabah akşam ictim fsh.degerim 45.8 den 3.37 diye dustu mutlaka deneyin denerim
Ben 8 gündür hayıt tohumu ve t.d aslan pençesi içiyorum.Fsh ım 12.75., yaşım 37.sağ ve sol da 5er yumurta bulunuyır,rahmim temiz,tüpler açık,sadece hamileliği de etkilemeyecek myom göründü. Çenemde 2 tane sadece regl dönemlerimde olan sivilceler çıktı.Normal mi sizce içmeye devam mı edeyim?
Yumurtlama günümde de sistit ve küçük kanama oldu,çok azdı.
Araştırmalarıma göre yumurtlama kanaması olabilir.
Cildim de daha parlaklaştı,ödemim gitti.
Ve çok güzel uyuyorum,uyumak çok tatlı geliyor.
Sırtımda ağrılar başladı.
Sizde de böyle değişiklikler oldu mu sevgili hanımlar..
Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler

başka sitede okudum az önce hayıt otu diyor herkes yaa kullananlarda faydasını görmüş nereye baksam hayıt otu çıkıyor karşıma bizim hastalığımız için bukadarmı mucizevi bişeymiş bu allah allahh
başladım içmeye bakalım hadi hayırlısı dermanın nereden geleceği belli olmaz dimi ama
Benim fsh 28.67 Lh 33.00 covid oldum bide regli değilken yapıldı bu testler menepoz başlangıcımi tarlusal verdi dr yasm 46 ve bekarım çok korkuyorum bu bitkiler ise yararmi

arkadaşlar benim fsh 85,dr erken menopoz dedi,ne yapacam bilmiyorum.bi fikri olan varmı
Benim fsh 28.67 Lh 33.00 covid oldum bide regli değilken yapıldı bu testler menepoz başlangıcımi tarlusal verdi dr yasm 46 ve bekarım çok korkuyorum bu bitkiler ise yararmi benimde yumurtalıklarım küçülmüş dedi dr tam sıkışık degldim ama ultrasyonla baktiginda
Bugün 08:42semos427
KARAYAĞIZIM canım sen hangi ilacı kullandın peki fsh değerini düşürmek için merak ettim yazabilirmisin evet bende anlamadım benimde fsh 45 doktor ultrasonda yumurtalıkların küçülmüş dedi.ve ben ilaç almadan adet olamıyorum.şimdi hayıt tohumu içiyorum doktorda cyclo progynova ilacını verdi şimdi benim fsh düşerse ne demek olacak yumurtaların durumu iyimi olacak anlamında ben anlamadım bilen varsa yazsın lütfen

fsh degerim 28 de geziyordu.4 e kadar dusmustu,gonalf kullandim o yuzden olabilir mi bilmiyorum 3 ay once 22 idi.simdi ne alemde bilmiyorum tup bebek icin ay sayiyorum ilac kullanmadan sukurler olsun ki 3 aydir adetlerim duzenli.bu hormonun stresle cok ilgisi oldugunu biliyorum.
Benim fsh 28.67 Lh 33.00 covid oldum bide regli değilken yapıldı bu testler menepoz başlangıcımi tarlusal verdi dr yasm 46 ve bekarım çok korkuyorum bu bitkiler ise yararmi insalah benimde düşer fsh çok korkuyorum

Arkadaşlar yaşım 43,ben fsh 64,5 olduğunu erken menopoz dendiğinde şoka girdim araştırdım,saqraçoğlu civanperçemi-adaçayı,çobançantası-adaçayı,aslanpençesi-adaçayı yapıp arada hayıt suyu da içtim,doktorrun verdiği ilacı da bekar olduğumdan hormonlarımı etkiler diye kullanmadım ama erken menapoza da girmek istemiyorum.geçen ay ölçtürdüğümde(3.gün)fsh 4,5 çıktı şaşırdım ama bu ay yine 26 çıktı,yani bu değerler moralinizi bozmasın inip çıkıyor demekki bu fsh denen şey borsa gibi,moralinizi bozmayın kahve çay sigaradan uzak durup,hayır suyu için,hayıt tohumu çayı için,macum yapın yine hayıt suyu bal ve tarçın karışımlı sonra da inşallah bu sorununuz biter..
Sende bekarsun benim gibi 28.67 benimde fsh menepozami giriyorum bende bu ay regli olmadım covid oldum omu etkiledi acaba

arkadaşlar benim fsh 85,dr erken menopoz dedi,ne yapacam bilmiyorum.bi fikri olan varmı
Geçmiş olsun cnm benimde fsh 28.67 Lh 33.00 ozaman bendemi menepoza girdim bekarım hiç evlenmedim regli değilken çıkan sonuçlar bunlar covidim bide omu etkiledi tarlusal verdi dr onu kullanıyorum ama karnım çok ağrıyor akıntım var cuma günü gideceğim dra insalah menepoz değildir evlenmeden menepoza girmek istemiyorum soğan kürü dene ben deneyeceğim regli olursam regli bitiminden itibaren baslanuyormus İbrahim Saraçoğlu un soğan kürü ise yariyormus

Arkadaşlar yaşım 43,ben fsh 64,5 olduğunu erken menopoz dendiğinde şoka girdim araştırdım,saqraçoğlu civanperçemi-adaçayı,çobançantası-adaçayı,aslanpençesi-adaçayı yapıp arada hayıt suyu da içtim,doktorrun verdiği ilacı da bekar olduğumdan hormonlarımı etkiler diye kullanmadım ama erken menapoza da girmek istemiyorum.geçen ay ölçtürdüğümde(3.gün)fsh 4,5 çıktı şaşırdım ama bu ay yine 26 çıktı,yani bu değerler moralinizi bozmasın inip çıkıyor demekki bu fsh denen şey borsa gibi,moralinizi bozmayın kahve çay sigaradan uzak durup,hayır suyu için,hayıt tohumu çayı için,macum yapın yine hayıt suyu bal ve tarçın karışımlı sonra da inşallah bu sorununuz biter..
Geçmiş olsun canım yaşın kaç benimde fsh 28.67 Lh 33.00 çıktı covid oldum bide regli değilken test yapıldı cuma günü gideceğim Dr tarlusal verdi mecbur kullandım yarın bitiyor ilaç insalah regli olurum regli olamamak çok kotu bişey çok korkuyorum insalah kistir menepoz değildir evlenmeden menepoza girmek istemiyorum soğan kürü deneyeceğim regli olayım fshyi dusuruyormus

Geçmiş olsun cnm covidmi oldun bende covidim bu ay regli olamadım Dr tarlusal verdi yarın bitiyor insalah regli olurum fsh 28.67 Lh 33.00 esteredol 294 çıktı cuma dra gidevegim regli değilken test yapıldı hiç evlenmedim bekarım evlenmeden menepoza girmek istemiyorum insalah menepoz değildir çok korkuyorum nsl fsh düşer bilmiyorum regli olmamak çok kotu bisey

Geçmiş olsun cnm benimde fsh 28.67 Lh 33.00 ozaman bendemi menepoza girdim bekarım hiç evlenmedim regli değilken çıkan sonuçlar bunlar covidim bide omu etkiledi tarlusal verdi dr onu kullanıyorum ama karnım çok ağrıyor akıntım var cuma günü gideceğim dra insalah menepoz değildir evlenmeden menepoza girmek istemiyorum soğan kürü dene ben deneyeceğim regli olursam regli bitiminden itibaren baslanuyormus İbrahim Saraçoğlu un soğan kürü ise yariyormus
Regl duzene girdi mi

X