fsh yi düşürmeyi başaranlar

kızlar bnm fsh 22 çıktı 2 gün sonra baska doktora gidicem.bakalım ne diycek burdan paylaşırım......

fsh nedir arkadaslar benimde süt hormonum yüksek 38de. adet düzenli oluyorum aranızda böyle olup hamile kalan varmı düşünce yeni hemen cevap yazarsanız sevinirim

netten ve burlardan okuduğum kadarıyla 6 çok iyi bir değer canım. ama ilaçla falan düşmez diyorlar. sen ne kadar kullandın bu ilacı? daha önceki fsh değerin neydi?

canım ilk gittiğimde doktora fsh 12 falandı 6-7 aylık tedaviden sonrada şimdi 6 ya düştüüü...moral verdiğin için teşekkür ederim canım ama ilaçla düşüyor tabi ilaç kullanmadn önce yüksekti yanii

canım ilk gittiğimde doktora fsh 12 falandı 6-7 aylık tedaviden sonrada şimdi 6 ya düştüüü...moral verdiğin için teşekkür ederim canım ama ilaçla düşüyor tabi ilaç kullanmadn önce yüksekti yanii

tam olarak nasıl bir tedaviyle düşürdün fsh yi canım? yaş kaç bu arada?yerimseniben

ilaçla düştükten sonra hamile kalınabiliyormu peki.......böyle hamile kalan varmı peki.....

fsh düştükten sonra, hatta düştüğü ilk ay hamile kalanları okudum ben canım.

hayıt tohumuyla ilgili olan sayfaları da oku. ben ona da başlıycam.

ya arkadaslar ben birseyi anlamiyorum...doktorum bana fsh ve Lh degerimin yüksek oldugunu ve yumurtalik hücrelerimin bittigini söyledi (adet olmuyorum sadece ilacla) ve erken menopoza girdigimi söyledi(15 yasimda baslamisti adetsizlik) ve biten yumurtalik hücrelerinin yerine gelmiceni yani tekrardan olusamicani söyledi.simdi benim anlamadigim,fsh degeri düsünce yumurtami olusuyoki hamile kalinabiliniyo yada söyle sorayim fsh yi düsürmekteki maksat nedir ? biraz karisik oldu sanirim umarim anlasilir

Bugün 08:42semos427
KARAYAĞIZIM canım sen hangi ilacı kullandın peki fsh değerini düşürmek için merak ettim yazabilirmisin evet bende anlamadım benimde fsh 45 doktor ultrasonda yumurtalıkların küçülmüş dedi.ve ben ilaç almadan adet olamıyorum.şimdi hayıt tohumu içiyorum doktorda cyclo progynova ilacını verdi şimdi benim fsh düşerse ne demek olacak yumurtaların durumu iyimi olacak anlamında ben anlamadım bilen varsa yazsın lütfen

XHÜZÜNX canım bende onu merak ediyorum nasıl oluyor ne oacak illaki düşecek sanırım fsh değerimiz bu kadar uğraşıyoruz yok hayıt tohumu yok ilaç düşecek.ama yumurtalar ne oluyor o zaman aslında o zaman hemen doktora gidip muayne olmak lazım ultrasonda bence ben öyle yapmayı düşünüyorum artık doktor anlar herşeyi benim şu an küçük yumurtalıklarım adet olamıyorum bakalım fsh düşünce büyümüşmü olacaklar anlamadım ben kafam karışık ama ilaca ve hayıta devam tabiiki yapacak birşey yok

wannababy cnm hayıt otun okudum ve aldım içtim..fakat bende mide sorunu oluşturdu.....

canım eşim dün hayıt suyu olarak almış. ben dün gece içmeye başladım. bende bir sorun yaratmadı şimdilik. ama normalde midem sağlamdır. miden hassassa sorun yapmış olabilir. kekik suyuna benziyor tadı. deniycez artık.kafamçokkarıştı

bende konunun uzmanı değilim ama fsh düşse bile biten yumurtaların yerine tabiki yenileri gelmiyo. ama herhalde yumurta rezervleri henüz bitmemiş olanlarda fsh düşünce belki daha kaliteli yumurta oluşup, hamile kalmayı sağlıyordur.

XHÜZÜNX Canım benim de fsh yüksek 45 hemde hayıt tohumuna başladım.adet olamıyorum doktor cyclo progynova verdi onu kullan hayıt otunuda sordum.kullan dedi yan etkisi yok.önceden primolut n kullanıyordum adet oluyordum ilaçla ama ilaçsız olamıyorum.şimdi hayıt tohumuna başladım bakalım ekimde hormon testlerini tekrarlıcaz inşallah fsh iner ve hamile kalırım bebek çok istiyoruz eşimle 10 aydır evliyiz korunmuyoruz olmadı allah inşallah bu kadar uğraşıyoruz ellerimizi boş çevirmez

semoşcum fsh duphaston tedavisiyle düştü 6 ay kadar kullandım fsh düştü....duphaston canımm doktorunada sorabilirsin bunu

arkadaşalr bugün doktra gittim bnm en son fsh 22 cıktı..doktor 10 un üzeri tüp bebekte bile yüzde on sans var dedi....bana cylo verdi 2 ay kullan rahim filmi çektir gel dedi.(rahim filmini nsl cektireseğim cok zormuş)bnm bir oğlum var..daha önce doğum yapanlarda biraz daha şans var ilacı 2 ay kullan gel dedi....

arkadaşalr bugün doktra gittim bnm en son fsh 22 cıktı..doktor 10 un üzeri tüp bebekte bile yüzde on sans var dedi....bana cylo verdi 2 ay kullan rahim filmi çektir gel dedi.(rahim filmini nsl cektireseğim cok zormuş)bnm bir oğlum var..daha önce doğum yapanlarda biraz daha şans var ilacı 2 ay kullan gel dedi....

doktorum en son gittiğimde bana da cyclo verdi. 3 ay kullan dedi ama gittiğim başka bir doktor 1 ay kullan sonra kullanma, yumurta besleyici iğne yapalım sana dedi.

benim de bir oğlum var ama daha önce doğum yapanların neye daha çok şansı olduğunu anlamadım ben canım.

X