erkek bebeği olan annelerin dikkatine

nisan annesi

bebegım
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2008
757
5
erkek bebek sahibi olan anneler bebeklerinizin pipisinde intihap olup onu elinizle oynaya oynaya pipisi aşağıya doğru yavaş yavaş yaparak(banyo sonrası daha iyi olur yumuşatığı için) acıtmadan narin narin intihapını çıkarmayı sakın unutmayın, çünkü bebekte sancı yapıp bebeği huysuzlandırıyor. bu intihap sık olmakla birlikte her bir hafta yada 10 günde tekrarlayan bi durum. benim kızım olmasına rağmen bu bilgiyi paylaşayım dedim deneyin görün:KK43:not bu olay sünnet olana kadar devam eder olduktan sonra tekrarlamaz.)birde canın yakmadan yapınki kanamasın kanaması durumda paniklemeyin bişiy olmaz o canının yandığına ve narince yapmadığınıza işarettir.söylemesi benden yapıp yapmaması size kalmış

Şükür öyle sorunumuz şimdilik olmadı çok dikkat ediyorum zaten çok sık bez değiştiryorum 2 satte bir duruma göre hiç bekletmediğimde oluyor birde Nıvea nın çinko bazlı kremini kullanıyorum çok iyi sizede tavsiye ederim.her akşam banyosunu yaptırıyorum.

bende bebegımın pıpısını sıyırıyorum cok dogru benım dayım sunnetcı oda soyledı bana 2 gunde bı yapıyorum hem rahat cısını yapıyo ıcınde mıkrop bırıkmıyo hemde sunnetı cok kolay olurmus

ben yapmadim cunku bana kimse bi sey demedi 18 yasindaydim ben ne bilim oglumu sunnet ettirdigim gun ogrendik ki intihaplanmis malesef yavrum nasil agladi ama cok sukur sunnet oldugu gun cok aglamadi sadece kesildigi zaman ve sonra hemen ayaklandi evde yani bi iki saat sonra

evet bende 2 oglumada yapiyorum ve cok dogru birsey dayimlar oglunu bu yil sünnet yaptirdilar onlarda bilmiyolarmis cocugun cani cok yandi kesilirken.

evet bende biliyorum .. bebegin pipisinin ucunu çevirmek lazım mış çünkü sünnetiş de kolay olurmuş sünnetçi çevirince yoksa çevrilmesse ameliyat la sünnet olurmuşlar ... o yüsden oglunuzun pipisini sünnet olana kadar günde bikere çevirin ...benim oglum çevirtmiyo küçükken bi sorun yoktu ama şimid bagrıyo bana bende canı yanar die bişi yapamıyorum...

kızlar okudum kıtaplara dayanarak sıze sunu soyleye bılırım kı kesınlıkle bebegınızın sunnet derısıyle oynamayın yanı cekıstırmeyın bebegınızın canını yakarsınız buda cocugunuz ıcın ıyı olmaz arkadaslar lutfen yaa

Son düzenleme:
merhaba canım benimde oğlum var banada kayınvalidem söylemişti.bende daha sonra doktoruna sorduğumda kesinlikle sünnet derisiyle oynanmaması gerektiğini söyledi.allaha şükür böyle bir sorunlada karşılaşmadım.zaten 3 yaşındada sünnet oldu.

evet bende biliyorum .. bebegin pipisinin ucunu çevirmek lazım mış çünkü sünnetiş de kolay olurmuş sünnetçi çevirince yoksa çevrilmesse ameliyat la sünnet olurmuşlar ... o yüsden oglunuzun pipisini sünnet olana kadar günde bikere çevirin ...benim oglum çevirtmiyo küçükken bi sorun yoktu ama şimid bagrıyo bana bende canı yanar die bişi yapamıyorum...

kucukken acı tatma duygusu tam gelısmemıstı su anda anlıyo ole bısey zaten cocugun canını yakar cnm bole safsataalra ınanma lutfen drlar kesınlıkle yapılmaması oynatılmaması gerektıgını soluyor benım dayandıgım bılgılerde bunu solyluyor gerısı sıze kalmıs

Hazir böyle bir başlık atılmışken erkek bebeklerınızde 'inmemiş testis'e cok dikkat edin arkadaşlar inip inmediğine birgün bebeklerinizde büyüyecek ve ilerde bebekleri olmadıgında size hesap soracagını unutmayın bu sizin dikkatinize baglı Şimdiki anne babaların cok bilinçli oldugunu düşünüyorum ama ne care bizim bebegimiz olmuyor bu yüzden......

arkadaşlar ben böyle bişiy duydum dedim yapıp yapılmaması size kalmış bende ilk duyduğumda şaşırmıştım komşum yapınca içinden intihap gelince birde çoçuk rahatlayınca dedim paylaşayım bir kere daha söylüyorum mantıklı gelir yada gelmez yaparsınız yada yapmazsınız o size kalmış benimde oğlum olsaydı ilkten böyle bişiyi doktoruma danışırdım yapmadan önce

benim oğlum 2 aylık doğunca sünnet olması gerekli dediler yeni doktora götürdük gerek yok dedi haftada bir bonyodan sonra sıyır dedi "bazı bebeklere daha sık yapılmasını söylüyoruz size haftada bir yeter" dedi birde amcamın oğlunu annesi sıyırmamış yaşına gelince intahap olsu sünnetçi sıyırdı ama çok ağladı kanadı "sünnetten zor olur bu bu şekilde sıyırın" dedi demekki bi faydası var bende yapıyorum

benim oğlum 2 aylık doğunca sünnet olması gerekli dediler yeni doktora götürdük gerek yok dedi haftada bir bonyodan sonra sıyır dedi "bazı bebeklere daha sık yapılmasını söylüyoruz size haftada bir yeter" dedi birde amcamın oğlunu annesi sıyırmamış yaşına gelince intahap olsu sünnetçi sıyırdı ama çok ağladı kanadı "sünnetten zor olur bu bu şekilde sıyırın" dedi demekki bi faydası var bende yapıyorum

doktordan doktora değişiyo galiba okudumda kimi doktor sakıncalı diyor diye yazmış arkadaşlar cahil görüşü olarak aksedildi ,nebiilim artık herkesin inanıp inanmayışına bağlı saygı duymak lazım bilgin için ayrıca teşekkür ederim

şimdi cok karmakarışık olduya yapsammı yapmasammı bide inmemiş testis nası oluyo?nasıl anlaşılırki

benım dayım 20 senelık sunnetcı kemal ozkanın yanında senelerce calıstı eger bı zararı olsaydı soylerdı ama bana yap dedı sunnetı kolay olur dedı ben ınanıyorum canı yansa zaten aglar zaten abanmyosunkı dıbıne kadar yavas yavas sıyırıyosun hem ıcınde mıkrop bırıkıyo sıdık delıgını kapattıgı ıcın ıltahaba yol acıyo herkezın kendı fıkrı tabı doktorumda bısey demedı ama zararı yok yanı rahat olun

X