Gs sertletirmek iin neler yaplabilir?

no.comment

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2008
124
4
selam arkadaşlar.6 ay önce doğum yaptım ve maalesef gögüslerim hem aşırı yumuşadı,hemde küçüldüler sertleştirmek ve büyütmek için ne yapabiliim bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim..

Canım, bu sitede doğum yapan arkadaşlardan bazıları Avon'un kremini kullanıyordu, işe yarıyor olabilir,toparladığını yazanlar olmuştu sanırım. Büyütmek için ise diğer başlıklara bakman lazım, hiçbirimiz 'tamam bu harika' diyemiyoruz halen, herkes farklı yöntemler kullanıyora.s.

ya evet ben de aynı dertten muzdaribim.. zayıflayınca göğüslerim yumuşadı, sinir oluyorum :KK43:(

şınav çekmek sıkılaştırıyor. bir de küçük şişelere su doldurup sırt üstü yatıp açıp kapamak da sıkılaştırır. 12 tekrar 3 set halinde yapın. ağırlığı fazla yaparsanız kasları büyütrsünüz ağırlık hafif olursa sıkılaştırırsınız.

gögüslerinize her banyodan sonra 5 er dakika soguk su tutun arkadaslar kan dolasımını hızlandırıo bölece sıkılastırıyo ayrıca 15 günde bir buz masajı yapın gercekten işe yarıo bence deneyin :)

AktarLarda bulunan fındık yağıyLa hergun goguslerinize fındık yağını yedirene kadar dairesel masajlar yaparak harika sıkı ve dik göğüslere kavuşabilirsiniz kız kardeşimde doğumdan sonra gogusleri yumusadı ve sarktı bu söylediğimi yaptıktan 1 ay sonra mukemmel goguslere kavustu deneyin memnun kalırsınız arkadasımın dediği gibi duşta soğuk suya tutmakta işe yarıyor öptüm..

gögüslerinize her banyodan sonra 5 er dakika soguk su tutun arkadaslar kan dolasımını hızlandırıo bölece sıkılastırıyo ayrıca 15 günde bir buz masajı yapın gercekten işe yarıo bence deneyin :)

Bunu daha önce duymuştum. Aynı şey bacaklar içinde faydalı oluyormuş. Ben yapamıyorum soğuğa dayanamıyorum ne yazık ki.kaydirigubbakcemile

ennn etkili yöntemi söylüyoruuuum: burda okuduğum bi paylaşımdan sonra uygulamaya başladım.banyoda KALIP SABUNLA göğsünüze yuvarlak bi biçimde masaj yapın................

muhteşem bi sonuç kızlar.deneyin......

ennn etkili yöntemi söylüyoruuuum: burda okuduğum bi paylaşımdan sonra uygulamaya başladım.banyoda KALIP SABUNLA göğsünüze yuvarlak bi biçimde masaj yapın................

muhteşem bi sonuç kızlar.deneyin......

himm buz masajından pratik denicem tşkler

Son düzenleme:
benim vermem gereken 20 kilo var... 5 kilo verdim ama şimdi de yumuşadı n e yani 20 kilo verdikten sonra göğüs diye bişey kalmıcak mı bende? :çok üzgünüm::çok üzgünüm:senağlama

Avon satıısı kesinlikle değilimbunu belirtmek isterim.Avonun Göğüs şekillendirici kremi kesinlikle işe yarıyor.Kendim kullanıyor ve sonuçlarını olumlu şekilde gördüm.Öyle pahalı birşeyde değil hele hele indirmimde olduğunda kaçırılmayacak bir fırsat..

AktarLarda bulunan fındık yağıyLa hergun goguslerinize fındık yağını yedirene kadar dairesel masajlar yaparak harika sıkı ve dik göğüslere kavuşabilirsiniz kız kardeşimde doğumdan sonra gogusleri yumusadı ve sarktı bu söylediğimi yaptıktan 1 ay sonra mukemmel goguslere kavustu deneyin memnun kalırsınız arkadasımın dediği gibi duşta soğuk suya tutmakta işe yarıyor öptüm..

paylasımın ıcın tesekkurler yalnız ben fındık yagının tuylenme yaptıgını duymustum.kardesınde boyle bır sorun oldumu.yoksa gonul rahatlıgıyla kullanalımmı

aslında itiraf etmeliyim bunu ben doğumdan sonra yumuşadığını bilmiyordum şuan hamileyim.......

paylasımın ıcın tesekkurler yalnız ben fındık yagının tuylenme yaptıgını duymustum.kardesınde boyle bır sorun oldumu.yoksa gonul rahatlıgıyla kullanalımmı

kız bencede fındık yağını kaşınıza kirpiğinize sürün diyolar sonra ğöğüslerim kıllanmasın :KK70:toparlayalım derken ..

hiiiiiii fın dık yağıyla hacı amca gibi gezmeyelim
amaniiiiin altın zincir de takar açarız böğrümüzü sırnaşık şey

Bildiğim kadarıyla fındık yağının toparlayıcı özelligi de var. Aktar bana önermişti. Doğumdan sonra sürüldüğünde, vücutta toparlayıcı etki yaptığını söylemişti.Ben doğumdan sonra bebyağı ile karıştırıp her banyodan sonra sürerdim.Faydasını da gördüm. Ama göğüsler için aynı şeyi söyleyemiycem. Çünkü emzirme esnasında çok deforme oluyor. Süt dolup boşaldıkca esnek oluyor. Emzirme döneminden sonrada resmen pörsüyor.Sanırım bunun için en iyi yöntem ağırlık çalışmak bence.

Suna Dumankaya fındık yağının kaş ve kirpik için önermişti. Tüylenme yapabilir.Ama benim vicudumda yapmadı.

Fındık yağI kesinLikLe tüyLenme yapmIyor suna dumankayanında birçok formuLü paLavra bu sölediğim denenmiştir emzirirken değiL ztn emzirme dönemi bittikten sonra kullanıyorsunuz kardeşim denedi ve sonuç dipdiri göğüsler tüylenme deforme yok sıkıLaştırıcı özeLLiği olduğu için topLuyor

zatüre olmayalım bacım :eek:

X