adeti geçtiği halde test yapıp negatif çıkanlar ve adet olupta farklı geldi dynlr...!

MyWorLd

İkincİ MELEGİM YoldA :)
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
935
1
arkadaşlar selam benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olduğunu hatırladığım için yeni bi başlıkta sizleri bilgilendirmek istedim.. bilenler bilir adetim gelmesi gereken günden gecikmişti test yapmıştım ama negatifti. belim ağrıyordu, kasıklarım ağrıyordu, bacaklarım ağrıyordu vs.vs hamilelik belirtilerine yakın bi çok belirtim vardı ve geciken adetle hepsini hamlileliğe vermiştim ve hepimizin verdiği gibi ve bazen acaba psikolojikmi diye düşünürüz.. en nihayetinde adetim cuma günü geldi ama sanki diğerlerinden farklıydı önce pembemsi daha sonrasında çamur gibi bişi tuhaftı yani neyse aşılama ya başlamak için cumartesi doktordan randevu aldık ve nihayetinde cumartesi oldu ve gittik. doktorum bana
çatlamayan yumurtam kaldığı için adetimin geç kaldığını , hamilelik belirtilerine yorumladığım ağrılarında ondan kaynaklandığını ve adetimin çamur gibi gelme sebebininde bu olduğunu ve eğer aşılama için tedaviye başlarsak bu aydan kalan çatlamamış yumurta ile çok fazla sağlıklı olamayacağını söyledi... dilerim işinizi kolaylaştırır... hepinize tez zamanda anne olmayı temenni ederim Rabbim gönlünüze göre versin sevgiler..
.

Son düzenleme:
canım çatlamayan yumurta kistemi dönüşmüş.bendede oluyor.geçen ay 2 tane yumurtam büyümüştü.hamile kalamadım adet olunca gittim kist var dedi doktor.doğum kontrol hapı verdi şimdi başladık yine ilaca.bakalım artık hayırlısı.kist olunca adet tam gelmiyor kahverengi bide çokta gelmiyor.ben yaşıyorum ondan biliyorum.ah bu bebişler bizi fazla yormadan gelirler işallah.işallah bebişin gelir bir an önce.

canım çatlamayan yumurta kistemi dönüşmüş.bendede oluyor.geçen ay 2 tane yumurtam büyümüştü.hamile kalamadım adet olunca gittim kist var dedi doktor.doğum kontrol hapı verdi şimdi başladık yine ilaca.bakalım artık hayırlısı.kist olunca adet tam gelmiyor kahverengi bide çokta gelmiyor.ben yaşıyorum ondan biliyorum.ah bu bebişler bizi fazla yormadan gelirler işallah.işallah bebişin gelir bir an önce.

evet canım gelişip kiste dönüşüyormuş.. ben vu ay aşılama olacaktım ama klomen felan kullanacağım için gelişip kiste dönüşmesin diye aşılamayı diğer aya atlattı doktorumuz.. geçmiş olsun canım dilerim bebişin en kısa zamanda sana gelir :emir_bebek:

evet canım gelişip kiste dönüşüyormuş.. ben vu ay aşılama olacaktım ama klomen felan kullanacağım için gelişip kiste dönüşmesin diye aşılamayı diğer aya atlattı doktorumuz.. geçmiş olsun canım dilerim bebişin en kısa zamanda sana gelir :emir_bebek:

peki niye bakmıyolarmış çatlayıp çatlamadığına.duyduğuma göre bazı doktorlar iğneden 2 gün sonra bakıyolarmış.bir arkadaş yazmıştı hatta yumurtam çatlamamıştı,doktor çatlamazsa kiste dönüşür diye eliyle çatlattı yazmıştı.acaba doğrumu bilmiyorum.müdahale edilebiliyosa biz niye her ay kistle mücadele edelim.dimi arkadaşım.ne diyeyim allah yardımcımız olsun doktorların ümidine koymasın işallah.

peki niye bakmıyolarmış çatlayıp çatlamadığına.duyduğuma göre bazı doktorlar iğneden 2 gün sonra bakıyolarmış.bir arkadaş yazmıştı hatta yumurtam çatlamamıştı,doktor çatlamazsa kiste dönüşür diye eliyle çatlattı yazmıştı.acaba doğrumu bilmiyorum.müdahale edilebiliyosa biz niye her ay kistle mücadele edelim.dimi arkadaşım.ne diyeyim allah yardımcımız olsun doktorların ümidine koymasın işallah.

canım inan bende hiç bişi anlamadım ve sil baştan başka bi hekime muayene olup sorun nedir ne değildir öğreneceğim.. kişiden kişiye doktordan doktora değişkenlik gösteriyor :uhm: offff offfffffffff keşke hep çocuk kalsaydım nie kadın oldum ki ben:roflol:

canım inan bende hiç bişi anlamadım ve sil baştan başka bi hekime muayene olup sorun nedir ne değildir öğreneceğim.. kişiden kişiye doktordan doktora değişkenlik gösteriyor :uhm: offff offfffffffff keşke hep çocuk kalsaydım nie kadın oldum ki ben:roflol:[/ canım ya merak etme bizimde olur.hep böylemi kalacaz.allah hayırlısını versin her zaman.

bencede doktorunu değiştir niye böyle bir risk alasınki elle ve iğneyle çatltıyorlar benim bildiğim kadarıyla

bencede doktorunu değiştir niye böyle bir risk alasınki elle ve iğneyle çatltıyorlar benim bildiğim kadarıyla

canım ya biz öyle bi doktora rastlamıyoruz.ya madem elle müdahale edebiliyolarsa biz niye kistlerle uğraşıyoruz.allah doktorların ümidine bırakmasın işallah.tüm istiyenlere nasip etsin.

hakkikaten ya elle nasıl çatlatıyolarmışşş bilgi istiyorum iğneyi duymuştum ama elle çatlatmayı merak ettim şimdi:uhm:

X