yasayan varmi?

penguen06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2007
115
1
44
iki gündür oglumun sag gözünden yapiskan capakmi iltihapmi bilemedigim bisey geliyor.temizliyorum 10 dakka sonra yine,,kirpikleri birbirine yapisiyo yavrumun.doktor randevumuz bugün ögleden sonra.onun öncesinde sizlere sormak istedim.daha önce bebeginizde yasadinizmi böyle bi problem?nedir ne degildir konuyla ilgili bilgisi, tecrübesi olan arkadaslar yazarsa sevinirim,,

üşümüştür cnm o zaman olur böyle doktora gidecekmişsin o ilaç verecektir onun için bekle geçmiş olsun

benim kızımda dışarı cıktıgımızda oluyor bazen damla veriyorlar geciyor canım
ben vermedim kendiliğinden gitti bir kac gün içinde
annem anne sütü damlat demişti onu da yapmadım temizledim sadece gazlı bez ılık su ile

canım o benim oglumdada olmuştu özellikle gece kalkınca gözlerini açamasdı ... doktor bi krem verdi sürmem için sonra geçmişti .. o olabiliyo sende bi doktora göster canım .. allah şifa versin bebişine canım

merhaba canım benim oğluşumdada oldu birkaç defa ılık çay pansumanı yapıyordum.birde burnunu temiz tutmaya çalışıyordum.bazen burnu çok tıkalı olduğu zamanda olabiliyor. geçmiş olsun .

cnm buyuk ıhtımal uzutmustur ılık kaynamıs suyla veya cay demıyle temızle a.s.

iki gündür oglumun sag gözünden yapiskan capakmi iltihapmi bilemedigim bisey geliyor.temizliyorum 10 dakka sonra yine,,kirpikleri birbirine yapisiyo yavrumun.doktor randevumuz bugün ögleden sonra.onun öncesinde sizlere sormak istedim.daha önce bebeginizde yasadinizmi böyle bi problem?nedir ne degildir konuyla ilgili bilgisi, tecrübesi olan arkadaslar yazarsa sevinirim,,

bir pamuk yardımıyla ılık suyla temizle sık sık büyük ihtimalle burnuda tıkalıdır açmaya çalış izotonik felan sık geçmiş olsun canım

benım kızımında oluyor arasıra dıkkat ettım dısarı cıktıgımızda oluyor genelde ozellıkle de hava ruzgazlıysa hafıf masaj yapıyorum duzelıyor bır gunde ama benımde cok kafama takılıyor bır goz uzmanına gostermek nıyetındeyım

benım kızımında oluyor arasıra dıkkat ettım dısarı cıktıgımızda oluyor genelde ozellıkle de hava ruzgazlıysa hafıf masaj yapıyorum duzelıyor bır gunde ama benımde cok kafama takılıyor bır goz uzmanına gostermek nıyetındeyım[/QUOTE

biz bugün doktora gittik.seninde dedigin gibi rüzgardan oluyomus.ama hafta sonu burda rüzgar yoktu.neyse damla verdi.birde siyah cay ile kompres yapin dedi.1-2 günde gecermis.hatta oglumun gözü ögleden beri düzeldi bile.

X