Bebek Beslenmesi Bebek arabası- Ana kucağı-Oto koltuğu

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Quinny zapp extra aldık biz Maxi Cosi ile birlikte henüz kullanmadık ama çok sağlam görüyor hatta arabaya genç bir arkadaşımı bile oturtup taşıdık:KK1:

biz ilk başta kanz ın bebek arabasını almıştık. eşim maalesef önemsemeyen bir tip, ucuz diye aldık, ama bende kanz marka alman markası en azından dayanıklıdır dedim ama cocuk 3-4 aylıkken sapı kırıldı,saçma sapan bir şey almışız.
eğer otomobille oraya buraya gidiyorsunuz en iyisi travel sistem bebek arabaları. arabanın içinde bebek genelde oto koltuğunda uyuyo, sonra oto koltuğu bebek arabasına takıyorsunuz,hiç bebeği kucaklamanıza gerek yok. o oto koltuğu da evde ana kucağı olarak da kullanabilirsiniz. ve arabanız varsa zaten mecbursunuz oto koltuk almaya.
büyüdüğünde de büyük gövdesini takıyorsunuz ki o gövdeyi portbebe haline de getirebiliyorsunuz.yani bebeğiniz yeni doğduğunda da onu kullanabilirziniz.

biz casual cadillac almiştık ve cok rahat,hafif ve sürmesi de cok güzel. altındaki çantası da kocaman. :KK66:

Travel sistemli öneririm. Özellikle ana kucağı çok faydalı oluyor. Ben bebeğimi doğduğu andan itibaren ana kucağına koydum ve oraya alıştırdım. Sonrasında büyük rahatlık oldu. Gittiğim yerde arabada hatta evde ana kucağında duruyordu. eyluelm arkadaşımız gibi biz de casual cadillac modelini aldık. Ana kucağı ile çok memnun kaldığımızı söyleyebiliriz. 7-8. aylara kadar bebek içinden taşana kadar kullandık diyebilirim. Pusetinden çok memnun kaldığımızı söyleyemem ama fiyatına göre iyi bir ürün diyebilirim.

Oto koltuğu için acele etme bence bebeğin büyüdükçe şekil değiştirmesine inanamayabilirsin. Ana kucağı seni epey götürür. Yardımcı olması açısından iki yazımı paylaşabilirim.

Bebek arabası
Bebek oto koltuğu

Son düzenleyen: Moderatör:
X