Avon today kullanan var mı?

hanxixmsultan

Guru
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2008
161
16
merhaba......
işyerinde bir arkadaşım avon satıyor.today diye bir parfüm getirmiş çok hoşuma gitti ama kalıcımı değilmi kullanan varmı? birde cristian laroxce buna benzer bir adı olan bayan parfümü oda güzeldi ama kararsızım avonun parfümleri nasıl kızlar cevap bekliyorum..

Ewet Güzel Bir Parfüm Kalici Vücut Kremiyle Kullaninca Daha Bi Kalici Ben Kullaniyorum Harika Bi Parfüm öneririm
Cristian Dan Güzel Ve Kalici

tşkler kızlar bende hanımeli kokusuna benzetmiştim doğru tahmin etmişim.ayrıca çok severim bu kokuyu.kalıcı olması da iyi bu parfümüm bitince ondan alıcam.:teytey:

benim sürekli kullandığım bir parfüm haifif ama enerjik kokuları seviyorsan kesinlikletavsiyeederim cok güzel bir parfüm .. keske fiyatı daha uygun olsa :KK66:

bende kullanıyorum cnm kokusu çok güzel avon un parfümleri içinde kalıcı olan birkaç tanesinden biri tavsiye ederim sevgiler

today muhteşem bir şey..
bir de woman of earth var ..
today2i beğenen onu da beğenir gibime geliyor..
kalıcılık kişiden kişiye göre değişen bir şey..
ama avon güzel kokulu şeyler yapıyor (özellikle banyo köpükleri)bence aL today'i memnun kalırsın :KK66:

ben bi avon temsilcisi olarak todayı hiç beğenmediğimi söyleyebilirm tabi bu benim zevkim ama christian lacroige kesinlikle harika bi parfüm bunun yanı sıra avonda önereceğim parfümler celebre blue rush far away ve ındanssence sahane kokular dene hakvereceksin
:1rolleyes:

today bayıldığım tek parfüm,arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine aldım.çiçek kokularını sevmem normalde.ama today bir istisna oldu diyebilirim.şuan kullandığım parfüm o,iş yerinde sıktığım zaman çiçek kokuyor sanıyorlar.avonun çoğu parfümünün kalıcı olduğunu düşünmüyorum.ancak today yaklaşık 1 hafta benim hırkamda kalmıştı.önyargılarımı kıran bir ürün diyebilirim.

ben de şu anda Today kullanıyorum ve çok ama çok memnunum herkes parfümümün adını soruyor ve öğrenen herkes alıyor ve bana teşekkür ediyor ben de gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum ayrıca çok da kalıcı

incandessence bu katalogda yarı fiyatına.gerçekten çok hoş bir parfüm celebre de öyle ayrıca.zaten ikisinin de özelliği çiçek kokuları olması.

incandessence bu katalogda yarı fiyatına.gerçekten çok hoş bir parfüm celebre de öyle ayrıca.zaten ikisinin de özelliği çiçek kokuları olması.
evet bencede harika kokusu. today tomorrow da güzel ama ağır değil..kaydirigubbakcemile5

X