El Sanatları Fazla krinkıl tüllerden ne yapabilirim?

Ssilan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2007
1.237
735
49
Arkadaşlar şu an oturduğum ev bol pencereli idi.Ancak yeni evimde cam çok az. Camlarda krinkıl tüllerim var tavandan yere kadar. Sanırım 3 kanat perde artacak şimdi ama bir tanesi 'nin eni bile 3.5 m. civarında.Tabii pileli hali bu.
Ben bunlardan ne yapabirim.??Kesip yanlarına hazır fisto kurdele gibi şeylerle örtüler yapayım dedim ama?? Yine de fikirlerinize ihtiyacım var.CADIARZU

merhaba bende de vardı fazla perdelik kumaş bende kenarına hazır dantel alıp diktim çok hoş bi sehba örtüsü oldu yerimseniben

evinizde sepet filan varsa onlarıda süsleyebilirsiniz tüllerle. hatta mumlar alın kurdelelerle filan sıradan mumları dekor mumu haline filan getirin. tülle bi çok şey yapılabilir.

evet sağolun bu tarz şeyler düşündüm bende ama elimdeki miktar çok olunca sorayım istedim.

rengine göre dantel fisto kurdele filan alıp mendil sehpa masa örtüsü gibi şeyler yapabilirsiniz.kenarları süslenince çok hoş olabilir

Ablam bana pullarla boncuklarla süsleyip çok şık bir salon takımı yaptı :) Sen de dene harika duruyor kullanmasam da :smiley-cool:

Benim görümcem krınkil tül kumaşların kenarlarını boncuklarla oyaladı çok güzel oda takımı oldu...
elinden böle şeyler geliyorsa yap canım çok şık duruyor...
tığ ile örümcek işi yapıp boncukları örerken koydu ama daha fazla detayını bimiyorum,çünkü ben el işi bilmiyorum..:1no2:
kolay gelsin .......yerimseniben

a.s.

Tavsiyelerinize teşekkür ederim.Bir tanesini bozup böyle örtü yapacağım artık boncuk falan otuturup öremem de hazır püsküller kurdelelerle yaparım.Stor gibi katlamalaı yaptırayım dedim perdeci olmaz sarkar bu dedi.Artık kalanları anneme postalıycam zaten onun hediyesi idi bu tüller de :)

Selam silan...Oyle evler varki perdesi yok,yakin cevrende boyle biri varsa ona ver derim.hazir guzel perde,kiyma derim cunki ne yapacagina karar vermemisin hala!Haaalada vermediysen eger...

X