Sayfa: 2/2 İlkİlk 12
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Defne sabunu

1. Konu Sahibi : Yazzy #11
    defne sabunu gözenekleri genişletirmi?

2. Konu Sahibi : Yazzy #12
    kızlar cildim çok kuruydu hemde sivilce sorunum vardı şu an sivilceler için bişi diyemem etkisini anlamak için uzun süre kullanmak lazım ama diğer sabunların aksine cildimi kurutmadı yumuşacık yaptı

3. Konu Sahibi : Yazzy #13
    Küçükken annem yıkardı bizi o zaman saçlarım halat gibiydi.Defne sabunu kullanmıyoduk ama yeşil sabun kullanıyoduk.İkisi farklı şeyler sanırım.Büyüdükçe kafada saç kalmadı.Bide aşırı bi kepek problemim var benim head & shoulders dışındaki bütün şampuanlar kepek yapıyo bana.Saçlarım şu sıralar çok dökülüyo diye zeytinyağlı defne sabunu kullanıyorum dökülme biraz azaldı gibi.Şampuanı hepten bıraktım.Sabun saçı kurutuyo ona çare olarak saç kremi kullanıyorum.Banyo tasının içine saç kremini döküp sulandırıyorum ve saç uçlarıma döküyorum.Bu arada kullandığım sabunun markası MEHMET AYDIN a101 de satılıyodu bi ara.

Küçükken nefret ederdim sık ve gür saçlarımdan.Ahh nerede o saçlar şimdi

4. Konu Sahibi : Yazzy #14
    saçlarıma kullandım ama devam edemedim. saçımda boya olduğu için keçeleştirdi ve hiç durulanmamış gibi yağlı bir his bıraktı. ama dediğim gibi saçımdaki boyadan olabilir. yüzüme de kullanıyorum, ama öyle çok bir faydasını göremedim. cildim karma bu arada

5. Konu Sahibi : Yazzy #15
    ben antakyalıyım bizim büyüklerimiz hep defne sabunu kullanırlar. benim yüzümde sivilce vardı defne sabunu kuruttu, saçım çok yağlanıyordu defne sabunu kullan dediler yumuşacık oldu saçım. ama bilmiyom etkisini bgün başladım. sonuç gösterirse yazarım..

6. Konu Sahibi : Yazzy #16
    defne sabunu Ankarada bulunurmu cildim hem yağlı hemde kabarıklar oluyor güneşe soğuya çıkıınca doktor defne sabunu iyi gelir dedi bie deniz tuzu diyolar mavi renkte oluyor iyi gelir mi

7. Konu Sahibi : Yazzy #17
    defne sabununu çok kuru cildi olanlar kullanmasın. onun haricinde her cilt tipine uyar. ama cildinizi ve saçınızı nemlendirici kremle desteklemeyi de unutmayın tabi. çünkü ne kadar doğal bitkisel vs. de olsa sabun oldukça bazik, cildimiz ise sabuna göre asidik oluyor. o nedenle nemlendirici de kullanmak lazım. defne sabunu antiseptik olduğu için sivilceli ciltlere de iyi gelir. ayrıca kepekli saçlarda da faydalı olduğu söyleniyor. birçok marka var illa ki bulursunuz. kozmetikçilerde, markette, aktarda vs. bulabilirsiniz.

8. Konu Sahibi : Yazzy #18
    Alıntı micra kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    defne sabununu çok kuru cildi olanlar kullanmasın. onun haricinde her cilt tipine uyar. ama cildinizi ve saçınızı nemlendirici kremle desteklemeyi de unutmayın tabi. çünkü ne kadar doğal bitkisel vs. de olsa sabun oldukça bazik, cildimiz ise sabuna göre asidik oluyor. o nedenle nemlendirici de kullanmak lazım. defne sabunu antiseptik olduğu için sivilceli ciltlere de iyi gelir. ayrıca kepekli saçlarda da faydalı olduğu söyleniyor. birçok marka var illa ki bulursunuz. kozmetikçilerde, markette, aktarda vs. bulabilirsiniz.
    bigi için tşk saçımda kepek çok deniycem kremi nasıl kullanırım bilemem çünkü hiç saç kremi kullanmadım

9. Konu Sahibi : Yazzy #19

I love KK

cildimede saçlarımada otacı defne sabunu kullanmaya başladım yaklaşık iki hafta oluyor benim gibi hassas ciltli bir insan bile kullana biliyorsa herkeste kullanabilir bence cildimi ipek gibi yaptı saçlarınsa bir aylık alışma süresi varmış onun için yorum yapamıycam ama ciltte resmen mucize gibi bir şey.

Sayfa: 2/2 İlkİlk 12