Kardiyoloji - Kalp ve Dolaşım Sistemi Hastalıkları Kalp Ameliyatlarinda Istanbulda Hangi Hastaneler Iyi

Anneme florance ve cerhhahpaşa ameliyat dedi eminönünde bir doktor daha yok dedi şimdi hastane araştiriyorum nedense amerikanla alman çok pahali avrupa şafak hastanesi siyami ersek hangisi kalp damarda çok iyi ve uzman

Bende kapak hastasıyım.Bu konuda Florance Nightingale'in çok iyi olduğunu biliyorum fakat benim olası ameliyatımı Çapa yapacak.Aslında iş hastanede değil hocada bitiyor.Ben kendimi önce Allah'a sonra ise sürekli gittiğim bir prof.hocam var ona emanet ettim.

Annem korkuyor ne doktora gidiyor ne karar veriyor bizim aort kapak darliği sizin hangi kapak ve kaç yildir çekiyorsunuz gece rahat uyuyormusunuz tek çapaya gitmedik hangi doktor sizinkisi yazarsaniz sevinirim birde ona götürelim

Annem korkuyor ne doktora gidiyor ne karar veriyor bizim aort kapak darliği sizin hangi kapak ve kaç yildir çekiyorsunuz gece rahat uyuyormusunuz tek çapaya gitmedik hangi doktor sizinkisi yazarsaniz sevinirim birde ona götürelim

sekergüzel arkadaşım
Ben hastalığımı 6 yıldır biliyorum.Daha öncesi de varmış ama ben doğumdan sonra öğrendim.Benim ki mitral darlık,mitral yetersizlik,sol atriumda genişlik vb.Yani benim problemim bir değil ,iki kapağımda bozuk anlayacağın.6 yıldır Çapa da Prof.Dr.Berrin Umman Hoca var ona gidiyorum,o beni takip ediyor.Allah bin kere razı olsun ben kayınvalideyide ona gönderdim her giden ondan memnun.Hakkını asla ödeyemem.Şiddetle onu tavsiye ederim....Bu arada Nişantaşında özel muayenehanesi var;önce oraya gitmelisiniz.Hoca daha sonra Çapada tetkikleri yapıyor.Mesela benim ekolarımı Çapada bizzat kendisi çeker...(İsterseniz özel muayenehane telefonunuda özelinize yazabilirim)

canım bende 9 ay önce kalp ameliyatı oldum amerikan hastanesinde inanılmaz memnun kaldım fakat şuan ssk amerikan hastanesinde geçmediği için doktorum florance nıgtgle hastanesindede bakıyor sana yardımcı olmak isterim

Bende kapak hastasıyım.Bu konuda Florance Nightingale'in çok iyi olduğunu biliyorum fakat benim olası ameliyatımı Çapa yapacak.Aslında iş hastanede değil hocada bitiyor.Ben kendimi önce Allah'a sonra ise sürekli gittiğim bir prof.hocam var ona emanet ettim.

canım bende kalp hastasyım tanışmak isterim

mrb sizi okumuştum amerikan hast dimi uzun bir ameliyattı annem oraya gitmek istemedi almanıda istemiyor florance ve kızılayda bir doktorumuz var sonuç aynı üzülüyorum diye istemiyor ikna etsem butun hastanelere götürücem bizde aort kapak altı darlığı ve mitral yetersizlik var 2 doktor ameliyat dedi kızılay hayır diyor daha erken şu an için ben annemi dahi ameliyat etmem darlık az diyor inşallah doğru çıkar Önce Allah

bir bayan vardı annesi 4 kapaktan ameliyat olmuştu o bayandan ses yok annesi nasıl acaba

diğer mesajını şimdi okudum arkadaşım florancedeki doktorunuzun adı ne acaba yazarsan sevinirim ona gidelim ameliyatı omu yaptı

canım doktorum florance hastanesinde şuanda ameliyatlarını gerçekleştiriyor muayenesinin telini istersen yazarım sana

Ayrica muayenehane niye veriyorsunki illa önce paraliyami gidicez garipsin yazma fark etmez ben nasilsa bulurum florancenin doktorlari çok iyi oranin bizimki prof

canım ben sana hastanenin numarasını vereyim ama amerikan hastanesininin ameliyat için floranceye gidiyor bildiğim kadarıyla muayenesinin vereyim derken direk gidersiniz diye dedim özeline mesajda atamıyorum burdan yazayım

..........................

Son düzenleyen: Moderatör:
çünkü ben illa özeline çağiran doktorlara kiziyorum hele prof devlet hastanelerinde para almalari yasak ama biz verdik hep para hep para insanliklari yok

Ilgililermi temiz bir hastanemi sizce hayirlisiyla annemi götürücem birde orayi deniyelim

Öncelikle anneniz için geçmiş olsun,
Allah acil şifalar versin
O hastahaneyi çok iyi biliyorum.
Evet temiz bir hastane.
Fakat önemli olan bence doktor.
Doktorunu daha çok araştırmanızı tavsiye ederim
Sevgiler...

daha ilk kimi vericekler belli değil inşallah asistan denk gelmez ama özel birinede götürücem

X