Kardiyoloji - Kalp ve Dolaşım Sistemi Hastalıkları Kalp Ameliyatlarinda Istanbulda Hangi Hastaneler Iyi

E

EU3

Ziyaretçi
Biz Kapak Sorunu Için çağlayan Floarnce Nigtangale Ye Gidiyoruz

ben memorial hastanesini tavsiye ederim .şimdiden geçmiş olsun.allah şifa versin arkadaşım.

istanbulda, koşuyolu hastanesi bence kalp ameliyatları üzerine en iyisi. çok geçmiş olsun

Merhabalar..Annem 2 sene önce kalp ameliyatı oldu..Mekanik kapak takıldı..Anjiyo Acıbadem'de yapıldı,ameliyatı ise Florance Nightingale'de oldu..42 yaşında annem şuan,gayet sağlıklı gidiyor çok şükür..Coumadin kullanıyor sürekli..Ömür boyu da kan pıhtılaşmasını önlemek için kullacanak,yediğine içtiğine dikkat edecek inşallah,en önemlisi bu..Fazla kendini yormayacak...Size de geçmiş olsun..Şafi olan Rabbim şifa versin..

babam memorial da bypass oldu çok iyi bir hastane

Ameliyat Ne Kadar Sürüyor Yoğun Bakim Kaç Günde Allahin Yardimiyla Hastaneden çikti

Canım geçmiş olsun siyami ersek hastanesinide iyi diye duymuştum

benim annem 20 yıldır kapak hastası kosuyolu siyami ersek ve simdide gayrettepe florence nightigale e gidiyoruz ameliyat zamanın geldi diyor doktorlar annem kendini hep olumsuz motiwe ediyor ameliyat olduktan sonra hiçbirsey yapamayacagını sanıyor. ameliyat olmadan bi r psikolog yardımı almasışart sanırım p.tesi tekrar kontrole gidicez ameliyat tarihi kararlastırılacak inşallah ameliyat oncesi we sonrası hersey iyi olur Allah butun hastalara acil şifalar wersin

Canim çok Geçmişler Diliyorum Bizim 3 Ay önce çikti Yolda Kaldi Gece Uyuyamadi Aort Kapak Alti Darlik Ve Mitral Yetersizlik Var Sizin Nasil 20 Yildir Hasta Hiç Rahatsizlik Duymuyormuydu Ilaç Kullandimi Hangi Kapak Hasta Derecesi Kaç çok Soru Soruyorum Ama Bizde Diş çektiriyoruz Kesin Ameliyat Dendi O çok Sinirli Yardim Etsekte Bağariyor Bende Psikoloğa Gitmesini Istiyorum Bu Hafta Gitmeli Anneniz Gece Uyuyormu Kansizlik Varmi Benimki 3 Yastikta Yatiyor öksürük Başlamişti şimdi Azaldi Msjlaşmak Isterim Teşekkürler

Teşekkürler Daha önce Nette Okumuştum Heyecandan Yüreğim çarpiyor Inşallah Annemde Iyileşir

Canim çok Geçmişler Diliyorum Bizim 3 Ay önce çikti Yolda Kaldi Gece Uyuyamadi Aort Kapak Alti Darlik Ve Mitral Yetersizlik Var Sizin Nasil 20 Yildir Hasta Hiç Rahatsizlik Duymuyormuydu Ilaç Kullandimi Hangi Kapak Hasta Derecesi Kaç çok Soru Soruyorum Ama Bizde Diş çektiriyoruz Kesin Ameliyat Dendi O çok Sinirli Yardim Etsekte Bağariyor Bende Psikoloğa Gitmesini Istiyorum Bu Hafta Gitmeli Anneniz Gece Uyuyormu Kansizlik Varmi Benimki 3 Yastikta Yatiyor öksürük Başlamişti şimdi Azaldi Msjlaşmak Isterim Teşekkürler

size de gecmiş olsun 20 yıldır ufak tefek kalp sıkısmaları krizler geciriyordu bu zamana kadar ameliyatsız geldik doktorlar gozetiminde annemin butun kapaklar sorunlu we ona da kesin ameliyat dediler we simdi cerrah arastırıyoruz en kısa zamanda ameliyatımız olcak Allahım herkese yardım etsin annemin psikkolojisi bu aralar kotu cunku hep olumsuz motiwe ediyo kendini kansızlıgı yok annemin aort kapak 88 gradyan oldu we ameliyat kesinleşti inşallah hepimizin hastaları saglıgına kawusur..

Hiç Korkma Kalp Ameliyatlari Artik çok Kolay Bizim Doktorumuz Ameliyattan Sonra Hepsi Geçicek Dedi Tikanma Uyumama Darlik Biz Birgün Sönmezede Sorduk Düzelir Dedi şu An çağlayan Florence Bölüm Başkani Prof Dr Belhan Akpinara Gidiyoruz Dişleri çekilsin Hayirlisiyla Ameliyat Günü Verilicek

bizde bugun anjiyo gununu aldık salı anjiyo sonra da ameliyat tarihine karar wercez biz gayrettepe florance bülent beye gidiyoruz ama anjiyoyu universal hospital de yaptırcaz bakalım ameliyatı nerde kime yaptırcaz cerrahları arastırıyoruz..
sizin ameliyatı kim yapacak we nerde yapılcak ?

Bizim Ameliyati çağlayam Floarnce Nigtangale Kalp Damar Cerrahisi Bölüm Başkani Prof Dr Belhan Akpinar Yapicak Gün 20 Marta çoktan Verilmişti Ama Diş Tedavileri çekimlerle Biz Erteledik Bende Korkuda Var Dişleri Bu Hafta Kalanlari çekilecek Florence Arasinda Tek Kalp Hastanesi çağlayanmiş Biz Oraya Götürdük şu Bülent Beyi Merak Ediyorum çağlayanda Bir Tane Kapakta Başarili Bülent Polat Varmiş Ama şimdi Göremedim Acaba Gayretepeyemi Gitti O çok Iyiymiş Araştirirmisin Soyadi Polat Mi Tekrar çok Buyuk Geçmiş Diliyorum Cnm Gelişmeleri Lütfen Bana Bildir Ameliyat Gününü Doktorunu Allah Ikimizin Annesinede Acil şifalar Uzun ömürler Versin Amin

moraller cok bozuk annem cok duygusal kimi gorse aglıyo kolay degil tabiki bizde moral wermeye calısıyoruz ama olmuyo psikolojik olarak her yeri agrıyo bizim dişler falan cekilmicek sanırım 3 kapak degişcek annemin inşallah anjiiyoda damar tıkalı falan cıkmaz Allahım şifa wersin herkesin hastalarına we annelerimize.. herşeyi yaptık şimdi dua etmekten baska caremiz yok

sizin gelişmelerdende haberdar olmak isterim...ben yarın aksam anjiyo sonrası yazabilisem yazarım gelişmeler umarım herşey iyi olur..

şekergüzel , Floarnce Nigtangale Kalp Damar Cerrahisi Bölüm Başkani Prof Dr Belhan Akpinar, branşının bir numaralı doktoru. iyi ki onda oluyor. babamın bypass ameliyatını belhan bey yaptı.

annemin anjiyosu dün yapıldı tıkalı damarı yok çok şükür.. yarın ameliyata alıncak ameliyat öncesi butun doktorlar tek tek kendilerini tanıttı we neler yapcaklarını anlattılar...
ameliyat 5 saat sürcekmis 3 gun yogun bakım bihafta on gun normal odada kalcakmıs sonra bi pürüz cıkmazsa ewe cıkartcaz. 15.gun dikişler alınncak dediler.. ameliyat sonrası cok onemli enfeksiyon kapmaması lazım.. Allah yardımcımız olsun.. umarım hersey sorunsuz gecer

merhaba biz dayımın anjiyosunu alman hastanesinde yaptırmıştık.oranın kalp-damar bölümünü bize çok tavsiye etmişlerdi.uzun ve detaylı araştırmalar sonucu tavsiyeler dahilinde operasyonu orada yaptırdık ve inanılmaz memnun kaldık.anlatıldığı kadar varmış.şiddetle tavsiye ederim.çok geçmiş olsun.

zaten universal hospital we alman hastanesi aynı gruptalar istesek almanda da oolabilrdi biz universal ı sectik cok gusel otel gibi hastane doktorlar hemsireler guler yuslu annemin morali ewde kotuydu hastanede daha da bozulur die dusunuyoduk ama daha da duseldi morali inşallah Allahın izniyle yarını da hayırlı bir şekilde atlatırızda stresim biraz olsun azalır..

X