göbeğiniz kaçıncı haftadan itibaren büyümeye başladı.

melek82

Guru
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
146
2
41
merhaba bayanlar
göbeğiniz kaçıncı haftadan itibaren büyümeye başladı.ben 8+3 günlük hamileyim göbeğim biraz var ama bu hamilelikten mi yoksa kilo mu bilmiyorum sizleri merak ettim bayanlar siz de durum nasıl

merhaba melek bende 9+3günlük hamileyim.ama göbeğim baya belli oldu.önceden göbek falan yoktu.bazılarının çok erken belli olurmuş.bazılarınında çok geç.biz erken belli olanlardanız galiba.sanada sağlıklı gebelikler dilerim.

hamile kalmadan önce cok zayiftim
8 haftaliktan itibaren hemen belli oldu benim
göbisim..

canım tam hamiş olduğun 15 16 haftata bellı olucak dışardan bakıldagında a bu hamiş denır.

walla şuanda benim bile göbeğim belli oluyo neden bende bilmiyorum sanırım iç karın küçük olunca olurmuş öyle galiba? kayınvalidem bana iç karnın küçükse çabuk çıkar karnın dedi bana? bi alakası varmı bilmiyorum ama???

selam..benimde 7.haftadan sonra belli olmaya başladı pantolonlarım olmuyo hamiş kıyafetleri aldım bile :)

bana hala gören hamile diyemiyor karnım çok az daha geçen haftadan itibaren çıkmaya başladı

ayyy ne guzellllll içim kıpır kıpır vallaa azcık gobusum vardı sımdı sanırım sıskınlıkten dolayı az daha cıktı zaten hamısımm ayyy cok hosuma gıttıııı bugun cok guzelımmmm :)))

bende 7 haftalikkim benim karnim önceden yumusacikti simdi biraz sert olmaya basladi :)) bi kizim var yani ondan göbisim yumusakti :))

o zaman benimkii de göbiş haa sağolun bayanlar allah hepimizinkini sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

ben de 9+4 haftaligim,ama gobegim cikti disardan belli oluyor galiba ki esim karnin cikti dedi...pantolonlarima giremiyorum,giysen nefes almakta zorlaniyorum.hamile kiyafeti icin de erken diyorum ama böyle olmayacak heralde...cunku karnim bayagi belli....

benimde 9 haftadan beri belli göbeğim tabi sabahları o kadar yok akşama doğru bi çıkıyooo önce moralim bozuluyordu ama şimdi hoşuma gitmeye başladıı

Ben, 23. haftaya kadar herhangi bir hamile kıyafetine ihtiyaç duymadım.. Karnımın "hamile" gibi görünmesi ancak 25. haftadan sonra oldu. Herkese göre çok değişiyor sanırım..

benim hemen belli oldu zaten göbeğim büyüktü bide gaz olunca 19. haftamda hamile kıyafeti ğiymeye başladım şuan 22. haftama giriyorum 7kilo aldım

benim şimdiden belli olmaya başladı dışardın belli değil ama ben farkedebiliyorum.daha önce hiç göbeğim yoktu ondan heralde:bbo: pantolonlarım sıkmaya başladı bile ama bu eşiminde benimde hoşumuça gidiyor:dance:

bende 11. haftanın içindeyim ama yanlızca bir tek pantlonumun içine sığıyorum göbeğimde dışardan bakınca belli oluyo ama çok fazla değil bilmeyen biri anlayamaz ancak hamile olduğumu bilenler göbeğin çıkmış diyohamile kıyafetialsammı almasammı bilemedim üst önemli değilde en azından bi pantlon alsam iyi olucak galiba

ben şuan 26+5 günlük hamileyim,ama daha öyle çok büyük karnım yok,gören herkes aa karnın çok küçük deyip sinirimi bozuyor,kendim 9 kilo aldım oysa..

X