Kekler - Pastalar Kalan keki değerlendir(yaş pasta)

KARARSIZ

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
358
16
45
kızlar belki zaten olan bir pasta ama ben zur bir zamanda uydurdum kocamın doğum günüydü ve yaşadığımız yerde pastane yok.

evde kalan daha önce yaptığınız kek dilimleri,2 paket krem şanti,tas şeklinde(büyüklüğü size kalmış) bir kap

kek dilimleri,krem şanti,

kalan kekleri (6 dilim yetiyor)ki isterseniz taze kekte olur ama pastanın özelliği bayat kekin değerlendirilmesi ufalayın krem şantiyi hazırlayıp kekin üstüne dökün isterseniz içine ceviz fındık koyabilirsiniz ama ben koymuyorum.tas şeklindeki kabınızın altına streç folyo ile kaplayın hazırladığınız krem şantili kek karışımını kaba dökün ve iyice bastırın dolaba koyup bir süre bekletin daha sonra ters çevirerek servis tabağına koyun üstünüde istediğiniz gibi süsleyin.deneyin kızlar pişman olmazsınız.

Hay cok yaşa sen:) biran once yapmazsam ziyan olacak kekim diyorumki cukulata sosunu yapsam kekleri ufalasam arasina kucuk kucuk muz lar dograsam hepsini harmanlasam nasil olur yada kucuk kaselere ilk once kekleri ufalasam sonra cukulata sosunu yapip uzerine doksem nasil olurki

bir seferinde bende denemiştim krem şantiyle süper oluyor deneyin derim resim olsa nasıl ye beni diye bakıyo bir görsenizcokacimcoook

Arkadaşlar Beğenilerinizi Belirtmek İçin Teşekkür Butonunu Kullanınız.

bende yeğenimin doğum günü için bi pasta yapıcam oktay usta böyle kasede pasta yapıpters çevirmiş ve bi naylon barbie bebek yerleştirmiş bu pastada bebeğin eteği oluyor görüntüsü çok güzel duruyor .
yaparsam resim koyarım:)

ay süpersin ya iyi fikir valla degerlendirmek kadar güzel baska bisey varmi ya
ellerine emegine saglik
paylasimin icin tskler canimmmmmmmmmm

X