Erkekler beyaz tenli kadın sever!!!

Kesinlikle beyaz tenliler daha albenili oluyorlar.Annem ve ablam süt gibi beyaz ama ben esmerimfisfisfis

Ben erkekte buğdağ ten ve esmer tenden hoşlanırım.Doğru,erkekte beyaz ten bana çiğ geliyor.Kocam Allahtan buğdağ ve esmer ten arası,bayılıyorum onun ten rengine,bir bayanda olsa süper olurdu.
Ben beyaz tenliyim ,kocamda beyaz seviyor ,
Ama kadında biraz buğday ve esmer ten çok hoş oluyor,özellikle bacaklarda daha bakımlı duruyor

bencede çok saçma gönül kimi seviyorsa renk menk farketmez kalbi beyaz olsun insanın kara kalpli olmasında renk menk bahane

Ben de süt beyazlardanım sırnaşık şey aslında hiç iyi değil :1no2:rengim biraz dönsün diye güneşlenmeye niyetleniyorum şakkıdı haşlanıp çıkıyorum:sm_confused:

Vallaha bence bu alman erkekleri icin gecerli degil..

Onlarda esmer hatunlara bayilir, ben kumral sayilirim, tenim bronz sacim acik kahverengi ve cogunlukla alman cocuklardan teklif alirdim ki bende beyaz tenden hic hoslanmam esmer olsun kara kasli kara gözlü yaniyerimseniben

Galiba bu birazda irka bakiyor biz türklerde beyaz tenli fazla olmadigi icin daha dikkat cekici oluyorlar, Almanlardada esmerler daha albenili oluyor:icecream:

Bu hafta tatile çıkıyorum ve nişanlım şimdiden tembihlemeye başladı sakın fazla bronzlaşma diye.Ne yapalım bizde bornozla güneşleniriz artıknaniknanik

evet gerçekten kadının beyazı erkeğin esmeri güzel oluyor ben beyazım eşimde esmer hep öle istedim allah gönlüm egöre verdi bide beyazenli karakaşlı kara gözlü bir oğlum oldu görseniz yakışıklılığını allah ömür versin ama bu beğeni göreceli tabii esmer kadınlarda çekici olabiliyor beyazlara göre daha sert bir ifdeleri var okadar biz beyaz esmer ayrımı yapacak değiliz sadece beğenilerimizi sunuyoruz

ben beyaz tenliler daha çekici bulurum ama erkekelerin çoğu bence esmerleri seviyorlar .........:1closedeyes:

valla bence bunu beyaz tenliler kendilerini teselli etmek için uydurmuşş...
bence esmer hanımlar daha çekici eeee ne demişler sarışının adı esmerin tadı.....

ama ben beyaz tenli olmak istedim
ama şunuda sölimm erkekler esmerlerden hoşlanırr....

ben de beyazım...eşim de tam tersime esmer...ilk görüşte sana aşık oldum diyor işin garibi ben de ona ilk görüşte aşık oldum...demekki tamamlıyoruz birbirimizi...

aynen bizde böyleyiz:asigim:
doğru doğru bu araştırma:1rolleyes:

Yok cnm esmer güzellerde var beyaz tenli güzellerde
Gerçi erkekler için kadın olmaları yetiyor o ayrı ama neyse..
Esmer sevenide varr beyaz tenli sevenide böyle bir genelleme yapmak ne kadar doğru bilemiyorum...

Burada güzellikten değilde tenden söz ediliyor,bence çok yerinde doğru bir tespit.
Genelde beyaz tenliler tercihte önde gelir.

valla doğru ne öle peynir gibi bembeyaz.
bende esmerim gerçii

araştırma toronto da olmuş. tabiiki kanadalı erkekler böyle diyecek. sen bu araştırmayı yap bakayım. kenyada. beyaz tenmi çekici esmer tenmi hatta siyahi ten mi. aldığın sonuç beyaz ten olmayacak . siyahi ten diyecekler. arada az da olsa beyaz kadına düşkün siyah erkekler çıksa bile çoğunluk siyah diyecek. bu ırklara göre değişir bence.

bnde esmer erkek severm.Allahım hayırlısıyla esmer naip etsin :icecream: gerçi esmerden ne hayır gördükte sırnaşık şey bnde beyazım bembeyaz yanmayıda hiç istemem doğrusu.nyse hayırlısını versn allah.esmer hayırlısını :sm_cool::sm_cool:

haa şunuda unutmayalım mizzybunny in dediği gibi beyaz tenliler pek güzel çıkmıoruz sanki resimlerde.helede ben geçenlerde babamın teline çektim kendimi kameranın da etkisi var tabiki ama o kadar yaşlı çıkmışımki anlatamam.babam bakınca ne dedi biliomusunuz tatlicadiarzu bu kim die soran olursa annem derim dedi kafamçokkarıştı yani esmerler bu konuda avantajlı

bu tür araştırmalar bana saçma geliyor..bu çok göreceli bir kavram herkese göre değişir..tamam belki beyaz tenlilerden hoşlanan erkek sayısı fazladır ama buna kalkıpta erkekler beyaz tenlilerden hoşlanıyor diyerek bi genelleme yapılamaz bence..benim babam esmerlerden hoşlanıyor mesela ama annem peynir gibi..bende maalesef anneme çekmişim..oysa şöyle buğday tenli olmayı çok isterdim..bence buğday tenli bayanlar daha çekici ayrıca..

saçma buldum esmer olduğumdan dolayı değil :)
sarışının adı esmerin tadı boşuna dememişler.
şöyle çikolata gibi ıımmm harika:roflol:

X