Erkekler beyaz tenli kadın sever!!!

husel

er:)
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2007
1.849
18
46
Erkekler neden beyaz tenli kadın sever?

Kadınlar koyu tenli erkekleri; erkeklerse beyaz tenli kadınları çekici buluyor. Peki ama neden? beyaz tenli kadınları çekici buluyor.

Toronto Üniversitesi'nde yapılan bir araştırmaya göre kadınlar koyu tenli erkekleri tercih ederken, erkeklerse Araştırmalar serisine bir yenisini daha ekleyen bu araştırmada açık renk tenin masumiyet, saflık, bekaret gibi kavramları çağrıştırdığı ve erkeklerin kadınlarda bu özellikleri aradığı sonucu çıkarken, buğday ya da esmer tenli erkekleri tercih eden kadınlarınsa tehlike, gizem, iktidar ve seksi ifade ettiği için tercihlerini koyu tenli erkeklerden yana yaptığı ortaya çıktı.

Bilim adamları, hangi ırktan olursa olsun, erkeklerin "açık tenli" kadınları beğendiğini, kadınların ise "koyu tenli" erkekleri beğendiğinibelirttiler. Bilim adamlarına göre erkeklerin açık tene eğilimlerinin nedeni, açık tenin "masumiyet, saflık, bakirelik, hassaslık ve iyiliği" çağrıştırması. Ancak bilim adamları, Monica Belluci gibi esmer tenli kadınları tercih eden erkeklerin sayısının da hayli kabarık olduğunu belirterek bu erkeklerin bilinçaltlarında "tehlikeye eğilim" olduğuna dikkat çektiler.

Nicole Kidman, Kylie Minogue gibi açık tenli kadınları saflığın simgesi olarak gören erkekler, masumiyeti beyaz tende arıyor. Collin Farrel, Johnny Depp gibi beyazperdenin yakışıklı aktörleri ise esmer tenleriyle tehlikeyi ve gizemi çağrıştırdığı için kadınların beğenilerine daha çok hitap ediyor.

alıntı

demem o ki arkadaşlar yaz geldi hala süt beyaz dolanıyom diye dertlenenler varsa hiç üzülmeyin
sizler gözde olansınıza.s.
bu arada diğer bir gerçekte esmerlerin erkekler tarafından tehlikeli göründükleri olarak ortaya çıkmış oldua.s.

çok saçma bı mantık olmus,pek alak kuramadım,
bu beyaz tenlılerın yaptıgı bı uydurma haber olabılır:roflol:

cok dogru katılıyorum
ben esmer erkekleri daha cekici bulurum ama kapkara cingene gibi degil tabi
beyaz tenli bayanlar ise daha dikkat cekici herzaman, giydiklerini gosterirler

üzgünüm ama bence bu teori yanlış. afrikalı siyahi erkeklerin beyaz kadın için çiğ et gibi görüntü veriyor diye düşündüklerini bir yerde okumuştum. naomi yi hangi erkek güzel bulmaz.ya beyonce ı. benim ağabeyim hep esmer kadından hoşlanırdı.bunun tersini düşünüyorsun kesin sen esmermisin diye düşünmeyin .hayır tam tersi beyaz tenliğim. beğeni çok göreceli bir kavramdır kişiden kişiye göre değişir. robert de niro hiç beyaz kadından hoşlanmamıştır. sevgilileri hep zenci kadınlardır.ama seul da heidi klum la evli. o da bir zenci olarak ,beyaz bir bayanı tercih etti. yani bu zevk meselesi.bu arada tercihim esmer erkek değil. sarışın ve beyaz tenli erkek.

Son düzenleyen: Moderatör:
nan boşunamı bronzlaşmaya çalışıom ben :mymeka:

Yüce Rabbıma şükür peynir gibi olanlardan oluyorum da kim görecek kim bilecek :roflol:

ben de beyazım...eşim de tam tersime esmer...ilk görüşte sana aşık oldum diyor işin garibi ben de ona ilk görüşte aşık oldum...demekki tamamlıyoruz birbirimizi...

beyaz tenli olmak bir ayrıcalık ve avantajdır bence
çünkü beyaz tenlıler istedikleri zaman esmer olabılır ama
esmerlerın böyle bir şansı yok

beyaz tenli olmak bir ayrıcalık ve avantajdır bence
çünkü beyaz tenlıler istedikleri zaman esmer olabılır ama
esmerlerın böyle bir şansı yok

kesinlikle katılıyorum birde beyaz tene hersey yakısıyo esmer olunca ne dogru düzgün sac rengi nede yakısan bi makyaj bulabiliyosun :icecream:

beyaz ten cilt kusurlarını hemen belli ediyo diye üzülüyodum bi sivilce çıksa bile yüzünde haman sırtıyo yaw:tomato:

bu haber moral oldu bana,doğru tespitler var bence de esmer tenli erkekler daha çekici gelir bayanlara:dance:

kesinlikle katılıyorum birde beyaz tene hersey yakısıyo esmer olunca ne dogru düzgün sac rengi nede yakısan bi makyaj bulabiliyosun :icecream:

evet esmerler kaka

ayricalikli ırkız vesallam biz beyazlar

esmer kadınlar kk da yok zaten laelaelaelaelaetatlicadiarzu

ben de beyazım...eşim de tam tersime esmer...ilk görüşte sana aşık oldum diyor işin garibi ben de ona ilk görüşte aşık oldum...demekki tamamlıyoruz birbirimizi...

hmm demek ki :roflol::roflol:

love of white and black

bence sakıncası yok süprizzzzz beyaz sevsinler-ben beyazım:) a.s
erkekte esmer sarışın fark etmez, gel ne olursan gel diyorumjeyyar

Bende daha biraz once dusundum 1 kac ay solaryuma gitsem diye nese vaz gectim hahaha:roflol::roflol::sm_cool:

Bizde beyaz ve esmer ikilisiyizŞeniz

beyaz tenmiş. ne o öyle bebek gibi. :dilcikar:
ayrıca azıcık güneş görse kızarıyor, ya da çil oluyor.
yani erkek olsam hiç beğenmem. böööööööööööğğğğğğğğ

(esmer olduğumu çakmamışlardır de mi sengözlerimebaksanab ) :dilcikar:

siz zahmet etmeyin. :tomato:

beyazın adı, esmerin tadı diye boşuna dememiş atalarımız...:roflol::roflol::roflol:

X