Tüp Bebek Merkezleri Alman Hastanesi -burçak Hanim

aycen

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008
1.929
151
Arkadaşlar Alman Hastaneside Burçak Hanimin Hastasi Olan Arkadaşlar Lütfen Tecrübelerinize Ihtiyacim Var Nasil Memnun Olan Var Mi Burçak Hanimdan

burçak hanım dahil olmak üzere tüm alman hastanesi ekibi bahçeci gurubu iyidir merak etme benim doktorum halit fırat erden ama burçak hanıma da muayene oldum onların hepsi birlikte çalışıyorlar zaten ilaç ve yumurta takibini onlar yapıyor transfer işlemini başka uzman doktorlar gözünün arkada kalmayacağı en iyi hastane orası bence...ben de geçen hafta bugün transfer yaptırdım onların hastasıyım ve çok memnunum :)

bu iş biraz moral işi ve hastanedeki herkezin davranışı çok önemli, bende alman hastanesine gidiyorum şuan gebeyim ve doktorum halit bey, burçak hanımada 2 kez muayene oldum, ekip oldukları için herkze birbirinin hastalarına bakıyor ama ben memnun değilim hastaneden, kesinlikle ilgi alaka sıfır tamamen mekanik işliyo herşey, eğer ilgi alaka güleryüz istiyorsan başka hastane ara derim çünkü kapasitesinin üzerinde hasta alıyorlar çok ticari bakıyorlar olaya, tabi gelen hasta sayısı fazla olunca başarı şansıda yükseliyor, o yüzden doktorun sana muayen dahil ayıracağı süre 5 dakikadır, ama ilk görüşmede biraz daha fazla zaman ayırıyorlar sonrasında malesef bu da olmuyor, burçak hn biraz daha güler yüzlü sakin bir doktor ama hastane çok kötü.

ben de alman hastanesinde hamile kaldım. doktorum halit fırat erdendi. bence dört dörtlük doktor. ne dediyse cıktı. 17 sene sonra basardım. doktor gibi davranmıyor hastalarına biz güle oynaya takip edildim doğumumu da o yaptı benim doktorum birtane

alman hastanesınde ssk gecıyormu arkadaslar
yanı ılacları ssk dan alabılıyormuyuz

bende burçak hanımın hastasıyım.doktorumdan memnun kaldım.bakalım sonuc nasıl olcak.ssk gecmıyo alman hastanesınde .ben ilaçlarımı ucret odeyerek aldım..

burçak hanımın iyi bir doktor olduğunu biliyorum....ben halit beyin hastasıydım..... ikizlerim var..

Merhaba, burçak erzikle ilgili kendi yaşadıklarımı anlatamıyorum bile. fakat ne olur en azından google'a ismini yazın ve bir aratın. lütfen!!

X