sevgilim beni adatır mı?

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar erkek arkadaşımla aramda çok uzun mesafeler var.ben istanbuldayım o antalya da ve otelde çalışıyor.haliyle orası turist kaynıyor.o orda ben burda...
beni aldatır mı aldatmaz mı? şimdi arkadaşlar bu ne biçim soru diyebilir ama ben yinede sormak istedim..

aldatır
---------------------------------------

ciddi mi ya.başınızdan bu şekilde olaylar geçmişse paylaşırsanız çok sevinirim

yok kız saka yaptım
ne biliyim nasi bi tip
nasil bir ortamda
bunlari bilmeden bisey diyemem ama senin beni aldatir mi diye sorman da sacma ortada bisey yokken

yok kız saka yaptım
ne biliyim nasi bi tip
nasil bir ortamda
bunlari bilmeden bisey diyemem ama senin beni aldatir mi diye sorman da sacma ortada bisey yokken

haklısın evet saçma bi soru oldu ama ben kıskandığımı ona hiç hissettirmiyorum sormuyorum bile.o yüzden dışa vurabilmek içinde böle bi konu açtım ah ah :)

Gökçe geçen günde bekaretle ilgili bi konu açmıştın sen asıl sormak istediğini sorarmısın? Yok hangisi daha iyi yok sevgilimle mesafeler var beni aldatırmı?

Aldatıp aldatmayacağını biz bilemeyiz o ilişkiyi yaşayan sizsiniz..Boyutlarını siz bilirsiniz..Sevgilinin bu zamana kadar olan sadakatini de az çok bilirsin yani..sengözlerimebaksanab

eğer ona güvenmiyorsanız yada güveninizi sarsan bir olay olduda ona dayanarak bunu sorduysanız yorumsuz kalıcam..ama güveninizi sarsmadıysa yersiz düşüncelerle kendinizi huzursuz etmeyin...o zaman arkadaşınızda orada acaba gökçe beni aldatıyormudur??diye kendine mi sormalı...güven ilişkinin temel taşıdır...sizin bunu kafanızda düşünmeniz bile ona yeterince güvenmediğinizi gösterir.daha mantıklı düşünün..
sevgiler...

zaman kötü arkadaşım
erkeğe güvensen ya kadınlar az değil adamı baştan çıkarır
adamın içinde varsa zaten yapar
yani turist kaynasın kaynamasın farketmez
içinde olmadıkça zannetmiyorum aldatmaz

ya ben anlamiyorum
kızlar bu mantıkta oldugu surece bence hep uzulurler
adam cinselligi rahatca yasayacagi bi ortamda, aldatir mi, benle de yasamiyor vs
yani sirf erkeklerin hakki di mi bunlar sanki
kizlar da istese rahatca yasarlar, sirf erkeklere ozgu bi konu degil
birak ta o seni uzaklardan kıskansın ya
neden sen onu dusunup tasalaniyorsun

daha evlenmeden etmeden nedir bu kadar sahiplenme icgudusu ki
boylesine guvenmedigin bi adamla da olma zaten
her erkek yapabilir mantigini bastan kabullenirsen ohooo

Şimdi benim "eğer güveninizi sarsacak bişey yapmadıysa böyle düşünmeyin. İçinde yoksa yapmaz" gibilerinden bişeyler söylemem gerek belki de..
Hatta doğru olan da budur belki songül ablamın dediği gibi.
Elbette o bizden daha tecrübeli, yaşanmışlıkları gördükleri daha fazla..
Ama bana kızsanız bile içimden geçen gerçek duyguları söyliycem..
Eşlerin uzun süre birbiriyle görüşemediği durumlarda (her ne kadar genellemelerden hoşlanmasam da yapmak zorundayım bu sefer) erkeklerin çok büyük bir bölümünün eşlerini aldatacağına inanıyorum.
Evet acı, üzücü ama bence böyle. :çok üzgünüm:
Bir gecelik olur, ücretiyle olur, bişeyler hisseder olur bilemem..
Ama genelde olur..
Yürekten dilerim ki sevgiliniz bu genele dahil değildir... :çok üzgünüm:

Şimdi benim "eğer güveninizi sarsacak bişey yapmadıysa böyle düşünmeyin. İçinde yoksa yapmaz" gibilerinden bişeyler söylemem gerek belki de..
Hatta doğru olan da budur belki songül ablamın dediği gibi.
Elbette o bizden daha tecrübeli, yaşanmışlıkları gördükleri daha fazla..
Ama bana kızsanız bile içimden geçen gerçek duyguları söyliycem..
Eşlerin uzun süre birbiriyle görüşemediği durumlarda (her ne kadar genellemelerden hoşlanmasam da yapmak zorundayım bu sefer) erkeklerin çok büyük bir bölümünün eşlerini aldatacağına inanıyorum.
Evet acı, üzücü ama bence böyle. :çok üzgünüm:
Bir gecelik olur, ücretiyle olur, bişeyler hisseder olur bilemem..
Ama genelde olur..
Yürekten dilerim ki sevgiliniz bu genele dahil değildir... :çok üzgünüm:

teşekkürler düşünceleriniz için .bende oyüzden sordum zaten genelleme var ya hani arkek aldatır diye.kendimi bu siteye çok yakın hissettim o yüzden nasıl bekaret konusunda düşüncelirinizi merak ettiysem bu konu hakkında da düşüncelerinizi merak ettim.ben güveniyorum da tv de görüyorum çıplak holladalı kızlar bide hepsi bunların güzel olurmuş kafayı yicem ama çaktırmıyorum ona :)

ya ben anlamiyorum
kızlar bu mantıkta oldugu surece bence hep uzulurler
adam cinselligi rahatca yasayacagi bi ortamda, aldatir mi, benle de yasamiyor vs
yani sirf erkeklerin hakki di mi bunlar sanki
kizlar da istese rahatca yasarlar, sirf erkeklere ozgu bi konu degil
birak ta o seni uzaklardan kıskansın ya
neden sen onu dusunup tasalaniyorsun

daha evlenmeden etmeden nedir bu kadar sahiplenme icgudusu ki
boylesine guvenmedigin bi adamla da olma zaten
her erkek yapabilir mantigini bastan kabullenirsen ohooo

benden 17 dk. önce davranarak bütün yazıcaklarımı yazmış ztn gelecekkorkusu
teşekkür ediyorum kendisine
benim yorumum da aynen budur...

ben de kendini agirdan satmayi beceremem hic sevince ama
bizde bi dusunce var
erkekler disarilarda fink atar, kizlardan gecilmez
seven, asik olan sevgilisi ise buyuk fedakarliklarla onu bekler, hep onu dusunur, o olmadigi icin yaninda disari bile cikmaz
erkekler ise ilk firsatta hooop onune gelene atlar

mantik budur yani
senin icin soylemiyorum ama bu mantik ne zaman degisecek merak ediyorum

bunu en iyi yine sen bilirsin bence....
önce ona güvenmen lazım ve tabi ki insan hareketlerinden belli eder kendini....

aslında ben şöyle düşünüyorum ben sevdiğimi bekliyorum eğer o, yanlışı tercih edecekse eder.kimse engelleyemez tabi.ama kaybeden o olur benim sevgime karşılığı buysa.dimi ama bazen kıskançlığım bir anda yok oluyor çünkü bazen düşünüyorum.sezonluk gitti dönücek sonuçta ve beni seviyor beni yeni tanıştığı kızlarla bir tutmaz diye düşünüyorum.aynı evde kalmayı planlıyoruz dönünce.senelerdir süren ciddi bir ilişkimiz var ve ekmek parası için gitti oraya.bizim için ikimiz için.bazende böyle düşünüyorum.

Antalyada otelde çalışıyorsa kesinlikle aldatıyordur.on yıl Antalyada rehberlik yapmış biri olarak söylüyorum.

canım benim bunu ancak sen anlarsın . ama bende düşünüorumki uzun bi süre ayrı kalırsan cinsellik açısından aldatma olanağı çok yüksek :S

X