Çocuk Hastalıkları bebeğim çok huzursuz

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

sevcan19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2008
45
5
kızlar bugün bebeğim çok huzursuz.emmiyor.sürekli ağlıyor.uykusu var fakat uykuya dalamıyor 10 dk uyuyor ağlayarak uyanıyor.gazını çıkardım.altınıda temizliyorum.kabızlığı falan yok.karnı aç fakat emerken birden bırakıyor ağlıyor.susturuyorum tekrar göğsümü alıyor sonra yine bırakıp ağlıyor.karnı aç fakat emmiyor.göğsüm doldu taşıyor.gecede emmedi fazla.acaba bi yeri mi ağrıyo.doktora götürdüm bişey yok dedi.ateşide yok.fakat neden böyle yapıyor.emerken ağlamasının bir nedeni olmalı.sizdede bu durumu yaşayan var mı? başında bekliyorum kızımın.onun kıvranarak ağlaması beni de çok üzüyor.lütfen bi akıl verin.fitil versem mi acaba?

benimde sorunum sana benzer alti temiz gazi cikti karni tok uyuyor memede yatiriyorum arkami donmemle kalkmasi bir birde surekli viz viz mizildaniyor hep kizgin iceriye biraktim yatagina agliyor simdi almiycam beni kullanmaya basladi artik aglayarak sanirim senin kizinin uykusu var dalamiyor memedede ondan agliyor benimkide aynisini yapiyor bazen uyuyamamak onlari kizdiriyor bende dinlenemiyorum ki hep kucakta yerde azicik oynuyor tekrar agliyor al diye zamanla gecer heralde duzene girecekler ama bende ne hal ne derman kaldi

kızlar bugün bebeğim çok huzursuz.emmiyor.sürekli ağlıyor.uykusu var fakat uykuya dalamıyor 10 dk uyuyor ağlayarak uyanıyor.gazını çıkardım.altınıda temizliyorum.kabızlığı falan yok.karnı aç fakat emerken birden bırakıyor ağlıyor.susturuyorum tekrar göğsümü alıyor sonra yine bırakıp ağlıyor.karnı aç fakat emmiyor.göğsüm doldu taşıyor.gecede emmedi fazla.acaba bi yeri mi ağrıyo.doktora götürdüm bişey yok dedi.ateşide yok.fakat neden böyle yapıyor.emerken ağlamasının bir nedeni olmalı.sizdede bu durumu yaşayan var mı? başında bekliyorum kızımın.onun kıvranarak ağlaması beni de çok üzüyor.lütfen bi akıl verin.fitil versem mi acaba?

canım,gerçi doktora götürmüşsün ama benim aklıma iki şey geliyor..birincisi burnu tıkalı olabilir mii..yani emmek istememesinin nedeni olarak..ikincisi de kulakta problem varsa emerken ağrı yapıyor olabilir..benim oğlum sıcağı çok sevmiyor ve çok sıcak olunca sebepsiz yere ağlıyor..ortamı soğutuyorum ya da yıkıyorum hemen iyi geliyor:)

canım,bir de ben emerken çok huysuzlanıp ağladığı zaman oğlumu yatırıyorum kendimde yanına yatıyorum.o pozisyonda emziriyorum.o zaman güzelce emiyor.bunuda deneyebilirsin ..

Canim genelde bebekler sicaga gelemiyo hemen daraliyorlar sebepsiz yere agladigi zaman bence sicaklanmis bunalmis olabilir ustune incelt banyo yaptir bak yine ayniysa viola baciminda dedigi gibi kulaginda yada burnunda olabilir sorun.Benim kiz genelde sicaktan bunaldimi huysuzluk ediyo.Birde asi oldu dun ondan huysuz bugun bakalim ne zaman normale doner.

bebekleriniz böyle sebebsiz ağlıyorsa nazarlanmış demektir
unutmayın ki anneni babanın nazarı çok değer
okuyun bebişleri rahatlasınlar
felek,nas bunar çok iyi geliyor

bebek emerken hava yutabilir.ağlamaya başlayınca gazını çıka tekrar emzir.benim oğlum çok hava yutunca ağlıyordu.emmek istiyor ama ememiyordu.gazını çıkartıp tekrar emzirirdim.o zaman rahat emerdi.

Aynen benim kızımı tarif ettiniz vallahi memeyi bırakmak istemiyor emmek istemiyor bir bırakıyor bir yapışıyor sinirleniyor çok komik oluyor. Tam uyudu diyorum yatırıyorum dink gözler açılıyor 3 ten beri ugraşıyorum kesik kesik uyuyor sesi çıktımı hemen memeyi veriyorum ağzına benimkisi birde sadece ana kucağında uyumak istiyor kendi yatağında uyumuyor kanepede uyursada beni emerken birlikte uyuyoruz hep dua ediyorum allahım sana emanet evladım diye gece uykusuzluğa dayanamıyorum annemde gitti önceden geceleri beklerdi ben emzirirken ne yapcaz bilmiyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun geceleri benim gibi bebişiyle birlikte yatan varmı çok kötü birşey yapıyorum ama gecen gün gece 2 den 5 e kadar memedeydi dayanamadım uyumuşum bende bir kalktım kız yanımda neye uğradığımı şaşırdım ama uykusuzluğa dayanamıyorum.

Aynı şekilde bizde de olmuştu, yalnız bizde kabızlık vardı, gazını devamlı çıkarıyordu(altdan), dr a gitdik röntgen çektiler, yavrumun içi gaz doluymuş, birde lavman yaptılar, rahatladı yavrum. Gizem hanımın dediği gibi nazarda olabilir aman dikkat edin, biz bu yüzden çok çekiyoruz.Eşimin ve ailesinin nazarı çok değer, Hatda büyük oğlumda birgün hiç sebebsiz birden çocuğum adeta cırlarcasına ağlamaya başladı, ne yaptıysak faydasız,komşum geldi okumaya başladı okudukça çocuğum sakinleşti babaannesine telefon etdim, yeni gönderdiğim resimleri sevmiş dedesi tam bebeğimin bağırdığı dakikalarda, buna benzer pek çok olay yaşadım,küçüğümde de babasından çekiyoruz nazarım değcek diye fazla sevemiyor bile garibim.:nazar:

benim oğlumda 6 aylık şuanda. aynı dertler bende de var, ben çalıştığım için babaannemiz bakıyor bebişime , sürekli şikayet ediyor.bırakıp gidecek valla bi gün. uyumaz, karnı tok, altı temiz, gazı yok ama susmaz. o huzursuz olunca bende huzursuz oluyorum. :KK50:

benim oğlumda 6 aylık şuanda. aynı dertler bende de var, ben çalıştığım için babaannemiz bakıyor bebişime , sürekli şikayet ediyor.bırakıp gidecek valla bi gün. uyumaz, karnı tok, altı temiz, gazı yok ama susmaz. o huzursuz olunca bende huzursuz oluyorum. :KK50:
Merhaba bu msji yazali cok olmis ama belki bir umut diye yazmak istedim.benim oglum 9 ayi bitirecek.aynrn yazdığınız gigibi.karni tok alti temiz hicbir sorunu yok ama cok huzursuz ve susmuyor.cok bitkinim artik cok mutsuzum o mutsuz ben mutsuz.sormak istiyorum.duzeliyormu zamanla yada sorunu buldunuzmu.insallah cvp gelir bana:KK43:

benim bebeğimde de huzursuzluk vardı genelde tuvaletini yaparken ağlamaya , kucağımda olmasına rağmen bile kıvranmaya başlıyordu doktora götürdüm idrar enfeksiyonu çıktı ondan kıvranıp duruyormuş bebeğim :KK43: şimdi tedavisini yaptırıyoruz.

benim bebeğimde de huzursuzluk vardı genelde tuvaletini yaparken ağlamaya , kucağımda olmasına rağmen bile kıvranmaya başlıyordu doktora götürdüm idrar enfeksiyonu çıktı ondan kıvranıp duruyormuş bebeğim :KK43: şimdi tedavisini yaptırıyoruz.
Kaç çıktı enfeksiyon bana sonucu yzabilirmisibiz acaba

X