bebeğim çok huzursuz

sevcan19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2008
45
5
kızlar bugün bebeğim çok huzursuz.emmiyor.sürekli ağlıyor.uykusu var fakat uykuya dalamıyor 10 dk uyuyor ağlayarak uyanıyor.gazını çıkardım.altınıda temizliyorum.kabızlığı falan yok.karnı aç fakat emerken birden bırakıyor ağlıyor.susturuyorum tekrar göğsümü alıyor sonra yine bırakıp ağlıyor.karnı aç fakat emmiyor.göğsüm doldu taşıyor.gecede emmedi fazla.acaba bi yeri mi ağrıyo.doktora götürdüm bişey yok dedi.ateşide yok.fakat neden böyle yapıyor.emerken ağlamasının bir nedeni olmalı.sizdede bu durumu yaşayan var mı? başında bekliyorum kızımın.onun kıvranarak ağlaması beni de çok üzüyor.lütfen bi akıl verin.fitil versem mi acaba?

valla genelde benım oğlumun uykusu gecıkmışse zamanında yatırmadıysam yapar bunları 5 aylık

sen bıde şeyı dene kucağına al evın ıcınde gezının bıraz konuş onunla yumuşak yumuşak kalbının üstune yatır senın kalp atışlarını duysun yıne konuşa konuşa yataığına yatır ben genelde öle yapıyorum sakınleşıyo tabı senın bebışını bılemem bıde bazen bebekler sorun olmaksızın ağlarlar canım ben 3 ay cektım hemde bellı saatte başlayıp yıne bellı bır saate susuyodu 3 böle surud kabus gıbıydı

dedığım gıbı sakınlaştırmeyı dene az önce bende aynısını yaptım şimdi uyuyo başkada bişi aklıma gelmıyo

Bizdede aynı sorun olmuştu emmek istiyor ama süt gelince sinirlenip ağlıyordu önce bende panikledim hastamı açmı diye ama herşey olumluydu.Daha sonra fark ettimki emme içgüdüsünden kaynaklanıyor emiyor karnını doyuruyor ve memede keyif yapmak istiyor kucağımdan ve göğsümden inmiyor ama karnı tok olduğu için süt gelince sinir oluyordu.15 gündür böyle sorunumuz kalmadı ama o günlerde çok yorulmuştum çünkü sabahın sekizinde başlayıp öğlen onikiye kadar göğsümdeydi yada gece bunu yaşıyorduk.Bizdeki sorun buydu canım bunlar geçicek ben yaşarken hiç geçmeyecek sanıyordum sendekidemi aynı sorun bilemem ama buna çok benzerdi bizimde yaşadığımız.Şuan sadece emmek için kucağıma geliyor onun dışında kendi kendine oynuyor.Birde ben o zaman göğsümü boşaltıyordum onun karnı doyduktan sonra istersen bir dene sütü derin donurucuda 3 ay saklıya bilirsin.

yediğin şeyleri gözden geçir canım sütüne baharat acı vs tadı geçmişse ondan emmek istemiyor olabilir:)

canım benim bebişimde sürekli memede olmak istiyordu ilk zamanlar merak etme bunların hepsi geçicek ağladığı zaman elektrik süpürgesini yada fön makinesini aç ve kucağında tut sakinleşecektir

Canım yediğin şeylere dikkat et ben geçen gün sarımsak yedim oğlum 2 gün beni emmedi aynı seninki gibi emmek istiyo ama süt gelince ağlıyo sarımsak soğan baharat uzak dur. Doktora sormuştum sütünün tadı değişince yapar normal demişti canım

X