Hamilelik Belirtileri Var ,Ama Hamilelik Yok Cikiyor??...

zelal63

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
254
2
Ne Hamilelik Var Ne Adetim Geliyo Doktora Gidicem Fakat Hasta Ol Gel Dedi Cildiricam Arkadaslar

canım benim stres yapma senede 1 kere sebepsiz gecikme olabiliyor ne kadar gecikti bilmiyorum istersen bir dr. görün kist falan olabilir benimde ara sıra gecikmelerim oluyor dr. gidiyorum bişey çıkmıyor sonra ertesi gün kanamam geliyor dr. sebepsiz gecikmelerde 7 gün beklemeyi öneriyor ama yinede dr. git tatlım:kahve:
benim geçen ay 5 gün gecikti ve test yapmıştım 2. çizgi silikte olsa vardı ve dr. gittim bhcg baktırmak için sonuç negatifti yalancı çoban oldum ve hemen ertesi günde adet oldumkafamçokkarıştı

arkadasım nerdeyse 1ay oldu adet olmadım doktor hasta ol gel dıyo yapacak bıseyım yok galıba

stres yaptıkça adet olamıyorum,adet olmadıkça iyice stres yapıyorum..her ay bu kısır döngü..bende bu ay klomen kullanıcaktım adetin 5.günü..yine gecikti tabii kii..test yapıyorum bişey yok..gebelikte yok adet olmak da yok..ilaç tedavisi bile doğru düzgün gitmiyo..içe içe mahvolduk zaten,anatomimiz değişti..ben de bıktım valla zelal cim..ama kaderimiz bu bizim heralde..

dogru soyluyosun ya bebek olsun yada hasta olalım dımı,yınede bunada hamd olsun allah baska hastalık vermesın oyle yada boyle yasıyoz ıste.ne yapalım bılmıyorumkıııı sıkıldım ya artık.

e doktor niye hasta ol gel diyo ki ya doktor o senin için gerekli testleri yapıp seni muayne etmesi gerekmez mi belki ciddi bi sorun vardır allah korusun...

e doktor niye hasta ol gel diyo ki ya doktor o senin için gerekli testleri yapıp seni muayne etmesi gerekmez mi belki ciddi bi sorun vardır allah korusun...

bende arkadaşa katılıyorum , benimde geçen ay gelmedi ki benim hiç şaşmaz ama o ay hsg çektirmiştim o nedenlede gelmedi .Doktorum bana test yaptıktan sonra farlutal verdi
ve adetim hapın bitiminde hemen geldi bence sen bi doktora yine görün derim ben.

canım kan testı yaptırdınmı eger gebelık yoksa hapla getırtebılırsınız adetı doktorun ilaç vermedımı farnutal dıye

Hanımlar mrb,
ben de yen üye oldum şimdi. Uzun zamandır bu forumu takip ediyordum.Geçen hafta bir iki kez ilişkimiz kazara korunmasız gerçekleşti.En son 5 martta regl olmuştum.Aslında üzerinden de çok geçmedi her an gelebilir ama son 3-4 gündür.midem de yanma ve kazntı, aşırı yeme isteği duyuyorum ve ne kadar çok yesem de normalin aksine rahatsızlık vermiyor.
vajinal bölgemde aşırı hassaslaşma var ve sürekli ıslak.gün de 8-9 defa idrara çıkıyorum.kasıklarımda sürekli olmamakla beraber arada kendini hissettiren kesik ağrılar oluyor, yoğun bir sıvı hareket ediyormuş gibi...
1 yıllık evliyiz ve henüz çocuk düşünmüyoruz aslında.çok istiyoruz ama şuan yurtdışında çalışıyoruz.belki bi gebelik durumu olur mu diye ümitlendim ben de..sizlerle paylaşmak istedim.
Rabbim isteyen herkese hayırlı zamanda hayırlısıla evlat sahibi olmayı nasip etsin.:enbuyukkk:

Ne Hamilelik Var Ne Adetim Geliyo Doktora Gidicem Fakat Hasta Ol Gel Dedi Cildiricam Arkadaslar

Nicin hasta olman gerekiyor ki önce? Ne alaka anlamadim?? Zaten adet olmadigin icin gidiyorsun doktora adet olsan zaten gerek kalmayacak ki :bbo:

Canim ihmal etme gerekirse baska doktora git testlerini yapdir, PCO olabilir seker olabilir en azindan haplarini alir kullanirsin.

arkadasım nerdeyse 1ay oldu adet olmadım doktor hasta ol gel dıyo yapacak bıseyım yok galıba

ya ne saçmalık böyle şey olur mu?
adetim gelmiyo diyosun,adetin olsun öyle gel diyo hayret yaaa
heralde kanaman olana kadar bekle demek istiyo heralde.
dr ların yanına birde tercüman vermeleri lazım.

Hanımlar mrb,
ben de yen üye oldum şimdi. Uzun zamandır bu forumu takip ediyordum.Geçen hafta bir iki kez ilişkimiz kazara korunmasız gerçekleşti.En son 5 martta regl olmuştum.Aslında üzerinden de çok geçmedi her an gelebilir ama son 3-4 gündür.midem de yanma ve kazntı, aşırı yeme isteği duyuyorum ve ne kadar çok yesem de normalin aksine rahatsızlık vermiyor.
vajinal bölgemde aşırı hassaslaşma var ve sürekli ıslak.gün de 8-9 defa idrara çıkıyorum.kasıklarımda sürekli olmamakla beraber arada kendini hissettiren kesik ağrılar oluyor, yoğun bir sıvı hareket ediyormuş gibi...
1 yıllık evliyiz ve henüz çocuk düşünmüyoruz aslında.çok istiyoruz ama şuan yurtdışında çalışıyoruz.belki bi gebelik durumu olur mu diye ümitlendim ben de..sizlerle paylaşmak istedim.
Rabbim isteyen herkese hayırlı zamanda hayırlısıla evlat sahibi olmayı nasip etsin.:enbuyukkk:

slm bende azerbaycan dayım bızde 1,5 yıldır evlıyız cocuk sahıbı olmaya kara vrdık ama once doktora gıtmeyı dusunuyorum bakalım saglıklı bır anne olabılecekmıyım bebısımz saglıklı olacakmı cok pınpırık oldugumdan ıhtıyac duyuyorum ama esım gerek olmadıgını soyledı bakalım hala dusunme asamasındayız allah herkse nasıp etsın buyuk sorumluluk allah kolylık versınn :emir_bebek::ecrin_bebek:

Hanımlar mrb,

e peki şimdikji sonucunuz nedır hamılemydınız bu belırler bendede varda ondan soruom

X