İlköğretim Yorum ve Soruları İzmirde en iyi devlet okulları bilen varmı?

vero

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
8
0
45
arkadaşlar İzmirde en iyi devlet ilköğretim okulları bilen yardım edin lütfen.

hakimiyeti milliye ve guzelyali ilkögretim fevzi özakat da öyle ama ne yazıkki o mahallelere kayıtlı olmanız gerek..
Ben karsıyaka cumhuriyet ilkögretimde okudum o hepsinden iyi tabiki.alaybeydeyseniz Selcuk yasar ında özelden farkı yok.

Arkadaşım, sana bir eğitimci olarak şunu söyleyebilirim. Önce "iyi" ne sana göre onu tart. Sonraki okullara girebilmek için yüksek başarı sağlayan mı yoksa çocuğunun kendini tanıyabileceği, değer göreceği,seveceği, bu yaşta servis, uzun yol, ağır dersler gibi yüklerin altına yaşından ağır şartlarda girmeyeceği okul mu? Muhtemelen anne yanın mutlu çocuk için ikincisini veli yanın ilkini seçecek. İlkini ısrarla istiyorsan, milli eğitimde çalışan herhangi bir memurdan rica et, sana en başarılı okullardan birkaçını söylesin.Artık e-devlet gereği her bilgi internetten memurlarca takip ediliyor.Başarı sıralamasına göre birkaç okul öğrenebilirsin. Allah çocuğuna da sana da kolaylık versin.

arkadaşım, sana bir eğitimci olarak şunu söyleyebilirim. önce "iyi" ne sana göre onu tart. Sonraki okullara girebilmek için yüksek başarı sağlayan mı yoksa çocuğunun kendini tanıyabileceği, değer göreceği,seveceği, bu yaşta servis, uzun yol, ağır dersler gibi yüklerin altına yaşından ağır şartlarda girmeyeceği okul mu? Muhtemelen anne yanın mutlu çocuk için ikincisini veli yanın ilkini seçecek. Ilkini ısrarla istiyorsan, milli eğitimde çalışan herhangi bir memurdan rica et, sana en başarılı okullardan birkaçını söylesin.artık e-devlet gereği her bilgi internetten memurlarca takip ediliyor.başarı sıralamasına göre birkaç okul öğrenebilirsin. Allah çocuğuna da sana da kolaylık versin.

tşk.cevabiniz çok mantikli.ben çocuklarim için en iyisini isterim.

Merhaba ben Dokuz Eylül Üniversitesinde ıktisat öğrencisiyim.ılkokul öğrencilerinin derslerine yardımcı olmak ve beraber projelerini,ödevlerini yapmak istiyorum.Fransızca vede ıngilizce biliyorum.Eğer ilgilenen olursa özelden msj atabilir.

Kardeşim bu sene Hakimiyeti Milliye'den mezun oldu. Hakimiyeti Milliye derim hiç şüphesiz. Orta okul bölümü olarakta Misaki Milliye olabilir Hakimiyeti'nin hemen üstü.

Kardeşim bu sene Hakimiyeti Milliye'den mezun oldu. Hakimiyeti Milliye derim hiç şüphesiz. Orta okul bölümü olarakta Misaki Milliye olabilir Hakimiyeti'nin hemen üstü.

ben de bu okulu düşünüyorum ?

ama oraya taşınmak gerekicek zaten taşınmayı da düşünüyordum...

acaba okul hakkında bilginiz varsa paylaşırmısınız gerçketn nasıl bi okul ?

İzmir Hakimiyet-i Milliye İlköğretim Okulu öğretmenleri hakkında bilgisi olan, tavsiye edebilecek arkadaşlarım.... acilen fikrinize ihtiyacım var....

X