Örgü Bebek yeleği

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

Meryemce

dost istersen ALLAH yeter
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
1.249
3
90760729yy5.jpg
:sm_cool:Bu cici jileyi sevgili Hilal ördü Bende sizlerle paylaşmak istedim::emir_bebek:
hllna0.jpg

Son düzenleme:
94960332zp8.jpg
32jr4.jpg
Bu yeleğin modelini nette görmüştüm ben model üzerinde bazı değişiklikler yaparak ördüm burada ilk yapıp yayınlayan arkadaşa fikir verdiği için çok teşekkür ederim

Son düzenleme:
ylak5.jpg
yl1xb6.jpg

:emir_bebek:Nergis bebek için ördüğüm yelek aşağıdaki resim de dünyalar tatlısı Nergis:
002ld3.jpg

Son düzenleme:
meraba arkadaşım malatyalımısın.bende malatyadayım. resmin çıkmamış yanlışmı koydunki.

canım ya sen resmi bilgisayarındamı ekliyorsun.eğer öyleyse bak sıkça sorulan sorular varya orda bulabilirsin.ben anlayamadımda.sen bi bak istersen.

44239728ih6.jpg
57617544xa6.jpg
süprizzzzzBu yelek de Berfin Buse nin daha Berfinin doğacağı haberini ilk aldığımda ördüğüm yelek :emir_bebek:beğendiyseniz lütfen yorum yazınız yorumlarınız benim için çok önemli::tomato:

Son düzenleme:
mztd2.jpg
laelaelaelaelae-laelaelaelaelae-laelaelaelaelae-laelaelaelaelae

Son düzenleme:
82158667sh8.jpg
84277190od0.jpg
:tomato:Eveeet bu da Hayrünnisa ya hediye gelen hırka .Ben çok beğendim ve onu da site ye ekliyorum :kahve:umarım sizde beğenirsiniz:emir_bebek:

Son düzenleyen: Moderatör:
16421707fl2.jpg
98995028wv2.jpg
a.s.Selam hepinize sevgiler Hayrünnisa ya hediye gelen yelekçok basit bir o kadar da güzel olunca paylaşmak istedim:nazar:

Son düzenleme:
ay nasıl becerikliliktir bu ya...
yaz falan dinlemiyim yapmaya başlıcam ben de bebişime...

X