Ocak anneleri,sizde de kasik agrisi devam ediyor mu???

Kancicegim

Aysima´nin Annesi:)
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
3.933
19
kizlar ben 9+6 haftalik hamileyim ocak annesiyim...
ama benim ara ara kasik batmalarim oluyor,ilk haftalarda olur diye biliyordum ama bazen oluyor arada...cok degil ama var yine de,,,

sizde de oluyor mu???
kendimi yormuyorum ve bol bol yuruyus de yapiyorum rahatlamak icin...
faydasi da oluyor ama bilmiyorum bu kasik batmasi ne zaman gececek..veya normal mi??
fazla sorunum yok bulanti kusma falan...

dr a 2 hafta sonra gidecegim,o bel agrisi normal demisti rahim buyudugunden ama bu kasik batmasini sormayi unuttum...
bileniniz var mi???

selam kançiçeği kasık ağrıların normal.rahimin genişlemesinden kaynaklanıyo.benimde bu haftaya kadar çok fazlaydı.şimdi o kadar olmasada ara ara devam ediyo:1hug:

canım bu arada çok fazlayürüyüş yapma bence .yorulduun zaman.fazla ayakta kaldığın zamanda kasık ağrıların olur.fırsat buldukça dinlen bence.benim dr her türlü egzersizi yasakladı12.haftaya kadar.dikkat et olur mua.s.

tatlım benımde ksaık agrılarım vardı.suan 12 haftalık hamıleyım.yavas yavas gecıyo kasık agrıları bende doktoruma sormustum normal demıstı.3 ay sonuna kadar

canım ben 15 haftalık hamileyim hala kasık ağrılarım devam ediyor
dr 1.doğumun sezeryan olduğu için bu kadar fazla ağrın oluyo dedi ve düşük riskimde vardı ama gebeliğin ilk haftalarında normal biliyorum ama tabi kasık ağrıları erken gebelik döneminde çok fazlaysa takip edilmeli çünkü düşüğün en belirgin habercisiymiş dr. öyle dedi

ya bu basligi taaaaaaa 9 haftalikken acmistim ama inanirmisiniz hala arada kasik ve bel batmalarim oluyor cok agrimiyor ama belli...dr normal dedi cok sukur bisey yok...

desteginiz icin hepinize tek tek tesekkur ederim canim arkadaslarim saolun.

ya benim de 2 haftadır yoktu , çok rahattım, dün akşamdan beri sızı hissediyorum rahmimde sanki, hafif hafif, tatlı talı batıyor, korkuyorum, daha doktor kontolüne 2 haftam var, dün bir arkadaş ta düşük yapmış , iyice etkilendim yaaa,,,

aybukecim korkma canim insallah kötü bisey degildir...ama dr lar normal diyor rahim büyümesinden dolayi bel ve kasik batmalari olabilir diyor..inanirmisin ben hala cekiyorum,dun dr a gittim duramadim bastan ayaga muayene etti hersey normal dedi...

Kızlar bendede oluyo ara ara bazen aniden kalktığımda çok batıyo çok sakin olmaya çalışıyorum.
Bi de çok çabuk yoruluyorum sizce bu normal mi sizdede var mı?

bende kasık ağrıları azaldı biraz daha az ama sanki altım batıyormuş gibi iğneler batıyor normalmi acaba bileninniz varmı?

kizlar ben persembe gunu dr umla konustum,bu kasik batmalari kisa sureliyse cok keskin degilse normalmis...ama uzun suruyorsa dr a danismalisiniz...bana öyle dedi...ben de hapsirdigimda ve birden bire kalktigimda oluyor..

X