Canim Kocam Bana Orkid Almiş,....

baxgxcan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2007
247
13
kocacım marketten telefon etti istediğin birşey varmı diye yok dedim ısrarla tekrar tekrar sordu baktım çok ısrar ediyo! orkid al dedim kaç tane dedi iki üç tane al dedim yetermi! dedi dalga geçiyo diye yetmezde idare ederiz dedim...kocişim geldi,baktım pakette bir paket orkid ,güldüm hani dedim iki üç tane alacaktın bi tane almışsın "hayatım taneyle satmıyolarmış bende paket aldım"dedi.....
ince düşünceli kocam benim saftiriğim sağol canım... seni seviyorum...

ben markettekilere ne sorduğunu ve ne cevap aldığını merak ediyorum....gülmekten soramadım sonrada alınmasın diye sormadım...

benimkini alıştırdımm seninkide alışır yakında
orkid al dediğimde 1 paket yetermi diyooo:roflol::roflol::roflol:

Allah razı olsun benimkide alır...
Allahı var şimdi...
Test almaz ama bana aldırır...

Canım benim benim eşimde bir kere almıştı:asigim:
gerçi hep alıyor ya ben unutsam o hatırlatır hatta

bende hamile kalmadan bazen diyordum git al diye gidip aliyordu sag olsun
vallaha hic bi sey demeden
o da sorup duruyo bitane yeter mi diye :uhm:
yok dedim bitane yeter mi sanki ne ben kan merkezimiyim:roflol::roflol:

ayy kizlarr
karnim agridi gulmekteenn yaaa
bu arada orkid demeyin reklem olur
ped deseniz daha iyii

oğlum 5 yaşında çekmecede orkid bulmuş bu ne anne dedi bende bayanlar çamaşırları kirlenmesinler diye çamaşırlarına takarlar dedim birkaçgün sonra markette oğlum eline bir paket orkid almış sallayarak arkamdan bağırıyodu''anneeeee orkidin varmııı bittiyse alalım çamaşırın kirlenmesin!....''

basligi okuyunca daldim konuya.
Allah iyiliginizi versin, cok güldüm.

benimki de alır.hem yetmiyormuş gibi bunlardan da al temiz temiz deyip günlük ped alıyor üstüne

Benim eşime alır hatta almışken çokca alır ki bir daha bir daha aynı rezilliği yaşamasın:roflol:
sayıyla vermiyorlarmışa çok güldüm ya:roflol:

:roflol::roflol:hahahha süper ya,benim oğlum da 7 yaşındayken babasın yollayıp ped almasını istemiştim,camdan da bakıp dönmesini bekliyordum.aşağıdan bana anne kanatlı mı olsun kanatsız mı diye bağırmıştı...evimiz cadde üstüydü ben o an magmaya kadar batmıştım:eek:

X