Cilt Bakımı Ürünleri cilt için biberiye yağı kullanan

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Biberiye yağı biraz yakıcı yağdır, hatta selilüt yağı olark kullanılır, yüze sürülmesin sakın, bence sakıncalı.

ben kışın burnumun üzerine geceleri yatmadan evvel sürdüm siyah noktaları geçirdi ama kullanmayı bıraktıktan sonra noktalar geri geldi,
biberiye yağı sivilcelere de iyi geliyor fakat problemli bölgeler dışında tüm yüze hergün sürülmesi bence çok sakıncalı çünkü ucucu yağ olduğu için uçarken ciltteki nemi de alıyor ve sonuçta cilt feci kuruyor ve kırışıyor. Benim burnumun üzeri bile kırışmıştı mesela.

cilde canlılık verme özelliği az da olsa vardır.
çilt için daha işe yarar yağlar varken, biberiye yağına gerek yoktur

sivilcelere cok iyi geliyor ben sürüyorum çok memnunum çıkan sivilcelere çok iyi geliyor sivilcem cıktığı zaman sabah aksam kullanıyorum ertesi gün yok oluyor.

biberiye yağının saçlar için iyi geldiğini biliyorum, bir ara ablam biberiye sabunu kullanıyordu saçlardaki dökülmeleri için çok da memnundu ama cilt için kullanıldığını ilk defa duydum, notumu aldım mutlaka bakacam ben de bu ürüne

ben kullanıyorum biberiye yağını .. hatta az önce sürdüm cildime. zaten üzerinde de yazıyor. cilde parlaklık verir sivilceler için kulalnılabilr. eet biraz yakıyor ama çok az . onun dışında hiçbir yan etkisini ve sakıncasını görmedim. sivilceleri tamamen yok ediyr bunu aktardakilerde önerdi. sakıncalı diyenlere katlmıyorum :eek:lmaz:

X