Vücut Kremleri Sprey çoraplar

Vücut kremleri, losyonlar

zeytincik

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
10
0
36
Arkadaşlar sanatçıların vücudlarına daha pürüzsüz ve parlak gözükmesi için sıktıkları sprey çoraplar hakkında bişeyler bileniniz varmı acaba . Ünlüler vücut kusurlarını kapatmak için neler uyguluyorlar acaba . sprey çoraplar lekeleri ne kadar kapatıyor vücut çatlaklarına uygulanabilinir mi ? Bildikleriniz varsa paylaşın lütfen tşk :)

air stocking (sprey kapatıcı ) kullanan arkadaşlar varmış mennum kalanlar var başka kullanan varmı acaba..

xxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
bende aktar gibi bir yerde görmüştüm,zeytincik
60 ytl dedi (abooovv)..3 rengi var ...pııssssssstt sıkıosun pürüzsüz oluyormuş :)

kızlar eczanede ve bazı sitelerde 46 ytl di en son ...kullanan arkadaşlar memnun ben kullanmadım ama düşünüyorum...

vay be daha neler çıkacak ik defa duydum.yakında sprey don sprey elbise pantolon da çıkarsa şaşırmam.ama iyi olur çamaşır yıkama derdi ortadan kalkar...

Ben kullandım arkadaşlar sally hansen. ılk önce süper geliyor uuu pürüzsüzüm muhteşemim diyorsun, gecenin ilerleyen vakitlerinde böle yol yol aktı benimkiler hemde temizlemesi bi dert ilk sıkarken bulaşması bi dert. Valla uzak durun kızlar.. Bir arkadaşım da kalçasının beline doğru olan kısmındaki çatlaklar için almıştı benle beraber, en azından plajda otururum girmem denize falan diyordu ama o da memnun kalmadı pek.

Ben kullandım arkadaşlar sally hansen. ılk önce süper geliyor uuu pürüzsüzüm muhteşemim diyorsun, gecenin ilerleyen vakitlerinde böle yol yol aktı benimkiler hemde temizlemesi bi dert ilk sıkarken bulaşması bi dert. Valla uzak durun kızlar.. Bir arkadaşım da kalçasının beline doğru olan kısmındaki çatlaklar için almıştı benle beraber, en azından plajda otururum girmem denize falan diyordu ama o da memnun kalmadı pek.

nasıl bişey canım senin aldığın ? arkadaşın dediği ürün aynısı mı

yok kızlar ya oakadar pahalı bişi deil ayrıca her yerde var kişisel bakım mağazalrında wat..n, gra...s, gibi.
her yerde bulunabilir bişi yazın kullanılır kışın zaten çorap yada pantolon giyeriz simli olanı var mat olanı var ten rengine göre .
bencede güzel . bacak taki leke morluk vs. varsa onu da kapatıo

Sally Hansen'inkini ben de nisanimda kullandim. muhtesem. renksiz ama isiltili olanini kullanmama ragmen bacaklarimda corap etkisi yaratti ve cok guzel durdu. ayrica bulasmamasini istiyorsaniz direk bacaga degil once elinize sikip sonra bacaginiza yedirmeniz gerekiyor. kesinlikle akip bulasmiyor. ben yazin en sicaginda saatlerce kullandim dusa girene kadar bi yere gitmedi. abd de 12 dolar civari tr de ne kadar bilemiyorum malesef. siseyi iyice sallayip oyle sikmayi unutmayin. :)

Kozmetik Denizi

uygun fiyatlıları varsa iyi bir ürün. bazen bacaklarda sivilce batık grupları oluşuyor öyle günlerde kullanılabilir. ancak uygun fiyatlısı yok mu ya?:26: 50-60 tl'ye değmez yani.

Sally hansen inkini almıştım, bi nevi sprey fondöten gibi, çorap gibi değil.kıyafetlere bulaşıyor ve yıkasan da kıyafeti arındıramıyorsun.1 kez kullandım, bir daha da kullanmam.tavsiye etmiyorum, onun yerine bronzlaşın (doğal,solaryum veya otobronzan ile) ve özel günlerde bacaklarınıza bebe yağı veya the body shop un beautifying dry oil leri var, yüze saça vücuda uygulanabilen.onlardan sürün.daha güzel.

Sally hansen inkini almıştım, bi nevi sprey fondöten gibi, çorap gibi değil.kıyafetlere bulaşıyor ve yıkasan da kıyafeti arındıramıyorsun.1 kez kullandım, bir daha da kullanmam.tavsiye etmiyorum, onun yerine bronzlaşın (doğal,solaryum veya otobronzan ile) ve özel günlerde bacaklarınıza bebe yağı veya the body shop un beautifying dry oil leri var, yüze saça vücuda uygulanabilen.onlardan sürün.daha güzel.

canım o dediğin beautifying dry oil nasıl bir şey çok merak ettim ?

Cnm bebe yağı sürünce nasıl parlıo cilt, onun gibi duruo ama bebe yağı gibi vicik vicik olmuo.saçına da sürebiliyorsun bunu.mis gibi kokuyor ayrıca, birsürü farklı koku çeşidi mevcut.ben hindistan cevizlisini kullanıyorum.mango,kakao birsürü çeşidi var.100 ml lik plastik şişede.nemlendirir, pürüzsüzleştirir,ışıltı verir yazıo üstünde.body shop a uğradığında sor gösterirler,testerları da var.geçen yaz 25 tl idi yanılmıyorsam.

Son düzenleme:
artık başka markalar da çıkardı sonunda bu üründen. bebak ve flormar'ın bacak fondötenleri var. fiyatları da sally hansen'a göre daha iyi.

X