Eskişehir'de Kadın Doğum Uzmanı kimi tavsiye edersiniz?

Güncellemek adına kendi görüşümü yazacağım. Şimdiye kadar Eskişehir'de 3 farklı doktora gittim. ılki Servet Demir'di ve çok yakın bir arkadaşımın 2 doğumunu da kendisi yaptı. Kendisinden memnundum ancak Hava Hastanesinin doktoru. Özel muayne olmuştum. Kendisi çok açıklayısı ve ilgili bir doktordu.

Sonrasında eşi çok sevdiğim bir insan olduğu için Kemal Hükmene gittim. Ona da çok tatlı bir insandı.

Ve hamile kaldıktan sonra Anadolu Üniversitesi (Mavi) Hastanenin eski doktoru, Mesut Taşkeli'ye gitmeye başladım. 5 aydır kendisine gidiyorum. Tam aradığım gibi bir doktor. Sakin, açıklayıcı, sabırla her soruma cevap veren, ilgili, güler yüzlü, espirili,... gece 1 de olsa telefon edip danışabileceğim bir doktor kendisi. Şuanda Onvak hastanesinde çalışıyor. Ve hala kendisine gidiyorum her ay, bazen daha sık... Kesinlikle tavsiye ederim.

Doktorunu tavsiye eden arkadaşlar doktorun özelliklerini de yazarsa çok daha yönlendirici olur. Çünkü bazıları ciddi doktor severken bazıları daha samimi doktorda daha rahat edebiliyor... Sadece "çok iyi, tavsiye ederim" demeyin, doktorun huyu suyu nedir onu da yazın :))

Bu arada Mesut bey'in odasında sürekli bir müzik yayını söz konusu. Genelde Türk Sanat müziği dinler, ama bazen klasik müzik de duymak mümkün :)

eee kızlar bukadarmı ya bende ne zamandır araştırıyorum ama daha karar veremedim.Bir ara irfan dikdere ye gitmiştim ama pek memnun kalmadım diyebilirim,biraz soğuk ve ceveplarıda pek açıklayıcı değil artık rabia karagöz ü düşünür oldum ama bilmiyorum lütfen tecrübeli arkadaşlar biraz daha yardımcı olsunlar bize teşekkürler herkeze hayırlı günler...

Bende yeni başladım Ramazan Bayırlı'ya gidiyorum çok ilgili. Şuan kendisi sakarya hastanesinde çalışıyor

2 yıl bebek için gezdikden sonra 5,5 ayda bebeğimin karnımda ölmesiyle sonlanan bir hikayem var. Bu süreçde pek çok doktor gezdim. Fikirlerimi paylaşayım ve aranızda sorunlu hamilelikler konusunda uzman bir doktor tavsiye edebilecek olan varsa sevinirim.
Rabia Karagöz (Sakarya) ; şimdiye kadar gördüğüm en cana yakın doktor, işindede çok iyi ama çok yoğun bu nedenle özellikle sorunluysanız kesinlikle tavsiye etmem.
İrfan Dikdere (Sakarya) ; Bir arkadaşımın tansiyon sorunu vardı ve onun bebeğinin kurtulma sebebi kendisi ama insan onun karşısında konuşamıyor bir insanın yüzü bu kadarmı asık olur ? :)
Başar Tekin (Tıp Fakültesi) ; Tavsiye etmem, çok inandırıcı konuşuyor ancak verdiği kararlar pek çok doktor tarafından gereksiz bulunuyor.
Mesut Taşkeli ; En son söyleneceği her zaman ilk söylüyor. Ancak samimi bir doktor arıyorsanız ondan iyisini bulamazsınız.
Kemal Hükmen (Sakarya+özel polikinik); Para için beni çok rezil etti. Aslında kendisini şikayet etmem gerekliydi ancak yapmadım. Şunuda belirteyim çoğu akrabam kendisinde doğum yaptı çok iyi doktor diyenlerde hiç az değil.
Turgay Şener(Tıp Fakültesi) ; Pek çok akrabama söylediği harfiyen çıkan tek doktor. İnsanlar ona genelde hamileliği boyunca 1-2 defa gidiyor. Ben daha yeni başladım şimdilik iyi gibi.

Umarım yardımcı olur.

arkadaşlar ben bursadayım ancak eskişehirliyim bekarken pso nedeniyle rabia karagöze gitmiştim eğer eskişehirde olsam ona giderdim büyük olasılıkla teyzeminde gebelik takibini o yapıyor ve teyzem tüp bebek sahibi rabia hanımın yönlendirmesiyle gerçekleşti bence iyi bi doktor
ayrıca turgay şeneride iyi bi doktor diye duymuştum özellikle riskli gebeliklerde sanırım ayrıntılı araştırıyor karar sizin tabikide

Ben de Eskişehir'de iyi bir kadın doğum doktoru arıyordum, ilk aklıma KK geldi. Tavsiyeleriniz için teşekkürler...
Sanırım Rabia Hanım'a gidicem.

arkadaşlar merhaba ben de eskişehir deyim onca araştırma ve tavsiye sonucunda ABDURRAHMAN AKÇAY a gittim(özel ümit hastanesi).Çok iyi bir dr hamilelik öncesi kontrole gitmiştim hamililik için herhangibir sorun olduğu görülmüyor demişti çok şükür akabinde 1 ay sonra hamile kaldım.Şuanda hamileyim ve yine aynı dr gitcem ama randevuyu en erken 10 gün sonraya verdiler.Ancak yurt dışına çıkacağım için daha önceden gitmem gerekiyor bakalım pazartesi tlfnda görüşcez inşallah bi sorun yoktur...Kısacası tek tavsiyem ABDURRAHMAN bey....

bende onvak hastanesinde sabahattin akyılı öneriyorum hamile kaldığım günden beri tüm kontrollerimi ona yaptırdım çok ilgileniyo herzaman ayağa kalkıp güleryüzle karşılıyor çok kısknaç bir eşim olmasına rağmen o bile doktorumdan çok memnun şuan 34+1im ve doğumu kesinlikle orada yapıcam gecenin 5inde bile arasanız kesinlikle cevap veriyor

herkese merhaba. ben siteye yeni üye(özellikle bu konuda fikrinizi almak için) oldum. ben 13 haftalık hamileyim. doğumum yaz tailine denk geleceği için eskişehirde olacak. rabia karagöze gitmek istiyorum. ama sakarya hastanesindekilerin sezaryan doğuma yönlendirdiklerini duydum. acaba rabia hanım da mı öyle? ben doğumumu bir sorun olmadığı sürece normal doğum olmasını istiyorum. ya da önereceğiniz başka bir doktor var mı? lütfen yardımcı olun bana:KK59:

ben bir defa gittim rabia hanıma. rahim filmimi çekti.çok güler yüzlü sabırlı biri ama hastane çok karışık ,yoğun sabah 9 a randevu verdiler saat 1 de çekildi filmim.çok yoğun randevu sıkıntılı ama çok iyi bir doktor. eğer eskişehirde oturuyorsan gidebilirsin .ben bilecikte oturuyorum gidiş geliş sıkıntı olur diye vazgeçtim

herkese merhaba. ben siteye yeni üye(özellikle bu konuda fikrinizi almak için) oldum. ben 13 haftalık hamileyim. doğumum yaz tailine denk geleceği için eskişehirde olacak. rabia karagöze gitmek istiyorum. ama sakarya hastanesindekilerin sezaryan doğuma yönlendirdiklerini duydum. acaba rabia hanım da mı öyle? ben doğumumu bir sorun olmadığı sürece normal doğum olmasını istiyorum. ya da önereceğiniz başka bir doktor var mı? lütfen yardımcı olun bana:KK59:

MERHABALAR
bundan tam 3 yıl önce sakarya hastanesi yeni açıldığı dönemlerde,rabia hanımla başladım hamilelik serüvenine.çok memnun kaldım hem kendisinden hemde hastaeden.ayrıca bana asla sezeryanla ilgili hiç bir şey söylemedi.hep normale yönlendirdi.bende sakarya hastanesinde epidural anestezi ile normal doğum yaptım.eşimin işi dolayısıyla eskişehirdeydik,şu anda aynı sebepten dolayı hataydayız.ve ben rabia hanımı çok arıyorum inanın.normal doğumum sırasında sürekli yanımdaydı,epizyo dikişlerimide kendisi yaptı.hamileliğim sırasında sırf 4 boyutlu ultrason görüntüsü almak için emine elmasa gitmiştim,özel doğuşta,hiç beğenmedim,beni gereksiz yere 2 gün hastanede yatırdı.

cevaplarınız için teşekkürler. ben bir tanıdığımızın tavsiyesi ile "nilgün başmak " a gittim. doğumevinin doktoru. özel muayenehanesi var. gerçekten çok sevdim doktorumu. inşallah doğumumada girebilir, bir aksilik olmaz.

siteye yeni üye oldum.sakarya hastanesinde yenidogan ünitesi ve küvez yok muş diye daha önce yorum yapan olmuş.ne kadar dogru bilmiyorum ama eger öyleyse insan tereddüt ediyor hangi doktora gidecegini.emine elmas etiz nasıl bi doktor bilgisi olan varmı?rabia hanıma gitmek istiyorum ama hastane konusunda endişeliyim.....

Güncellemek adına kendi görüşümü yazacağım. Şimdiye kadar Eskişehir'de 3 farklı doktora gittim. ılki Servet Demir'di ve çok yakın bir arkadaşımın 2 doğumunu da kendisi yaptı. Kendisinden memnundum ancak Hava Hastanesinin doktoru. Özel muayne olmuştum. Kendisi çok açıklayısı ve ilgili bir doktordu.

Sonrasında eşi çok sevdiğim bir insan olduğu için Kemal Hükmene gittim. Ona da çok tatlı bir insandı.

Ve hamile kaldıktan sonra Anadolu Üniversitesi (Mavi) Hastanenin eski doktoru, Mesut Taşkeli'ye gitmeye başladım. 5 aydır kendisine gidiyorum. Tam aradığım gibi bir doktor. Sakin, açıklayıcı, sabırla her soruma cevap veren, ilgili, güler yüzlü, espirili,... gece 1 de olsa telefon edip danışabileceğim bir doktor kendisi. Şuanda Onvak hastanesinde çalışıyor. Ve hala kendisine gidiyorum her ay, bazen daha sık... Kesinlikle tavsiye ederim.

Doktorunu tavsiye eden arkadaşlar doktorun özelliklerini de yazarsa çok daha yönlendirici olur. Çünkü bazıları ciddi doktor severken bazıları daha samimi doktorda daha rahat edebiliyor... Sadece "çok iyi, tavsiye ederim" demeyin, doktorun huyu suyu nedir onu da yazın :))

Bu arada Mesut bey'in odasında sürekli bir müzik yayını söz konusu. Genelde Türk Sanat müziği dinler, ama bazen klasik müzik de duymak mümkün :)

arkadaşım bende yarın sabah servet beye gidecem tavsiye ettikleri için merak ettim nasıl bi dr olduğunu ve muayene olacam bakalım şuanda benim kendi drum var o kadar çok memnunum ki her saat her dakika arıyorum çevremdeki arkadaşlarım başka bi dr a daha görünmemi istedikleri için bide bi başka dr a daha görüneyim dedim.

2 yıl bebek için gezdikden sonra 5,5 ayda bebeğimin karnımda ölmesiyle sonlanan bir hikayem var. Bu süreçde pek çok doktor gezdim. Fikirlerimi paylaşayım ve aranızda sorunlu hamilelikler konusunda uzman bir doktor tavsiye edebilecek olan varsa sevinirim.
Rabia Karagöz (Sakarya) ; şimdiye kadar gördüğüm en cana yakın doktor, işindede çok iyi ama çok yoğun bu nedenle özellikle sorunluysanız kesinlikle tavsiye etmem.
İrfan Dikdere (Sakarya) ; Bir arkadaşımın tansiyon sorunu vardı ve onun bebeğinin kurtulma sebebi kendisi ama insan onun karşısında konuşamıyor bir insanın yüzü bu kadarmı asık olur ? :)
Başar Tekin (Tıp Fakültesi) ; Tavsiye etmem, çok inandırıcı konuşuyor ancak verdiği kararlar pek çok doktor tarafından gereksiz bulunuyor.
Mesut Taşkeli ; En son söyleneceği her zaman ilk söylüyor. Ancak samimi bir doktor arıyorsanız ondan iyisini bulamazsınız.
Kemal Hükmen (Sakarya+özel polikinik); Para için beni çok rezil etti. Aslında kendisini şikayet etmem gerekliydi ancak yapmadım. Şunuda belirteyim çoğu akrabam kendisinde doğum yaptı çok iyi doktor diyenlerde hiç az değil.
Turgay Şener(Tıp Fakültesi) ; Pek çok akrabama söylediği harfiyen çıkan tek doktor. İnsanlar ona genelde hamileliği boyunca 1-2 defa gidiyor. Ben daha yeni başladım şimdilik iyi gibi.

Umarım yardımcı olur.

ben rabia karagözden hiç memnun kalmadım kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum hasta o kadar kalabalık ki kimi hatsalarını normal doğumda bağırıp rezil ettiğini duydum çevremdeki insanlardan ve ben gittiğimde kist vardı beni hemen ameliyata almaya kalktı ve yumurtalıklarımı alacağını söylemiştii hala aklıma gelince sinirleniyorum

bende onvak hastanesinde sabahattin akyılı öneriyorum hamile kaldığım günden beri tüm kontrollerimi ona yaptırdım çok ilgileniyo herzaman ayağa kalkıp güleryüzle karşılıyor çok kısknaç bir eşim olmasına rağmen o bile doktorumdan çok memnun şuan 34+1im ve doğumu kesinlikle orada yapıcam gecenin 5inde bile arasanız kesinlikle cevap veriyor

çok tatlı bi insan demi benim de eşim çok kıskan bunu tanıyınca kesinlikle başka dr a gitmeyeceksin dedi ama yarın başka bi dr a randevu aldım bakalımm

Ben de 6. ayımdan itibaren Mesut Bey'e gidiyorum.İyi bir insan ama sessiz biraz.Evet odasında sürekli müzik açık.Ondan önce Sakarya hastanesinde Safiye Ergin'e gidiyordum.İlk başlarda sevmemiştim ama sonraları çok memnun kaldım.Herşeyi açıklıyor ve bebeğimin yüzünün fotoğraflarını özellikle veriyordu.Mesut Bey , bebeğimin yüzünün fotoğrafını vermeyince eşim telefonda bana kızmıştı.Niye vermedi ben oğlumu görecektim diye :KK70: Ama iyi bir doktor...

arkadaşlar ben de 7 haftalık hamileyim..onvak hastanesinde sabahattin akyıla gidiyorum..tanıyan bilen varmı nasıl bi doktor..aslında ümit hastanesindeki tansel beye gidiyodum ama çok yoğun olduğu için bıraktım..bana yardımcı olursanız sevinirim.

X