Eskişehir'de Kadın Doğum Uzmanı kimi tavsiye edersiniz?

kenny100

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2007
15
0
Arkadaşlar, Eskisehir'de kadin dogum doktoru olarak kimleri tavsiye edersiniz? Ozel hastanede de olabilir ?

canım merhaba ben istanbulda yaşıyorum ama eskişehirliyim benim ablam şubatta doğum yaptı herşeyiyle en başından sonuna kadar ilgisini ve alakasını hiç eksik etmedi doktoru gerçekten alanında çok iyi bir hanımefendi rabia karagöz derim ablamın ilk 4 ayında zübeyde hanım ssk doğum hastanesinde çalışıyordu sonrasında özele geçyi özel sakarya hastanesinde şuan maddi olarakta hiç zorlamadı şimdi bebeğimiz 4 aylık dünyalar güzeli bir kız teyzesiyim darısı sağlıkla senin başına iyi günler.

özel doğuş hastanesinde emine hanım var canım eğer istersen tavsiye ederim.
ama illa kadın olmasada olur dersen ben ramazan bayırlıya gidiyorum süper bir doktor.
özel anadolu hastanesinin doktoru.

canım erkek olması senı rahatsız etmesse ben ve arkadaslarım nezih erdöl den cok memnunuz.doguş kadın hastalıkları hastanesıınde vede devlet hastanesının bashekım yardımcısıı tavsıye ederımm..
bıde bı arkadasımın gıttıgı fatıh öğüç var gercı baya yogun bı doktor randevu almak bıraz zor oluyo ama
ikiside süper doktorlarr.buarada fatıh öğüçte devlet hastanesınde ayrı muayenehanesıde var.

Erkek olmasinin bir sakincasi yok. Emekli Sandigina bagli oldugum icin ozel hastane
olmasi da problem degil aslinda.

benim dr önceden ramazan bey tatile çıknca benim adtimin 3
, gününe denk geldi ve ben methini çok duydugum aynı hastanenin dr abdurahman akçaya gidiyorum.çok memnunum melek gibi bi dr.özel anadolu hastanesi.

bildiğim kadarıyla canım eskişehirin en ünlü-işinin ehli kadın doğumcusu mine inan...adını çok duydum çünkü.bi ara bir baktım çevremdeki herkesi mine hanım doğurtuyor :)

canım ben eskişehirli degilim eskişehiri de bilmem ama benim internetten takip ettgim bi site var eskişrhirde oldugunu biliyorum gayettte iyi bi dr oldugunu düşünüyorum kemal hükmen eskişehirde olsam muhakkak oraya giderdimm

sengözlerimebaksanabBenim doktorum, Özel Anadolu Hastanesinde ABDURRAHMAN AKÇAY harika bir doktor, tavsiye ederim. Çok memnunum kendisinden. :dance::hooray:

:emir_bebek::emir_bebek:Daha sonrasında çocuk doktoruna ihtiyacın olursa Ümit tıp Merkezi Başhekimi HAKAN BULUT u tavsiye ederim, çok şeker bir doktor kendisi. yerimsenibena.s:emir_bebek:

Valla bütün arkadaşlar başka bir doktor tavsiye etmiş..
Tabiki bütün doktorlarımız mutlaka iyidir.
Ama benim bütün arkadaşlarım, çevremin doktoru Rabia Karagöz'dü.
Çok çok iyi bi doktor, hastalarına karşı çok ilgili..
Doğumdan sonra da her türlü sorununda yardımcı oluyor.
Tavsiye ederim canım..

sağolun ardakaşlar benim içinde çok iyi oldu bende dr araştırıyordum artık bitanesini seçerim

merhaba canım öncelilkle eli ayagı düzgün dünyalar tatlısı bir bebek getirmen dilegiyle allah kurtarsın ben 2dogum yaptım birinci doktorum özel doguş hastanesi aslan kabukçuoglu/ikinci dogum doktoru yine özel doguş hastanesi emine elmas etiz di çok mennun kaldım eger bunlar devlet hastanesindede görev yapıyolar eger ikisinden birini tercih edersen hiç korkma emin ellerdesin iyi dogumlar

sıteye yenı oye oldum mesajını yenı okudum bulmadıysan tek onerım rabia karagoz sakarya hastanesınde

arkadaşlar daha önce sorulmuş diye tekrar konu açmak istemedim belki sorulandan bu zaman içinde değişiklikler olmuştur:)
bende çok iyi bir kadın doğum uzmanı arıyorum eskişehirde anadolu hastanesinde emine elmas etiz var bilen veya nasıl olduğunu duyan bir arkadaş varmı aranızda bir arkadaş tavsiye etmiş ama belki başka bileniniz varsa içim daha rahatlarmı diye soruyorum yada tavsiye edebileceğiniz başka bayan doktor varmı?

X