Erkek bebek iin tavsiyeleriniz var m?

bestemix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
41
0
52
dokuz yaşında kızım var. ikinci bebeği düşünüyoruz. Allah öncelikle sağlık versin. dileğimiz erkek olsun yönünde. bu konuda fikri olan var mı??

canım bol bol hayırlısını dile derim ben sana.. benim bir oglum varrr ikinci inşlalah kıs olur dedim ama allahım yüce rabbim ikitane bebek nasip etti ikiside erkek hayırlısı olsun canım hiçç fark etmes saglıklı olsunlar yeterkii:)

canım bak ben bir link buldummm bunu iyi oku derimmmm buraya yapıştıracammm

Cinsiyete etki eden unsurlar

Op. Dr. Yoldemir, "Vücut ısı çizelgesi, servikal mukus miktarı veya LH idrar kitleri ile yumurtlama zamanının tayini yapılabilir. Kız çocuğu için muhtemel yumurtlama gününden 2-4 gün önce ilişkiye girilmeli, servikal mukusun en bol olduğu dönemde seks yapılmamalıdır. Erkek bebek için yumurtlamadan 12 saat önce cinsel ilişkiye girilmelidir. Bunun tesbiti için servikal mukus ve vücut ısı tayini kullanılabilir. Vücut ısınındaki düşüşün olduğu gün veya ertesi gün birliktelik olabilir. Servikal mukus daha berraktan daha beyaza ve kıvamlı olmaya başladığında cinsel birliktelik olmalıdır. Cinsel birleşme yumurtlamaya mümkün olduğu kadar yakın olmalıdır. Cinsel perhiz durumu da kız veya erkek çocuk için farklı olmalıdır. Kız çocuk için prezervatif kullanılmamalı, adet sonrası cinsel ilişki her gün belirlenen güne kadar olmalı, sonrasında yumurtlamadan 2-3 gün sonrasına kadar ilişki olmamalı ve ardından prezervatif kullanılmalıdır. Erkek bebek için adet sonrasından belirlenen ilişki gününe kadar cinsel perhiz olmalıdır veya yumurtlamadan 4-5 gün öncesine kadar cinsel ilişki prezervatif ile olmalıdır. Zamanlı ilişkiden öncesi ve sonrası tüm birlikteliklerde prezervatif kullanılmalıdır. Eğer yumurtlamadan 3 veya daha fazla gün öncesinden ilişkiye girerseniz kız bebek olma olasılığı yüksektir. Yumurtlama zamanına daha yakın dönemde ilişki sonrası erkek bebek olma olasılığı daha fazladır" dedi.
Isı cinsiyeti etkiliyor

Hayalardaki ısının da önemli olduğunu belirten Op. Dr. Tevfik Yoldemir, kız bebek için erkeğin ilişkiden önce sıcak banyo yapmasının uygun olabileceğini, erkek bebek için ise hayaların serin tutulması gerektiğini, sauna, sıcak banyo, scuba dalış yapılmaması gerektiğini belirtti. Erkek iç giyimi de cinsiyet belirlemede farklılık gösterdiğini dile getiren Op. Dr. Tevfik Yoldemir, kız bebek için slip veya sıkı iç çamaşırı giymek etkili iken, Boxer giymenin y-spermlerine x-spermlerinden daha fazla faydalı olduğunu kaydetti.
Ne yediğiniz ve nasıl yaşadığınız önemli
Op. Dr. Tevfik Yoldemir, "Kafein alımı da cinsiyet belirlemede farklılık göstermektedir. Kız bebek için çiftlerin her ikisinin de uzun süre kafein içeren içeceklerden uzak durması gerekirken erkek bebek için erkeğin ilişkiden 30 dakika önce sert kafeinli kahve içmesi doğru olur. Stressiz ve rahat olmak size kız bebek getirirken sıkıntılı ve stresli olanlarda gelecek bebek erkektir. Cinsel birlikteliğin şekli de bebeğinizin cinsiyetini etkileyebilir. Öğleden sonra, ayın tek sayılı gününde, ay dörtte bir doluyken, rahat bir ortamda, ilişkiden hemen önce asidik bir doche (vajenin içinin yıkanması) yapılınca, seksi kadın başlattığında ve kadın sevişirken üstte olduğunda ve her gün birlikte olduğunuzda kız bebek gelecektir. Gece, dolunay varken, ayın çift sayılı günlerinde, ilişkiden önce alkali douche yapılınca, gergin ortamda, ayakta seks yaptıktan ve kadın seks sonrası soluna yatıp uzandığında ve günaşırı seks yapıldığında beklenen bebek erkek olacaktır. Asidik douche için beyaz sirke yumurtlamadan 2-2.5 gün önce uygulanmalıdır. Bazik douche için ilişkiden önce kabartma tozu uygulanmalıdır. İlişki sırasında pozisyon ve giriş derinliği de cinsiyetler arasında fark gösterir. Kız bebek için erkek boşalırken penis vajenin dış bölümüne yakın olmalı ve misyoner pozisyonunda yüzyüze birleşme olmalıdır. Erkek bebek için penis vajenin derininde olmalı ve vajene arkadan giriş pozisyonununda seks yapılmalıdır. Kadının orgazmı da bebeğin cinsiyeti ile ilişkili bulunmuştur. Kız bebek için kadın orgazm olmamalı, erkek bebek için ise orgazm faydalı hatta birden fazla orgazm etkili olmaktadır" diye konuştu

Canım sana yukarda kopyaladığım yazıyı iyi okuuuu

burda kız çocuğu içinn adetten sonra yumurtlama zamanına 2 gün kalana kadar sık sık , erkek için sadece yumurtlama günü 1 defa birlikte eşin korunmasın yazıyorr
okuyunca daha iyi anlıyacaksınn

benim 2 kızım var ilerde 3ncüyü düşünüyorum birde böyle yapmayı düşünüyorumm benim gerçekten reglden sonra sık sık olurdu öyle yumurtlama gününe dikkat etmezdim yanii
ALLAHIMA şükürler olsun çok sağlıklı tatlı kızlarım var ama insan 2 sindende olsun istiyorrr

eğer hamile kalmadıysan canım yumurtlama haftanı öğrennn ve ovülüsyon testiyle tam yumurtlama gününü öğren ve sadece o gün eşin korunmasınnnnnn
orda yazıyor detaylııı

benim diyetisyen arkadaşım vardı polonyada 2 çocuğundada sadece tam yumurtlama günü 1 defa korunmadıkları söyledi ve 2 erkek çocuğu varrrr

burdakii bazı arkadaşlar kızacaklar ama böyle bir yazı buldum ve paylaşmak istedimmmmm

acaba doğruluk payı varmı bende merak ediyorummm

hatta bir sitede bayann 2 oğlum var 3ncüyü kız istiyorummm diye bildiğiniz bir yöntem varmı diye sormuşşşş,ve ailesindeee bütün torunlar erkekmişşş aile hep kız istiyorr oda bu yazıyı okumuşş veeeeçocuklarına gerçekten sadece yumurtlama zamanına dikkat edip hamile kalmaya çalışırmışşş

burda yumurtlama haftanda tam yumurtlama zamanından 2 yada 3 gün önce birlikte olursan kızzzz yumurtlamadan sonra olursan erkek yazıyorrrrr

Son düzenleme:
Kız çocuğu için muhtemel yumurtlama gününden 2-4 gün önce ilişkiye girilmeli, servikal mukusun en bol olduğu dönemde seks yapılmamalıdır. Erkek bebek için yumurtlamadan 12 saat önce cinsel ilişkiye girilmelidir. Bunun tesbiti için servikal mukus ve vücut ısı tayini kullanılabilir. Vücut ısınındaki düşüşün olduğu gün veya ertesi gün birliktelik olabilir. Servikal mukus daha berraktan daha beyaza ve kıvamlı olmaya başladığında cinsel birliktelik olmalıdır. Cinsel birleşme yumurtlamaya mümkün olduğu kadar yakın olmalıdır. Cinsel perhiz durumu da kız veya erkek çocuk için farklı olmalıdır. Kız çocuk için prezervatif kullanılmamalı, adet sonrası cinsel ilişki her gün belirlenen güne kadar olmalı, sonrasında yumurtlamadan 2-3 gün sonrasına kadar ilişki olmamalı ve ardından prezervatif kullanılmalıdır. Erkek bebek için adet sonrasından belirlenen ilişki gününe kadar cinsel perhiz olmalıdır veya yumurtlamadan 4-5 gün öncesine kadar cinsel ilişki prezervatif ile olmalıdır. Zamanlı ilişkiden öncesi ve sonrası tüm birlikteliklerde prezervatif kullanılmalıdır. Eğer yumurtlamadan 3 veya daha fazla gün öncesinden ilişkiye girerseniz kız bebek olma olasılığı yüksektir. Yumurtlama zamanına daha yakın dönemde ilişki sonrası erkek bebek olma olasılığı daha fazladır" dedi.
Isı cinsiyeti etkiliyor

canım ovulasyonun olduğu gün veya daha sonra beraber olursan erkek, ovulasyona 2-3 gün kala ilişkiye girer ve bir daha girmezsen kız olur diye biliyorum ama her şeyden önemlisi sağlıklı olmaları

canım ovulasyonun olduğu gün veya daha sonra beraber olursan erkek, ovulasyona 2-3 gün kala ilişkiye girer ve bir daha girmezsen kız olur diye biliyorum ama her şeyden önemlisi sağlıklı olmaları

canım benim bulduğum yazıdada öyle yazıyorrrrrr
tam ovulusyon günüüüü yada sonra erkek
ovulusyondan 2 gün önce kızzzzzz

tabikii önemlii olan sağlıklı olmaları canımmmm

sadece insan oğlumda kızımda olsun istiyorrrr

4-5 gün ara vererek birlikte olun ki y spermleri güçlensin.yumurtlama gününe denk getir.

canım bak ben bir link buldummm bunu iyi oku derimmmm buraya yapıştıracammm

Cinsiyete etki eden unsurlar

Op. Dr. Yoldemir, "Vücut ısı çizelgesi, servikal mukus miktarı veya LH idrar kitleri ile yumurtlama zamanının tayini yapılabilir. Kız çocuğu için muhtemel yumurtlama gününden 2-4 gün önce ilişkiye girilmeli, servikal mukusun en bol olduğu dönemde seks yapılmamalıdır. Erkek bebek için yumurtlamadan 12 saat önce cinsel ilişkiye girilmelidir. Bunun tesbiti için servikal mukus ve vücut ısı tayini kullanılabilir. Vücut ısınındaki düşüşün olduğu gün veya ertesi gün birliktelik olabilir. Servikal mukus daha berraktan daha beyaza ve kıvamlı olmaya başladığında cinsel birliktelik olmalıdır. Cinsel birleşme yumurtlamaya mümkün olduğu kadar yakın olmalıdır. Cinsel perhiz durumu da kız veya erkek çocuk için farklı olmalıdır. Kız çocuk için prezervatif kullanılmamalı, adet sonrası cinsel ilişki her gün belirlenen güne kadar olmalı, sonrasında yumurtlamadan 2-3 gün sonrasına kadar ilişki olmamalı ve ardından prezervatif kullanılmalıdır. Erkek bebek için adet sonrasından belirlenen ilişki gününe kadar cinsel perhiz olmalıdır veya yumurtlamadan 4-5 gün öncesine kadar cinsel ilişki prezervatif ile olmalıdır. Zamanlı ilişkiden öncesi ve sonrası tüm birlikteliklerde prezervatif kullanılmalıdır. Eğer yumurtlamadan 3 veya daha fazla gün öncesinden ilişkiye girerseniz kız bebek olma olasılığı yüksektir. Yumurtlama zamanına daha yakın dönemde ilişki sonrası erkek bebek olma olasılığı daha fazladır" dedi.
Isı cinsiyeti etkiliyor

Hayalardaki ısının da önemli olduğunu belirten Op. Dr. Tevfik Yoldemir, kız bebek için erkeğin ilişkiden önce sıcak banyo yapmasının uygun olabileceğini, erkek bebek için ise hayaların serin tutulması gerektiğini, sauna, sıcak banyo, scuba dalış yapılmaması gerektiğini belirtti. Erkek iç giyimi de cinsiyet belirlemede farklılık gösterdiğini dile getiren Op. Dr. Tevfik Yoldemir, kız bebek için slip veya sıkı iç çamaşırı giymek etkili iken, Boxer giymenin y-spermlerine x-spermlerinden daha fazla faydalı olduğunu kaydetti.
Ne yediğiniz ve nasıl yaşadığınız önemli
Op. Dr. Tevfik Yoldemir, "Kafein alımı da cinsiyet belirlemede farklılık göstermektedir. Kız bebek için çiftlerin her ikisinin de uzun süre kafein içeren içeceklerden uzak durması gerekirken erkek bebek için erkeğin ilişkiden 30 dakika önce sert kafeinli kahve içmesi doğru olur. Stressiz ve rahat olmak size kız bebek getirirken sıkıntılı ve stresli olanlarda gelecek bebek erkektir. Cinsel birlikteliğin şekli de bebeğinizin cinsiyetini etkileyebilir. Öğleden sonra, ayın tek sayılı gününde, ay dörtte bir doluyken, rahat bir ortamda, ilişkiden hemen önce asidik bir doche (vajenin içinin yıkanması) yapılınca, seksi kadın başlattığında ve kadın sevişirken üstte olduğunda ve her gün birlikte olduğunuzda kız bebek gelecektir. Gece, dolunay varken, ayın çift sayılı günlerinde, ilişkiden önce alkali douche yapılınca, gergin ortamda, ayakta seks yaptıktan ve kadın seks sonrası soluna yatıp uzandığında ve günaşırı seks yapıldığında beklenen bebek erkek olacaktır. Asidik douche için beyaz sirke yumurtlamadan 2-2.5 gün önce uygulanmalıdır. Bazik douche için ilişkiden önce kabartma tozu uygulanmalıdır. İlişki sırasında pozisyon ve giriş derinliği de cinsiyetler arasında fark gösterir. Kız bebek için erkek boşalırken penis vajenin dış bölümüne yakın olmalı ve misyoner pozisyonunda yüzyüze birleşme olmalıdır. Erkek bebek için penis vajenin derininde olmalı ve vajene arkadan giriş pozisyonununda seks yapılmalıdır. Kadının orgazmı da bebeğin cinsiyeti ile ilişkili bulunmuştur. Kız bebek için kadın orgazm olmamalı, erkek bebek için ise orgazm faydalı hatta birden fazla orgazm etkili olmaktadır" diye konuştu

adı geçen doktora mail yoluyla ulaşmaya çalıştım bakalım netice ne olacak?

Benimde ilk bebeğim kız. O zaman dikkat etmemiştim hiç yumurtlama gününe falan. Şimdi tam yumurtlama günümde tek bir defa ilişkiye girdik. Bi kızım var bide hayırlısıyla oğlum olsun istiyorum. 6 haftalık hamileyim şuan. Eğer erkekse mutlaka yazacağım buraya. Öncelikle tabiki hayırlısı.

ya benim adetime bir hafta var ama arkadaslar bir kac gundur lavaboya gittimde keskin koku aliyorum cisimden kafamçokkarıştı bu ne anlama geliyor bilen varmi

Benimde ilk bebeğim kız. O zaman dikkat etmemiştim hiç yumurtlama gününe falan. Şimdi tam yumurtlama günümde tek bir defa ilişkiye girdik. Bi kızım var bide hayırlısıyla oğlum olsun istiyorum. 6 haftalık hamileyim şuan. Eğer erkekse mutlaka yazacağım buraya. Öncelikle tabiki hayırlısı.

belli olmuştur artık, merak ettım bende yaa

o zamanlarda, hiç böyle şeylerden haberim yoktu.
sadece hamile kalmaya çalışıyordum.

bi iç güdüyle, kalsiyum depolamaya çalıştım. bol süt içtim hep, bol peynir, yeşillikler falan...
eti pek sevmem, tüketmedim. bilinçsiz olarak yani, et tüketimim çok azdı. bol sebzeli, sütlü bir program uyguladım.
5. ayda hamile kalabildim.
gün aşırı falan değil. ne zaman denk gelirse yöntemiyle :)

sadece bir gün, kk'da bi arkadaş, yumurtlama gününden bahsetti.
o vakte kadar haberim bile yoktu, böyle bi gün olduğundan haberim yoktu. herhangi bi gün hamile kalınıyor sanıyordum.

uzayan şeffaf akıntının, yumurtlama belirtisi olduğunu söyledi sağolsun.
hemen gidip baktım tuvalette. hakkatten acayip uzayan ve şeffaf akıntım vardı o gün. tesadüf tamamen.
akşama doğruydu bu akıntıyı gördüğüm zaman. saat 17:00 gibi falandı heralde.
'tamam, yumurtama günüm bugün, o zaman değerlendirmem lazım'' dedim.
o gece olan ilişkiyle hamile kaldım.
adım gibi eminim, o ilişkiden olduğundan.. çok eminim yani.

birkaç aylık bol kalsiyumlu beslenme neticesinde....
tam yumurtlama gününde...
dünya tatlısı bir kızım var :))

demekki tam tersini yaparak, oğluşum olabilir.... mi acaba?

dokuz yaşında kızım var. ikinci bebeği düşünüyoruz. Allah öncelikle sağlık versin. dileğimiz erkek olsun yönünde. bu konuda fikri olan var mı??

benimde 10 yaşında bir kızım var her ebeveyn gibi bir kız bir erkek geçiyordu gönlümüzden ama bunun için hiçbirşey yapmadık ne çin takvimi ne rus takvimi ne özel bişeyler erkek olsun diye.... ben ve eşim erkek olmasını çok istiyorduk....Allaha hayırlısını istedik ve erkek oldu içime hep erkek doğdu anneler hisseder...oğlumuz olacak bizim.... bunun için bişeyler yapma sadece dua et en önemlisi sağlıklı ve hayırlısı dile tabiki....Dilerim ALLAH gönlünüzden geçeni verir size de....

benimde 10 yaşında bir kızım var her ebeveyn gibi bir kız bir erkek geçiyordu gönlümüzden ama bunun için hiçbirşey yapmadık ne çin takvimi ne rus takvimi ne özel bişeyler erkek olsun diye.... ben ve eşim erkek olmasını çok istiyorduk....Allaha hayırlısını istedik ve erkek oldu içime hep erkek doğdu anneler hisseder...oğlumuz olacak bizim.... bunun için bişeyler yapma sadece dua et en önemlisi sağlıklı ve hayırlısı dile tabiki....Dilerim ALLAH gönlünüzden geçeni verir size de....

kesinlikle katılıyorum oyle planlamayla falan olmuyo. benim ilk bebeğim 5. ayım bitmek üzere ve oğlum olacagını ogrendim.

Ayrıca planlı hamileliklerde yada işte erkek bebek için çin takvimi veya işte yumurtlamaya göre tahminde bulunarak erkek bebek yada kız bebek yapmaya çalışanlarda farkettiğim bir şey oldu hep tersi oluyor....yakından tanıştığımız bir aile vardı ve 3. hamileliğinde kız bebek için doktorunun tavsiyesiyle çin takvimine göre hamile kaldı kadın... ve herkese işte kesin kız doktor tavsiyesiyle çin takvimiyle hamile kaldım öyle olmasa hiç yaparmıyım 3. yü gibi laflar etti ama bebek doğdu o da ne ERKEK yani diyeceğim o ki planlar tutmaz ......Allah ne dilerse yada bizim için hangisi hayırlıysa onu verir olay bundan ibaret......

Benim için farkeden bir şey yoktu kız veya erkek. Sonuçta ilk bebeğim bu benim. Ama mutlaka insanlar kızı olmadığında oğlanın, oğlu olmadığında kızın eksikliğini duyuyorlar. Anlıyorum bunu ama bazı şeylerin elimizde olmadığını da kabul edelim artık. Kudret sahibini unutmadan

X