kanamalı gebelik yaşayanlar

Allah onların acısını yaşatmasın o kadar özlemle bekliyoruzki ne günler nede haftalar geçiyor bide üstüne lekelenmeler olunca iyice insanın morali bozuluyor umarım hepimizinde bebekleri sağlıkla doğar bizde sağlıkla onları büyütürüz

selam arkadaşlar çok zamandır giremiyorum annemdeyim yatıyorum genelde sağolsun annem bakıyor çok şükür 20 haftama girdim 14.haftadan sonra kanamam olmadı ama çok korkuyorum tekrar yaşarmıyım aynı şeyleri diye ALLAH korusun hepimizi tamamına erdirsin inşallah sağlıklıca yağmur arkadaşın başına gelenler çok üzücü o geldikçe aklıma kötü oluyorum bide şu son zamanlardaki bebek ölümleri çok üzdü beni RABBİM korusun buarada iki bebeğiminde kız olduğunu öğrendim 21 ağust ta dr kontrolüm var bakalım inşallah yolunda gider herşey 32 haftayı bir atlatsak hayırlısı ile kendinize ve bebeklerinize iyi bakın

Kanamalarınızda beta değerlerinize bakıldı mı acaba? Benim de kanamam var 5 hafta 5 günlük hamileyim kese duruyor ama değerim 1577 iken 1931 olmuş 2 günde. Konuyu açalı baya olmuş ama yardımcı olursanız sevinirim

X