Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gögüs büyütme masajı

teşeşkkür ederim video için ama ben masajlık hareket göremedim kızın koltuk altlarına vura vura mı büyümüş yani ilginç.böyle büyüyecekse yanlaımıza vuralım.bana inandırıcı gelmedi daha ayrıntılı video yokmu

Ay ne ilginç bi video o öle yaa:uhm:
valla büyüsünler diye böle dayak bile yemeye razıyım hatta vurma şiddetine göre daha fazla etki ediyosa, bana istedikleri kadar vurabilirlerrrrrrrrr jeyyar
yeterki büyüsünlerrrrrrrr

Ya kızlar kadın iki tokat attı kızın göğüsleri büyüdü.. Olabilir mi öyle bi şey :KK70: valla olsa günde üç öğün dayak yer herhalde göğsü küçük olan herkes

Arkadaşlar ben bu video ile ilgili bir araştırma yapmıştım zamanında. Hatırladığım kadarıyla marifet masaj da değilde taktığı sütyen de idi. Ama zaralı olduğu gerekçesi ile kaldırıldığını duymuştum bu sütyenlerin. Öyle iki çarpma ile olsa kimse estetik operasyon geçirmek yerine böyle doğal bir yolu seçerdi. :roflol:

bana pek inandırıcı gelmiyo..ama ne bilim belki sert masaj yapması hormonları harakete geçiriyo olabilir..çünkü göğüs hormonları ile ilgili bişimi ne kadının vurduğu o bölgedeymiş...
bakın bende şunu buldum nette.özel göğüs masajı yazıyo..gerçi bayanın göğüsleri zaten iyi ama..
http://video.eksenim.mynet.com/iilker/ozel_gogus_masaji/109182/

arkadaşım teşekkürler.ama buda bize göre değil bizde nerde öyle hamur gibi yoğrulacak göğüs.resmen hamur mayalar gibi mayaladı.kadında halinden memnun iki seksen uzanmış en ufak kımıldama yok.şöyle kendimize uygulayacağımız masaj videoları yokmu.:teytey:

st herb ürünlerinin sitesinde bisürü video var. buda onlara bir örnek. masajla büyüyeceğini göstermişler ama anlıkmı bilemem.nano ürünler. son çare onu denicem, şuanda suna dumankayanın tarifine başlıycam. malzemeleri aldım:)inş faydalı olur. ama çemen tohumu çok kokar gibi geliyo. ilaç niyetine içicem artık napalım..:KK43:

ya kızlar aslında masaj çok etkili direk kan dolaşımını hızlandırıp hormonları uyarıyo...çok aradım nette yapabileceğimiz gibi masajda yok valla adam gibi bişiler bulamadım..

:emir_bebek::emir_bebek:ay kızlar bende sevinmiştim göğüslerim büyüyecek
diye ben hamileyim bebişimi nasıl emzirecem onu düşünüyrm. vah kısmetsiz yavrum

st herb ürünlerinin sitesinde bisürü video var. buda onlara bir örnek. masajla büyüyeceğini göstermişler ama anlıkmı bilemem.nano ürünler. son çare onu denicem, şuanda suna dumankayanın tarifine başlıycam. malzemeleri aldım:)inş faydalı olur. ama çemen tohumu çok kokar gibi geliyo. ilaç niyetine içicem artık napalım..:KK43:

herb. ürünleri hakkında aklıma ilk gelen üst komşumuz oldu. çok girişken bir kadındı ki nitekimde bu ürünleri alıp pazarlamaya başladı kendisi oldukça kiloludu ürünleri kullanıyordu biz nbi kaç ay sonra taşındık ve yaklaşık bir sene sonra karşılaştık ve gözlerime inanamadım inanılmaz zayıflamış ve bir miktarda olsa selüliti falan gitmişti..
buna ek olarak hiç kullanmadığım içinde yanlış bir bilgi yazmak istemem ama komşumuzu gördüğümde inanamadım onun söylediğine göre bu ürünü kullandığı için bu şekilde kilo vermiş fakat şimdi yine eski kilosunda ürünü bıraktıktan sonra..

stherb'in göğüs büyütücü ürününü kullanan bi arkadaş da aynı şeyi söylemişti forumlardan birinde. 1 ay içinde çok güzel sonuç aldım bırakınca aynen eski haline döndü diye....
malesef arkadaşlar:çok üzgünüm::a015::çok üzgünüm::a015:

evet kızlar olmuyo,olmuyo,olmuyo...senağlama
o kadar cok ürün kullandımki (6kutu breast gain,küç,2kutu longda,4kutu actibreast) ve hepsini cok düzenli kullandım
ama olmadı işte..hani hangimizinki büyüdü yada kalıcı oldu
hepimizin hayalleri,umutları,paraları çöpeee :a015:

çok komik bi masaj bu yaaaa,hakkaten hamur mayalar gibisırnaşık şeyaçıkçası ben uyarıldığını düşünüyorum kadın bile olsa,o yüzden o anlık büyümüş olabilirCADIARZU

arkadaslar bende bu videoyu izledikten sonra komik gelmişti yinede üstümü falan degiştirirken inanmayarak güle güle yapıodum ne hallere düştük die ama sanki biraz daha dolgunlastı gibi gögüslerim CADIARZUCADIARZUofffffff yaaa pskolojikmi acaba baska deneyen varmıkii

Ya kızlar kadın iki tokat attı kızın göğüsleri büyüdü.. Olabilir mi öyle bi şey :KK70: valla olsa günde üç öğün dayak yer herhalde göğsü küçük olan herkes

çok güldüm kızz:roflol::roflol::roflol: doğru söylüyorsun ama ay gözlerimden yaş geldii:roflol::roflol::roflol:

neler var bu tarifte yazarsan iyi olıur:eek:

X