Vücut Kremleri Nivea Body Reshaping Şekillendirici Krem Q10 Plus

Vücut kremleri, losyonlar
PORTAKAL KABUĞU GÖRÜNÜMÜYLE VEDALAŞIN !

NIVEA body Reshaping Cream, bel, kalça ve basen bölgeleri için şekillendirici kremdir.

Yeni geliştirilmiş formülünde , cildin doğal bileşeni Koenzim Q10 ve Aktif Iso-Proteinler bulunmaktadır.
Soya bitkisinin özünden elde edilen Aktif Iso-Proteinler bulunmaktadır.

Cildin doğal kolajen üretimini destekleyerek kolajen dokunun yeniden canlanmasına yardımcı olur.

Canlanan kolajen doku sayesinde,
· Portakal kabuğu görünümünün belirtilerini azaltır.
· Kalça, basen ve bel bölgelerindeki bağ dokularını içten destekleyerek ideal şekline kavuşturur.
· Cildin esnekliğini gözle görülür şekilde artırır.
Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Sonuç : 3 haftada daha şekilli bir vücut !

KuLLananLar yorum yazsın........................................

ben kullanıyorum 400 ml olanından bitmek üzere dibine geldi ama hiç bi fark yok malesef

ben sureklı kullanıyorum yıllardır ama cok bır beklentınız olmadıgı surece ıyı.ben sureklı kullanımda selulıtın degıl ama vucudumun sıkılastıgını gordum.ozellıkle karnımın.bırde kol ve bacaklardakı puturluklerı yok edıyor

İkinci şişeyi kullanmaya başladım,gerçekten sıkılaştırıcı etkisini gözle görmek mümkünzemuszemus
Ayrıca cildi ipek gibi yumuşacık yapıyor.
Hem fiyatı uygun,hem yapış yapış hissi uyandırmıyor,hemde sıkılaştırıyor
Daha ne olsun bence denemeye değer tavsiye ederimzemuszemus

Şimdiye kadar vücut kremlerine vs tonlarca para harcadım.. Dior olsun Biotherm olsun Estee Lauder olsun..Yapış yapış olduklarıyla kaldılar dünyanın parası boşa gitti..şimdiki aklım olsa vücuduma niveadan başka ürün kullanmazdım. Çünkü Kremlerin yapabileceği tek şey vücudu sıkılaştırmaktır ve bunu Nivea Body Reshaping Şekillendirici Krem Q10 Plus gayet güzel sağlıyor. Ben hergün duş sonrası bebeyağıyla vücudumu nemlendirip kuruduktan sonra vücuduma bol bol uyguluyorum masaj yaparak..Tüm vücuduma uyguluyorum göğüslerime bile. 2 haftadan fazla oldu kullanmaya başlayalı ve yani içim acıdı o Diora vs verdiğim paralar cidden onlardan çok çok daha iyi.. Diyet flnda yapmıyorum sadece akşamları 10dan sonra yemiyorum..1- 1 buçuk litre su içiyorum.. kolayı bile kesmedim ama gayet güzelleşti vücudum. İncelmekle kalmadı selülit görüntüsüde hafifledi.Birde yediklerime dikkat edip spor yapsam neler olacak demekki.. Krem çok başarılı boşuna dünyanın parasını harcamayın ..

bende kullanmistim cokta memnun kalmistim hatta sora 2 sise daha almistimmm:içelim:

Ben dün aldım sabah akşam masaj yaparak sürmeye başladım. Hoşuma gitti. Zaman geçtikçe etkisini anlayacağım. Hem diğer markalara göre fiyatıda uygun.

ben bugün aldım 23 tl idi,kokusu ve cilde verdiği his çok güzel,daha önce avon kullanmıştım sıkılaştırıcı onunda etkisini baya görmüştüm.Ama bırakınca tabi bi süre sonra esniyor cilt.

Ben de yeni watson daki indirimde kavanoz seklindekini aldim.. krem gercekten cok guzel ama malesef kokusu cak basimi agritti... Kavanozda olan sadece kalca basen icin ama ben kollarima bacaklarima fln da surdum, bi sorun yok.. Benim icin tek negatif yani kokusu ama herkeze dokunacak diye bisey yok.. Hem pompali siseyi hem de kavanozu kullanan varsa acaba ikisinin kokusu ayni mi? Bilen varsa lutfen soylesin eger kokusu daha hafifse indirimdeyken pompali siseyi alip denemek isterim.

bendee dün gördüm selülitlerim azmıştı pombalı olandan aldım indirimdeydi cok ucuz geldi yorumları okuduktansonra 2 tane daha alacağım sanrırm 7 lira cünkü bide aynı niveanın selülit için vardı oda 25 liraydı acaba o nasıl onuda alsam mı acaba onu kullanan var mı

X